TRASY III NOCNEJ EDYCJI TDS 2023

Po raz kolejny, mamy zaszczyt zaprezentować Wam oficjalne trasy III Nocnej Edycji TdS. Jak co roku, rywalizacja odbędzie się na dystansach 130 km oraz 300 km. Serdecznie zapraszamy do udziału!!!

W tym roku zabieramy Was w podróż do samego serca Śląska. Zawodnicy będą podziwiać pięknie oświetloną Arenę Gliwice czy też Stadion Śląski. Uczestnicy dłuższego z dystansów, przejadą nocą przez takie miasta jak Chorzów, Katowice czy Sosnowiec. Dodatkowo zaliczą wymagające podjazdy na Jurze.

Główną atrakcją dla obu dystansów będzie wspólny punkt kontrolny, który zostanie zorganizowany w Zabytkowej Kopalni Guido. Mamy ogromną nadzieję, iż będzie to niezapomniana przygoda, która na zawsze pozostanie w Waszej pamięci.

Poniżej prezentujemy rozpiskę punktów żywieniowych. Na każdym z dystansów znajduje się jeden zorganizowany punkt żywieniowy (ZABYTKOWA KOPALNIA GUIDO), na którym każdy zawodnik może liczyć na coś ciepłego do jedzenia oraz picia. Pozostałe punkty to propozycje miejsc, w których można się zatrzymać ale nie trzeba. Jest tutaj pełna dowolność, w związku z czym te punkty nazywamy punktami nieobowiązkowymi.

W razie pytań, prosimy o kontakt pod adresem e-mail: tdsedycjanocna@gmail.com 🙂

DO ZOBACZENIA NA STARCIE!!! 🙂

Patronat Marszałka województwa Slaskiego

PATRONI MEDIALNI

radio90
TVS
rybnik.com.pl
Jastrzębie
Wodzisław
Żory
Nowiny.PL
Jastrzębie online

WSPIERAJĄ NAS

Godów
Gminne Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Godowie
Olza park
Flagowa Kraina
crazy biker
annaart
Bugla Bike
Kru-Kam
K4ART
producent okien aluminiowych, pvc, okna veka
Centergum
Super Koło
Kopalnia GUIDO
Masarnia Opiła
Royal Movies
Kufieta
Martombike
Gryfnie
Meble Mazan
Kuhn biuro rachunkowe
Krzyżok
Sląskie oblaty
Birecki photo