TRASY VI EDYCJI TDS 2022

Poniżej prezentujemy oficjalne trasy VI edycji Tour de Silesia, która odbędzie się w dniach 16-17 LIPCA 2022 roku. W tym roku rywalizacja odbędzie się na trzech dystanasch: 100 km, 350 km oraz 530 km. W związku z brakiem jakichkolwiek obostrzeń związanych z COVID-19, trasa TdS wraca na terytorium Republiki Czeskiej 🙂 Mamy nadzieję, iż przypadnie Wam do gustu taki wariant 🙂 Zapraszamy do udziału!!!

Poniżej prezentujemy rozpiskę punktów żywieniowych. Na chwilę obecną są to proponowane lokalizacje. Gdy będziemy pewni konkretnych adresów punktów żywieniowych, zostaną one tutaj podane. Ilość punktów żywieniowych nie ulegnie zmianie 🙂

Dla dystansów 350 km oraz 530 km będą dostępne PRZEPAKI. Każdy zawodnik przy odbiorze pakietu startowego otrzymuje torbę wraz z numerem. Do tej torby można nadać swój przepak. Są to rzeczy, które zostaną przewiezione na dany punkt i będą czekać tam na zawodnika. Dla dystansu 350 km będzie to PK2 – KAMIENIEC ZĄBKOWICKI. Natomiast dla dystansu 530 km będzie to PK3 – DUSZNIKI ZDRÓJ lub PK4 – KAMIENIEC ZĄBKOWICKI. Do wyboru jeden ze wskazanych punktów. Przepaki nadajemy do odpowiedniego busa tuż przed startem. Busy będą odpowiednio opisane.

WAŻNE! Zawodnik zabiera swój przepak w całości na dalszą część trasy! Nie ma możliwości, abyśmy transportowali jego część z powrotem na metę.

W razie pytań, prosimy o kontakt pod adresem e-mail: tourdesilesia@gmail.com 🙂

DO ZOBACZENIA NA STARCIE!!! 🙂

WSPIERAJĄ NAS

Godów
Gminne Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Godowie
OSP Godów
Flagowa Kraina
crazy biker
annaart
artex
Bugla Bike
Kru-Kam
K4ART
Super Koło
Masarnia Opiła
Royal Movies
Kufieta
Martombike
Gryfnie
Meble Mazan
Kuhn biuro rachunkowe
Krzyżok