W roku 2022 zapraszamy do udziału w następujących imprezach pod szyldem Tour de Silesia:

Aby zapisać się na wybraną edycję Tour de Silesia, należy najpierw zarejestrować się lub zalogować na Naszej stronie. Następnie uzupełniamy zakładkę MOJE KONTO. Tutaj trzeba uzupełnić wszystkie pola. W związku z tym, jeśli np. nie mamy klubu, wpisujemy znak “-“.

Kolejny krok to wybór edycji oraz dystansów, na których chcemy wystartować. Można wybrać jedną edycję, można dwie lub nawet trzy 🙂 Po wprowadzeniu zmian, klikamy ZAKTUALIZUJ KONTO. Wtedy Nasze Nazwisko powinno pojawić się na liście startowej wybranego maratonu.

Ostatni krok to opłata pakietu startowego. W REGULAMINIE każdej z imprez znajdują się informacje na temat wysokości wpisowego na poszczególne edycje oraz dystanse. Podano, podano tam również numer konta bankowego Naszego stowarzyszenia “TOUR DE SILESIA”, na które należy dokonać wpłaty. Opłacenie udziału w wybranej imprezie jest potwierdzeniem startu. Ostateczne terminy na dokonanie tej czynności podano wyżej. W razie potrzeby, jako stowarzyszenie “TOUR DE SILESIA”, mamy możliwość wystawienia faktury za udział w Naszych imprezach.

Jeśli macie jakieś pytania, prosimy o kontakt: tourdesilesia@gmail.com. Do zobaczenia na starcie!!!

WSPIERAJĄ NAS

Godów
Gminne Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Godowie
OSP Godów
Flagowa Kraina
crazy biker
annaart
artex
Bugla Bike
Kru-Kam
K4ART
Super Koło
Masarnia Opiła
Royal Movies
Kufieta
Martombike
Gryfnie
Meble Mazan
Kuhn biuro rachunkowe
Krzyżok