MINI 300km / 3,0km^

Czas na kolejną edycję TdS! W tym roku mamy dla Was kolejną, mam nadzieję, ciekawą trasę na 300 km. Jak obecnie wygląda sytuacja z COVID-19, wszyscy dobrze wiemy. Sytuacja cały czas jest niepewna i ciągle się zmienia. Pomimo tego, proponujemy Wam trasę na pograniczu Polski oraz Czech. Tereny bardzo ciekawe, atrakcyjne widokowo 🙂 Pierwsze 220 km tejże trasy pokrywa się z wyzwaniem dla osób, które chcą pokonać 500 km. Sytuacja zmieni się w okolicy przełęczy “Pod Tułem”, którą ten dystans będzie musiał pokonać w przeciwnym kierunku. Następnie udacie się w stronę Ustronia, skąd już bardziej płaską okolicą dotrzecie do mety 🙂 Z racji obecnej sytuacji, nie chcemy ryzykować i wszystkie punkty żywieniowe będą znajdować się na terenie naszego kraju, podobnie jak ma to miejsce na dystansie 500 km. Na trasie planujemy 3 punkty, na których dostaniecie jedzenie oraz picie, na takiej samej zasadzie jak na ostatnich edycjach.

Dokładna rozpiska co bezie na punktach oraz ich lokalizacja zostaną podane do wiadomości później. Poniżej prezentujemy podstawowy wariant trasy 🙂

WARIANT A – TdS MINI 300 km

Mamy dla Was jeszcze jedną opcje trasy – Wariant B. Przebiega on tylko i wyłącznie na terenie naszego kraju. Został stworzony, na wypadek gdyby sytuacja z COVID-19 była na tyle poważna, iż granice Czech zostałyby zamknięte. Ewentualna decyzja o zmianie trasy, zostanie podjęta i ogłoszona NAJPÓŹNIEJ na miesiąc przed startem tj. 25.04.2021 r.

WARIANT B – TdS MINI 300 km

Dziękujemy za zrozumienie!

WSPIERAJĄ NAS

Godów
Gminne Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Godowie
Flagowa Kraina
Werbalnia
crazy biker
annaart
artex
Bugla Bike
Foto Franek
K4ART
Kadam
Kolarz
Masarnia Opiła
MR Records
Primavera
Sport Studio Rybnik
Bramco
Meble Mazan
Aslandi
Krzyżok
Laguna