W roku 2023 zapraszamy do udziału w następujących imprezach pod szyldem Tour de Silesia:

Aby zapisać się na wybraną edycję Tour de Silesia, należy najpierw zarejestrować się lub zalogować na Naszej stronie. Następnie uzupełniamy zakładkę MOJE KONTO. Tutaj trzeba uzupełnić wszystkie pola. Pamiętamy o zakładce klub – gdy osoby chcą startować w tej samej grupie, wpisują tą samą nazwę klubu.

Kolejny krok to wybór edycji oraz dystansów, na których chcemy wystartować. Można wybrać jedną edycję, można dwie lub nawet trzy 🙂 Po wprowadzeniu zmian, klikamy ZAKTUALIZUJ KONTO. Wtedy Nasze Nazwisko powinno pojawić się na liście startowej wybranego maratonu.

Ostatni krok to opłata pakietu startowego. W REGULAMINIE każdej z imprez znajdują się informacje na temat wysokości wpisowego na poszczególne edycje oraz dystanse. Podano, podano tam również numer konta bankowego Naszego stowarzyszenia “TOUR DE SILESIA”, na które należy dokonać wpłaty. Opłacenie udziału w wybranej imprezie jest potwierdzeniem startu. Ostateczne terminy na dokonanie tej czynności podano wyżej. W razie potrzeby, jako stowarzyszenie “TOUR DE SILESIA”, mamy możliwość wystawienia faktury za udział w Naszych imprezach.

Jeśli macie jakieś pytania, prosimy o kontakt: tourdesilesia@gmail.com. Do zobaczenia na starcie!!!

Patronat Marszałka województwa Slaskiego

PATRONI MEDIALNI

radio90
TVS
rybnik.com.pl
Jastrzębie
Wodzisław
Żory
Nowiny.PL
Jastrzębie online

WSPIERAJĄ NAS

Godów
Gminne Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Godowie
Olza park
Flagowa Kraina
crazy biker
annaart
Bugla Bike
Kru-Kam
K4ART
producent okien aluminiowych, pvc, okna veka
Centergum
Super Koło
Kopalnia GUIDO
Masarnia Opiła
Royal Movies
Kufieta
Martombike
Gryfnie
Meble Mazan
Kuhn biuro rachunkowe
Krzyżok
Sląskie oblaty
Birecki photo