TRASY VII EDYCJI TDS 2023

Odpalamy oficjalne trasy VII edycji Tour de Silesia, która odbędzie się w dniach 08-09 LIPCA 2023 roku. Rywalizacja ponownie odbędzie się na trzech dystansach: 100 km, 320 km oraz 500 km. Dodatkowo, we współpracy z serwisem SUPER KOŁO zapraszamy do startu na dystansie 50 km! Po latach przerwy, znów śmiało i odważnie wracamy na piękne hopki znajdujące się u Naszych południowych sąsiadów! Mamy nadzieję, iż ta informacja się Wam podoba 🙂 Zapraszamy do udziału!!!

Poniżej prezentujemy rozpiskę punktów żywieniowych. Na chwilę obecną cześć mamy potwierdzoną, a nad resztą pracujemy. Gdyby coś uległo zmianie, będziemy o tym informować. Ilość punktów żywieniowych nie ulegnie zmianie 🙂 Dokładne menu na każdym z punktów podamy przed startem. Zawsze jednak jest coś dla mięsożerców jak i wegetarian.

Dla dystansów 320 km oraz 500 km będą dostępne PRZEPAKI. Każdy zawodnik przy odbiorze pakietu startowego otrzymuje torbę wraz z numerem. Do tej torby można nadać swój przepak. Są to rzeczy, które zostaną przewiezione na dany punkt i będą czekać tam na zawodnika. Dla dystansu 320 km będzie to PK3 – LASKOWICE. Natomiast dla dystansu 500 km będzie to PK3 – PRADED lub PK4 – LASKOWICE. Do wyboru jeden ze wskazanych punktów. Przepaki nadajemy do odpowiedniego busa tuż przed startem. Busy będą odpowiednio opisane. Wykorzystane przepaki należy oddać obsłudze punktu. Następnie wracają one na metę i tam będą do odbioru w Niedzielę od godziny 9.00. W razie nieodebrania przepaku z bazy maratonu możliwa jest jego wysyłka (na koszt uczestnika). Nieodebrane przepaki zostaną zutylizowane 30 dni po maratonie.

W razie pytań, prosimy o kontakt pod adresem e-mail: tourdesilesia@gmail.com 🙂

DO ZOBACZENIA NA STARCIE!!! 🙂

Patronat Marszałka województwa Slaskiego

PATRONI MEDIALNI

radio90
TVS
rybnik.com.pl
Jastrzębie
Wodzisław
Żory
Nowiny.PL
Jastrzębie online

WSPIERAJĄ NAS

Godów
Gminne Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Godowie
Kopalnia GUIDO
Flagowa Kraina
crazy biker
annaart
Bugla Bike
Kru-Kam
K4ART
producent okien aluminiowych, pvc, okna veka
Super Koło
Masarnia Opiła
Royal Movies
Martombike
Gryfnie
Meble Mazan
Kuhn biuro rachunkowe
Krzyżok
Sląskie oblaty
Birecki photo