REGULAMIN IV EDYCJI NOCNEJ TOUR DE SILESIA

(20-21 KWIECIEŃ 2024)

1. ORGANIZATOR

Stowarzyszenie zwykłe “TOUR DE SILESIA” w składzie:

2. JEDNOSTKI WSPIERAJĄCE:

3. PROGRAM IMPREZY:

20. kwiecień 2024 (sobota)

21. kwiecień 2024 (niedziela)

4. BAZA IMPREZY:

Główna baza jest zlokalizowana na obiekcie rekreacyjno-sportowym, w centrum miejscowości Godów (obok Wodzisławia Śląskiego).

Do dyspozycji zawodników jest budynek klubu LKS “OLZA” Godów, w którym znajdują się szatnie, toalety oraz prysznice. Częścią obiektu jest również ognisko. Obok niego znajduje się duża wiata z ławeczkami i stolikami, która może chronić zawodników przed słońcem lub deszczem.

Do bazy TdS najłatwiej dojechać samochodem. A najprzyjemniej – rowerem! 🙂 W Godowie niestety nie ma dworca PKP. Pobliskie miejscowości z dworcami to:

Ewentualne zapewnienie noclegu przed lub po zakończeniu maratonu, spoczywa na barkach uczestnika. Z naszej strony udostępniamy dużo terenu zielonego na obiekcie sportowym, gdzie każdy może rozbić swój namiot. Miejsca jest naprawdę dużo, więc nie trzeba nic rezerwować. Po prostu przyjeżdżacie i korzystacie!

Opcjonalne noclegi w okolicy:

5. CEL WYDARZENIA:

6. TRASY I SPOSÓB PRZEPROWADZENIA ZAWODÓW:

7. UCZESTNICTWO I WYPOSAŻENIE:

Warunkiem dopuszczenia do startu jest:

Obowiązkowe wyposażenie: 

8. PAKIET STARTOWY EDYCJI NOCNEJ TDS:

W ramach opłaty startowej dla dystansu 300km, organizatorzy zapewniają:

W ramach opłaty startowej dla dystansu 110km, organizatorzy zapewniają:

9. ZAPISY ORAZ OPŁATY STARTOWE:

Stowarzyszenie zwykłe “TOUR DE SILESIA” – BNP Paribas Bank Polska S.A.

Numer konta: 21 1600 1462 1804 1332 9000 0001

Tytuł przelewu: IMIĘ NAZWISKO+TDS NOCNY+WYBRANY DYSTANS

Na ostateczne wpłaty czekamy zatem do niedzieli 31. MARCA 2024 lub do wyczerpania limitu miejsc, który wynosi:

Potwierdzeniem udziału w imprezie jest wniesienie opłaty startowej. Samo zapisanie się na listę nie gwarantuje miejsca na liście startowej!

Lista startowa na stronie www, będzie aktualizowana przynajmniej RAZ W TYGODNIU. Kiedy obok Waszego Nazwiska pojawi się ikonka “ZAPŁACONO”, macie pewność startu!

Do 31. MARCA można: zmienić dystans, dosłać informację o wspólnej grupie startowej, przepisać pakiet na innego zawodnika oraz zrezygnować bez podawania przyczyny (wtedy taka osoba otrzymuje 100% zwrotu kosztów wpisowego)

Rezygnacja – w jaki sposób? Prosimy o wiadomość na nasz e-mail: tdsedycjanocna@gmail.com w której w tytule będzie “REZYGNACJA Imię Nazwisko + dystans”, a w reszcie wiadomości podać nr konta bankowego do zwrotu

Od 1. KWIETNIA: NIE będą wykonywane zwroty opłat startowych. NIE będzie można przepisać pakietu na innego zawodnika. NIE będą uwzględniane prośby o jazdę we wspólnej grupie. NIE będzie można zmienić dystansu

7. KWIECIEŃ – zostaną opublikowane grupy startowe. Mogą być jeszcze wprowadzone drobne korekty – wynikające z naszego niedopatrzenia

14. KWIECIEŃ – zatwierdzenie oficjalnych grup startowych, bez możliwości korekty

10. JAZDA W GRUPIE ZE ZNAJOMYMI:

11. KARY:

W przypadku otrzymania informacji z trasy, organizatorzy mogą nałożyć karę czasową lub zdyskwalifikować zawodnika, który rywalizuje w sposób nieuczciwy (korzystanie z podwiezienia, skracanie trasy, jazda za zawodnikami nie biorącymi udziału w TdS, rażące nieprzestrzeganie przepisów drogowych itp.)

Każdy uczestnik TdS może zgłosić do organizatora złamanie regulaminu przez innego uczestnika. Bardzo prosimy, aby takie zgłoszenia były poparte zdjęciami, nagraniami lub analizą śladu GPS. Aczkolwiek, mamy nadzieję, iż takie sytuacje nie będą mieć miejsca.

12. POSTANOWIENIA KOŃCOWE:

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt na nasz e-mail: tdsedycjanocna@gmail.com

Patronat Marszałka województwa Slaskiego

PATRONI MEDIALNI

radio90
TVS
rybnik.com.pl
Nowiny.PL

WSPIERAJĄ NAS

Godów
Gminne Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Godowie
Flagowa Kraina
crazy biker
annaart
Bugla Bike
Kru-Kam
K4ART
Super Koło
Martombike
Meble Mazan
Kuhn biuro rachunkowe
Birecki photo