Nazwisko Imię Klub Miejscowość Dystans Kategoria Wpłata
1 Sanhen DariuszRowerowe MysłowiceMysłowice300OPENzaplacono
2 Abrachamczyk MarekBrakJastrzebie Zdroj100OPEN
3 Klima KrzysztofBrakWodzisław Śląski100OPENzaplacono
4 Filipek AdamDK 480Sieradz500OPENzaplacono
5 Awtarczuk AdamBrakGłubczyce100OPENzaplacono
6 Leonarski AdamTENNECO RYBNIKMikołów100OPENzaplacono
7 Biernat AdamBrakGodów100OPEN
8 Czerwiński Adam-Jastrzębie-Zdrój300OPENzaplacono
9 Działkowski AdamORNONTOWICEOrnontowice100OPEN
10 Fiedosiuk AdamPersonalny Trening KolarskiJastrzębie-Zdrój100OPENzaplacono
11 Juraszczyk AdamTrowel Master Racing TeamRybnik300OPENzaplacono
12 Majchrzak AdamButokukanRacibórz300SOLOzaplacono
13 Wieczorek AdamAmatorRydultowy100OPENzaplacono
14 Roskosz AdamBRAKKatowice100OPEN
15 Klinicki Adam-Zgorzelec500OPEN
16 Łukawski Adam#drozdzowkarzeBielsko-Biała500OPENzaplacono
17 Musiał AdamŚląsk KolarskoŻory300OPEN
18 Rozental AdambrakKnurów100OPENzaplacono
19 Salostowicz AdamBiciclista TeamKatowice500OPEN
20 Słomka AdamBrakRybnik100OPENzaplacono
21 Bialic AdamTSG MłóckarniaMysłowice100OPEN
22 Lisoń AdamMaximus Ruda Śląska Ruda Śląska 100OPEN
23 Bieńkowski AdamYoobeeRybnik300OPENzaplacono
24 Piecha AdrianTomazi BikeJASTRZEBIE-ZDRÓJ300OPENzaplacono
25 Grabowski Adrian4FUNMyslowice 500OPENzaplacono
26 Klekotko AdrianŚląsk KolarskoKnurów100OPEN
27 Kosubek AdrianUltra KosorowiceChorula300OPEN
28 Smyczek AdrianRowerowe WadowiceLanckorona100OPEN
29 Szadura Adrian-Świdnik500OPEN
30 Żółkiewicz AdrianSeven Perceptus TeamZielona Góra500OPENzaplacono
31 Małkiewicz AdrianKuźnia CharakteruOstrowiec Świętokrzyski300OPENzaplacono
32 Kulińska AgnieszkaDiablo Bike TeamGliwice100OPENzaplacono
33 Grygny AgaRW TeamRajcza300OPEN
34 Ozimkiewicz Agata-LESZNO100OPENzaplacono
35 Ziętara AgatabrakJastrzębie-Zdrój100OPEN
36 Kostarek Adrian-Zabrze300OPENzaplacono
37 Frączkowski AlbertJetpol.pl Ultracycling TeamSzczecin300OPEN
38 nietsch adam-Zabrze100OPENzaplacono
39 Mężykowska AleksandraBrakCHORZÓW 100OPEN
40 Tkocz AleksanderKlazen RoadBike TeamRybnik100OPENzaplacono
41 Jaworek WojciechJas-KółkaJastrzębie-Zdrój300OPEN
42 Kilian AlinaPatchshopgirlsBielsko-Biała500SOLOzaplacono
43 Modzelewska AdriannaBabska korba Bielsko 300OPENzaplacono
44 HEINISZ KRZYSZTOFŚCIEMNIACZERACIBÓRZ300OPENzaplacono
45 NOWOKUŃSKI ANDRZEJBrakZATOR100OPENzaplacono
46 Drewniany AndrzejKioK TeamZabrze300OPENzaplacono
47 Błaszczyk AndrzejXSiemianowice Śląskie100OPENzaplacono
48 Folfas AndrzejTenneco GliwiceZabrze300OPEN
49 Klimas AndrzejTENNECO RYBNIK Żory100OPENzaplacono
50 Łyskawka AndrzejbezklubowyChorzów100OPEN
51 Łyszczarz ANDRZEJSRCyclingRybnik500OPENzaplacono
52 Przysiezniuk AndrzejCyklofan OpoleOpole500SOLOzaplacono
53 Wegner AndrzejBrakKwidzyn500OPEN
54 Siwczyk AndrzejMisie nie chceRybnik100OPENzaplacono
55 Stybliński AndrzejTeam PyskowicePyskowice100OPEN
56 Niemczyk Aneta---Istebna300OPEN
57 Komar AnetaDiablo Bike TeamGliwice100OPEN
58 Wojtyła AnetaBabska korba Bielsko biała 300OPENzaplacono
59 Porzuczek AnnaMyslowice100OPENzaplacono
60 Maj AnnaChorzów Chorzów 100OPENzaplacono
61 Lis Anna#jakosdojadeGrzechynia300OPENzaplacono
62 Pietrzak-Obrosow AnnaDiablo Bike Team Gliwice 100OPENzaplacono
63 Dybciak AnnaDiablo Bike TeamGliwice100OPEN
64 Franc MarianamatoresTurza Śląska100OPENzaplacono
65 Szołtysek ArturpolekuSiemianowice Śląskie100OPENzaplacono
66 Dudek Arkadiusz---Myslowice100OPEN
67 Byczkowski ArekBORA-hansgrohe Fanclub PolandKatowice100OPEN
68 Lepek ArkadiuszFilipoweKilometry ?Norwegia Randaberg 500OPENzaplacono
69 Spera ArkadiuszJurassic Bike TeamMysłów300OPENzaplacono
70 Ryszka ArkadiuszŚląsk KolarskoRybnik100OPENzaplacono
71 Czerniawski ArkadiuszACABBielsko-Biała300OPENzaplacono
72 Wawrzyczek ArkadiuszMTB PRESSING TEAMKończyce Małe500SOLO
73 Nycz ArturbrakJankowice k. Pszczyny300OPENzaplacono
74 Pawłowski ArturBierGO!Świętochłowice500OPENzaplacono
75 Zachraj ArturniezrzeszonyJastrzębie-Zdrój100OPENzaplacono
76 mandera arturTENNECO RYBNIKRydułtowy100OPENzaplacono
77 Szunejko ArturJetpo.pl Ultracycling TeamSzczecin300OPEN
78 Żero ArturTenneco Rybnik Rybnik100OPENzaplacono
79 Kijowski ArturSchneider ElectricDąbrowa Górnicza 100OPEN
80 Skorupa AsiaInnergy TeamKraków300OPENzaplacono
81 Wuwer AndrzejbrakGodów100OPEN
82 Smoliński PawełbrakŁódź500OPENzaplacono
83 Bajerowicz Piotr-Stargard500SOLOzaplacono
84 Krentusz BłażejTennecoRybnik300OPENzaplacono
85 Rodacki Mariusz-Rybnik300zaplacono
86 Zieliñska BarbaraGaszowiceGaszowice100OPENzaplacono
87 Janik Basia-Rybnik100OPENzaplacono
88 Grabacki BartłomiejBORA- hansgrohe Fanclub PolandŁapanów 100OPENzaplacono
89 ROCHALSKI BARTŁOMIEJByndala TeamRybnik100OPENzaplacono
90 Buczek BartlomiejACABLigota300OPENzaplacono
91 Dutkiewicz BartekDiablo Bike TeamGórki Śląskie500SOLOzaplacono
92 Grabowski BartekBrakDąbrowa Górnicza100OPENzaplacono
93 Muskala BartoszBrakRybnik 300OPEN
94 Zgryźniak BartłomiejTENNECO RYBNIKRybnik100OPEN
95 Torba BartoszTENNECO RYBNIK Rybnik100OPENzaplacono
96 Łysoń BartoszSlavicCyclistBędzin 300OPEN
97 Kwoka Krzysztof-Ruda Śląska100OPENzaplacono
98 Działkowska BarbaraORNONTOWICEOrnontowice100OPEN
99 Baron BarbaraAMATORODRA100OPENzaplacono
100 Sradomska BarbaraHRmax ŻoryŻory100SOLOzaplacono
101 Jurkowska BeataSutasz by BeaRybnik100OPENzaplacono
102 Bernal KatarzynaMFC KatowiceKatowice100OPEN
103 Sokołowski MariuszGórołajzyJaworzno500SOLOzaplacono
104 Kurpierz MichałUltra KosorowiceKosorowice100OPENzaplacono
105 Macutkiewicz GrzegorzTenneco RybnikRybnik100OPENzaplacono
106 Boczek GrzegorzROWEROWE MYSŁOWICEMYSŁOWICE100OPENzaplacono
107 Grzyb BożenaDiablo Bike TeamRydułtowy100OPEN
108 Morcinek SabinaMorciakiMysłowcie100OPENzaplacono
109 Stalmach MArek#BorokTeamŻory500OPEN
110 Kilanowicz BartekbrakKraków300OPENzaplacono
111 Rozpara Błażej#drozdzowkarzeSzebnie500OPENzaplacono
112 Kołodziej PiotrŚląsk KolarskoRybnik300OPENzaplacono
113 Partyka BogusławMaximusRuda Slaska100OPENzaplacono
114 Koprowski BogusławbrakLeszczyny100SOLO
115 Kurzawa BogdanRpŚZabrzegOPENzaplacono
116 Dziewulski BogusławStrażak Osp Mysłowice-JanówMysłowice300OPENzaplacono
117 Tomaszewski BogdanBrak Jastrzębie Zdrój 500OPENzaplacono
118 Nowak BpgdanBrak Jastrzębie Zdrój 100OPENzaplacono
119 Dymek Bogdan -Ruda Śląska100OPENzaplacono
120 Borgieł BogusławniezrzeszonyCzechowice-Dziedzice100OPENzaplacono
121 Ekert ArturbrakPorąbka300SOLO
122 Grabarczyk BożenaDruzyna SzpikuBytom300OPENzaplacono
123 Koszyk EdwardBrakMikołów100OPENzaplacono
124 Walczak DamianWRD KSP WarszawaWarszawa300OPEN
125 Bierza Bronisław.Nowa Wieś500OPENzaplacono
126 Szmidt IreneuszMAXIMUSRuda Śląska100OPENzaplacono
127 Buchta RafałbrakŻory300OPENzaplacono
128 Byczek Paweł#drozdzowkarzeKraków300OPENzaplacono
129 Nowak AleksandraTGTarnowskie Góry100SOLO
130 Miłowidow Paweł._.Racibórz300OPENzaplacono
131 Stabla Rafał.Gorzyczki100OPENzaplacono
132 Szeremeta GrzegorzCidry na szosieRadzionków300OPENzaplacono
133 Kuraczowska KatarzynaDecathlon SosnowiecOlkusz100OPEN
134 Morawiec MarcinBrakMyszków 300SOLO
135 Borzęcki Adamcrazybiker.euJastrzębie300OPEN
136 Kluczyński MarekFriends of GlassPiła500OPENzaplacono
137 Nowacki BartłomiejBrakŻory300OPEN
138 Mozolewski KrzysztofAlva1 Bytom100OPENzaplacono
139 Szkółka PawełbrakKatowice100OPEN
140 Mietlicki Karol#drozdzowkarzeWarszawa300OPEN
141 Czarnecki TomaszBARPoznań300OPEN
142 Murlowski Daniel Szymiszów300OPENzaplacono
143 Błaszczok DamianTENNECO RYBNIKŻytna100OPENzaplacono
144 Czarnota DamianBrakGodów100OPEN
145 Piotrkowicz DamianbrakLubochnia300OPENzaplacono
146 Juraszek DamianŚwierklanyŚwierklany100OPEN
147 Juszczuk DamianPustoChorzow100OPEN
148 Rak DamianBrakSosnowiec300OPEN
149 Prasoł DAMIANGumiorze bazylTychy300OPENzaplacono
150 Damian Krzystolik.Jastrzębie-Zdrój100OPEN
151 Sikora DamianBrothers.cc Częstochowa300OPENzaplacono
152 Nocoń DanielJeździmy po ŚląskuChudów100OPENzaplacono
153 Sikora DanielBrothers.ccCzęstochowa100OPENzaplacono
154 Pałyska Damian1008Zielonki300OPENzaplacono
155 Kuśka Dariusz-Rybnik500SOLOzaplacono
156 Piguła DariuszBrakWodzisław Śląski 100SOLOzaplacono
157 Domaszewicz DarekFridayIslandProCycligTeamWadowice100OPENzaplacono
158 Chojnacki DariuszPiekarskie KołaPiekary Śląskie500OPENzaplacono
159 Galle Dariuszbimarko-welda-gali.plStanowice500SOLOzaplacono
160 Guzdek DariuszbrakBrzezinka300OPEN
161 Smentek DariuszBORA-hansgrohe Fanclub PolandRuda Śląska100OPENzaplacono
162 Urbańczyk DarekRandonneurs PolskaWarszawa500SOLO
163 Kowalczyk DariuszFizyki Nie OszukaszSuszec300OPENzaplacono
164 Bierza DariuszDiablo Bike TeamLyski100OPENzaplacono
165 Nowrotek DariuszbrakChybie 300OPENzaplacono
166 Blanik DariuszTenneco RybnikRybnik100OPENzaplacono
167 Czajkowski DariuszniezrzeszonyBędzin100OPENzaplacono
168 Kwitowski DariuszMaximusRuda Śląska 100SOLO
169 Rosiak DariuszBARGdynia300OPEN
170 Zbyradowski DariuszTenneco RybnikRadlin100OPENzaplacono
171 Maj DariuszChorzów Chorzów 100OPENzaplacono
172 Zieliński DariuszbrakSosnowiec100OPEN
173 Grabowski DariuszbrakSosnowiec100OPENzaplacono
174 Cinalski Dawid Czechowice-Dziedzice100OPENzaplacono
175 Podleśny DawidTENNECO RYBNIKRybnik 100OPENzaplacono
176 Salamon DawidFilipowe KilometryCzerwionka-Leszczyny500SOLOzaplacono
177 Urbańczyk DawidGarbi Team - Tenneco SilesiaRybnik300OPENzaplacono
178 Krzepina DawidPiwowarek Goczałkowice-Zdrój300OPEN
179 Widuch DawidKiokPrzyszowice300SOLOzaplacono
180 Sradomski JarosławŻółte rowery z ŻorŻory 100OPENzaplacono
181 Czarnecki Damian-Katowice300SOLOzaplacono
182 Materzok KrzysztofStasiek RajzaPszów100OPENzaplacono
183 Galiczek DominikGRRGliwice100OPENzaplacono
184 Świerczek Dominik KTK KTUKOL GŁUCHOŁAZYNysa300OPEN
185 Pokryszkin TomaszTENNECO RYBNIKRadlin100OPENzaplacono
186 Tomaszek-Dudek Dorota...Mysłowice100OPEN
187 Gawrońska DorotaYelloBikeKatowice100OPENzaplacono
188 Banasik DorotaBabska KorbaBielsko-Biała300OPENzaplacono
189 Dudek KamilTenneco RybnikRydułtowy100OPENzaplacono
190 Dudkiewicz DamianCyclingIsAWayOfLifeŚwiętochłowice100OPENzaplacono
191 Pietraszko CezarySilesia Cycling Team PolandBielsko-Biała100OPENzaplacono
192 Herman Adam Kaniów500OPENzaplacono
193 Janecki Szymon-Rybnik300OPEN
194 Jędrzejkowski WojciechTarnówTarnów500SOLO
195 Ejlak JacekBrakKoszecin100OPENzaplacono
196 Dzieżok MariuszZF GLIWICEBycina500OPENzaplacono
197 Łatka AndrzejBrakRybnik100OPENzaplacono
198 Borek JoannaDamskie Treningi Na SzosieKatowice100OPENzaplacono
199 Miklar EdytaRW TeamRudzica300OPEN
200 Wocial Edyta#drozdzowkarzeMińsk Mazowiecki300OPENzaplacono
201 Jokel EdytabrakChorzów100OPEN
202 Frankowski MarcinBrakGliwice 100OPENzaplacono
203 Łuszcz Wojciechtotalny amatorLegionowo500SOLOzaplacono
204 Jaskuła ElżbietaHel Triathlon CenterZakopane300OPEN
205 Rogóż ElżbietaUltratrackŁoziska300OPENzaplacono
206 Kopocz KrystianTenneco RybnikRybnik500OPENzaplacono
207 Klapuch Zofia Bicykl TeamSkrzyszów100OPEN
208 Sady Marek Ruda Śląska100OPENzaplacono
209 Juda Marcin Nisko500SOLO
210 Twardzik Marek-Bielsko-Biała100OPENzaplacono
211 Goniowski WojciechbrakGłubczyce100SOLOzaplacono
212 Lazarko AndrzejFridayIslandProCycligTeamBielsko-Biała100OPENzaplacono
213 Januś MateuszEnduroTRSosnowiec100OPENzaplacono
214 Remsak TomaszEnduroTRSosnowiec100OPENzaplacono
215 Grabiec MaciejTENNECO RYBNIKRadlin100OPENzaplacono
216 Jędrzejewski Łukasz#drozdzowkarzeWarszawa500OPENzaplacono
217 Fibic MichałRoweroholicy PszówSOLOzaplacono
218 Tomala DamianTENNECO RYBNIKOlza100OPENzaplacono
219 Stachurski RafałbrakBytom300OPENzaplacono
220 Filipienko Wioleta Legnica300SOLOzaplacono
221 Firlej MarekRowerowe Mysłowice Mysłowice 500OPENzaplacono
222 Buchwald FilipSCTPPrzegędza100OPENzaplacono
223 Śliżewski AdamKS. PerełeczkiRybnik100OPENzaplacono
224 Ptaszek JarosławSzpajchy i PyndaleRuda Śląska300OPEN
225 Piontek AdamRower & Sport SerwisRybnik300OPENzaplacono
226 WRÓBEL MARCINJas-kółkaPAWŁOWICE300OPEN
227 Podstawski PiotrFeBySGliwice100OPENzaplacono
228 styczyrz damianbrakLisów100OPENzaplacono
229 PIĄTEK ARKADIUSZŻory KWŻory100OPENzaplacono
230 Fundowicz ŁukaszRowerowe MysłowiceMysłowice100OPEN
231 Galdia Zygfryd-Rudy100SOLOzaplacono
232 Gałuszka DawidBrakŚwiętochłowice100OPENzaplacono
233 Śnigurski DamianŻoryŻory100OPEN
234 Krynicki GrzegorzGjeEsKaBrzozów100SOLOzaplacono
235 Gawryluk ŁukaszMFC KatowiceChorzów100OPEN
236 LANGOSZ GRZEGORZWolnośćKnurów300OPENzaplacono
237 Wojaczek MateuszRGK Racing TeamJejkowice300OPENzaplacono
238 Kosiewicz Piotr-Bielsko-Biała300OPENzaplacono
239 Kilian KamilAdventuRENTBurzyn500OPENzaplacono
240 Prochasek GosiabrakSkrbeńsko500OPENzaplacono
241 Piotrowski Andrzej1/10 tonyPruszcz Gdański300OPENzaplacono
242 Piechaczek PiotrGravity Offżory500OPEN
243 Ferenz Grzegorz-Wrocław500OPENzaplacono
244 Goik GrzegorzLeoRowerRybnik100OPENzaplacono
245 Maliszewski GrzegorzTSG MłóckarniaSosAngeles100OPENzaplacono
246 Blondzik Grzegorz-Świętochłowice100OPENzaplacono
247 Jakubiec GrzegorzBojszowyBojszowy500SOLOzaplacono
248 Grygo GrzegorzŚląsk Kolarsko / Mikesz sklep rowerowyRydułtowyOPENzaplacono
249 Nardelli MichałbrakMysłowice300OPENzaplacono
250 Krzewski GrzegorzRuda Śląska500SOLOzaplacono
251 Burzawa GrzegorzFENIX TYCHYTychy500OPEN
252 Kramek GrzegorzMikołówMikołów500OPENzaplacono
253 Rybka GrzegorzBrakRuda Śląska100OPENzaplacono
254 Stempel GrzegorzByndala TeamWodzisław Śl100OPEN
255 WILK GRZEGORZOSP MYSŁOWICE JANÓWMysłowice300OPENzaplacono
256 Czyż GrzegorzWKC Góral WisłaUstroń300OPENzaplacono
257 Piszczek GrzegorzBrakWolbrom500OPENzaplacono
258 Czyż Grzegorz-Jastrzębie-Zdrój300OPENzaplacono
259 Broniak GrzegorzOKR BIKE TEAMKrapkowice500OPENzaplacono
260 Gumienny AndrzejBrakKuźnia Raciborska500OPENzaplacono
261 Pieczka PiotrGODÓWGodów300OPENzaplacono
262 wojtuch marekFuchs Polskachorzów100OPEN
263 Ogerman MarekTENNECO RYBNIKPszów100OPENzaplacono
264 Białas ŁukaszTENNECO RYBNIKRybnik100OPENzaplacono
265 Hołyński TomaszKioK TeamKnurów300OPENzaplacono
266 Bloniarz IreneuszJas-kółkaJastrzębie -Zdrój300OPEN
267 Gawinkowski JanuszJa_Ma_Gażory300OPEN
268 Kocyan JacekSzpajchy i PyndaleGliwice300OPEN
269 Gitner JacekTenneco RybnikRybnik100OPENzaplacono
270 Grabowski JacekDecathlon ŻoryRYBNIK300OPEN
271 Mrukowicz JacekDiablo Bike Team Ruda Śląska 100OPENzaplacono
272 Ratajczyk JacekADIENT METAL SKARBIMIERZJankowice Wielkie100OPEN
273 Wojaczek Jacekosp PszówPszów500OPEN
274 Borowczyk Jacek Bulowice300OPEN
275 Stefańczuk Agnieszka-Warszawa300OPEN
276 Fliegert KrzysztofRKF_team_RybnikRybnik-kamień 300OPENzaplacono
277 Korzuch Jagoda-Skrzyszów100OPENzaplacono
278 Stęchły JakubCidry na Szosie, Gromkie WiatryRadzionków500OPENzaplacono
279 Wężowicz Jakub Bicykl TeamSkrzyszów100OPEN
280 Morcinek JakubMorciakiMysłowice100OPENzaplacono
281 Stoch Jakub#drozdzowkarzeKraków300OPENzaplacono
282 Szański JakubniezrzeszonyŻory100OPENzaplacono
283 Urbaczka JakubBrakBielsko-Biała100OPEN
284 Grabarczyk JakubTENNECO RYBNIKRadlin100OPENzaplacono
285 Juraszczyk JanekbrakBielsko-Biała500SOLOzaplacono
286 Górnik JanRowerowe MysłowiceMysłowice300OPENzaplacono
287 Janeczek RobertRowerowy Bytom-RowerekRadzionków100OPENzaplacono
288 Juraszek JanuszŚląsk KolarskoŚwierklany300OPENzaplacono
289 KROCZEK JANUSZForma Wodzisław ŚląskiWODZISŁAW ŚLĄSKI500OPENzaplacono
290 Kruszelnicki JanuszTENNECO RYBNIKKUŹNIA RACIBORSKA300OPENzaplacono
291 Januszewski MichałZuchwałe bratyGliwice100OPEN
292 WIKTOR Jarosław-wodzisław ślaski300OPENzaplacono
293 Chlebek Jarekcamino teamKatowice 100OPENzaplacono
294 Jendrysczyk JarekJaroJastrzębie-Zdrój500OPENzaplacono
295 Baj JarosławCROSSANT CREWMarcinkowice500OPEN
296 Gurdek Jarosław-Zaborze300OPEN
297 Kędziorek JarosławinTandem - Patrycja Kuter i Katarzyna KornasiewiczDąbrowa Górnicza500OPENzaplacono
298 Tytko Jarosław-Pszów300OPENzaplacono
299 Siedlaczek JanLeoRowerPszów100OPENzaplacono
300 Chmieliński AndrzejbrakŁąka500OPENzaplacono
301 Konwerski JędrzejSBNSidzina300SOLO
302 Jokel MichałKiwi Klub MTBChorzów500OPEN
303 Marek JerzyRoweroholicyRadlin100OPENzaplacono
304 Lippa JerzyMikesz TeamRydułtowy300OPEN
305 Stręk JerzyBAR - Beer & RidePoznan300OPEN
306 Dziadek MirosławbrakPawłowice300SOLO
307 Barańska JoannaBrakWarszawa100OPENzaplacono
308 Rumińska-Pietrzyk JoannaKraków500SOLOzaplacono
309 Kurzydło Adam---Legnica500OPEN
310 Kociński TomaszTenneco RybnikJastrzębie Zdrój100OPENzaplacono
311 Różewski MichałbrakWarszawa300OPENzaplacono
312 Pukowiec JonaszFreeMszana300OPENzaplacono
313 Garbacz JonatanJoneek.kWrocław300OPENzaplacono
314 Kłosek JózefTENNECO RYBNIKŻory100OPENzaplacono
315 Krasnodębska Judyta-Kozy100OPENzaplacono
316 Ziołkowski JulianFridayIslandProCycligTeamCzechowice-Dziedzice100OPENzaplacono
317 Adamczak RenataYno UltraJastrzębie Zdrój100OPENzaplacono
318 Flak KrzysztofJurassic Bike Team Zawiercie500SOLOzaplacono
319 Olter KamilTENNECO RYBNIK Rybnik300OPENzaplacono
320 Mrozek KacperNash TackleRybnik300OPENzaplacono
321 Biskupski KamilbrakWarszawa500OPENzaplacono
322 Matusek KamilbrakMysłowice300OPENzaplacono
323 Fułat KamilBrakWęgierska Górka100SOLO
324 Janik Kamilnie ma Gołkowice100OPENzaplacono
325 Liszok KamilŚląsk Kolarsko Żory300SOLOzaplacono
326 Urbański Kamil#wTRUPArideMaków Podhalański 500OPENzaplacono
327 Mateja KamilabrakKatowice100OPENzaplacono
328 Thomeczek KamilaBabska Korba Ruda Śląska 100OPENzaplacono
329 Kuczera KamilChorzówChorzów100OPEN
330 Kamiński MariuszRowerowe MysłowiceMysłowice100OPENzaplacono
331 Student KarolbrakCzerwionka100OPEN
332 Wróblewska KarolinaRewolta Dąbrowa Górnicza100OPEN
333 Kuntze Karol.Katowice100SOLO
334 Lajda KarolbrakŻory100OPENzaplacono
335 Pukocz KarolR.I.PŁaziska Górne100SOLO
336 Kuc KarolNiepokręcęWieliczka300OPENzaplacono
337 Poloczek Katarzyna.Kraków300OPENzaplacono
338 Wieja KatarzynaBabska KorbaWilkowice300OPENzaplacono
339 Leszcz Paweł.... Czerwionka-Leszczyny100OPENzaplacono
340 TENEROWICZ KASIAAmatorWodzisław Śląski100OPEN
341 Tylec KazimierzEmeryty na szosiejastrzębie zdrój300OPENzaplacono
342 Wanczura KamilTENNECO RYBNIKRybnik100OPENzaplacono
343 Jaguś WojciechLegalna ChmuraMysłowice100OPENzaplacono
344 Skica RobertWKS WilczyceKiełczów300OPENzaplacono
345 Kopciowska-Wątroba JoannaJas-KółkaJastrzębie Zdrój300OPEN
346 Nestorowicz MarekKot MiszaWARSZAWA500OPENzaplacono
347 Kielas KrzysztofKlub Kolarski LEW LĘBORKLębork500SOLOzaplacono
348 Cenkar Kinga-Katowice100OPEN
349 Jaguś KrzysztofLegalna ChmuraMysłowice100OPENzaplacono
350 Bek KlaudiuszAMATORIzbicko500SOLO
351 Klimowicz Dariuszbrakwodzisław śląski100OPENzaplacono
352 Kendziorek Marek-Kraków100OPEN
353 Mroczkowski KrystianBrakGliwice100OPEN
354 Deda KonradRessurectionBikeTeamChełmek 500OPENzaplacono
355 Tubacki KonradTENNECO RYBNIKKnurów500OPEN
356 Jermak Jakub?Gliwice300OPENzaplacono
357 Kopel Krzysiek#7trtpKraków300OPENzaplacono
358 Tylec KacperbrakJastrzębie-Zdrój300OPENzaplacono
359 Damek SabinaBabska KorbaBielsko-Biała 300OPENzaplacono
360 Kaltbach KordianJLL Cycling TeamKrapkowice300OPEN
361 Chromiński Kornel-Siemianowice Śląskie300OPENzaplacono
362 Dybała KorneliaDiablo Bike TeamLyski100OPENzaplacono
363 Stołtny JakubDZIKARybnik100OPENzaplacono
364 Gołaś MarcinbrakStanisławów300OPEN
365 Kowalski GrzegorzCykloOpoleStrzelce Opolskie300OPEN
366 Kosmała JanuszBrakKoszęcin500OPENzaplacono
367 Kozakiewicz KrzysztofTenneco RybnikRybnik100OPENzaplacono
368 Przeliorz KarolBiker's teamNieborowice100OPENzaplacono
369 Adamczyk Krzysztoftenneco rybnikradlin100OPENzaplacono
370 Ryszka Krzysztofsom przed siaRadlin300OPENzaplacono
371 Grudnik KrzysztofSmok Wawelski Kraków 300OPEN
372 Krynicki TomaszBrakGliwice300OPEN
373 Królikowski MarekniezrzeszonyWarszawa300OPEN
374 Goraj RyszardBrakSąspów 100OPENzaplacono
375 Kruk MichałMKTeamRuda Śląska300OPEN
376 Błaszczak KrystianPPoznań500OPENzaplacono
377 Dębek KrystianTOMAZI BIKE TEAMJastrzębie Zdrója300OPEN
378 Juraszek KrystianŚwierklanyŚwierklany300OPENzaplacono
379 Węglarz KrzysztofTENNECO RYBNIKRybnik100OPENzaplacono
380 Kmieć KrzysztofJaskółka MościceTarnów300SOLOzaplacono
381 Wlazło KrzysztofRowery KosowskiMysłowice500SOLO
382 Sitek KrzysztofRowerowe Marklowice Turza Śląska100OPENzaplacono
383 Mikulec KrzysztofbrakŻory300OPEN
384 Medoń KrzysztofMedoń TeamBielsko-Biała 100OPENzaplacono
385 Błaszczyk KrzysztofbrakKatowice100OPENzaplacono
386 Głodowski KrzysztofRowerem po ŚląskuRybnik100OPENzaplacono
387 Godyń Krzysztof Bielsko-Biała100SOLOzaplacono
388 Kania KrzysztofTENNECO RYBNIKRybnik100OPENzaplacono
389 Nowiński KrzysztofŚląsk KolarskoGórki Wielkie300OPEN
390 Skiba KrzysztofFormacja DzikaWrocław300OPEN
391 Sroka KrzysztofBez klubuTarnowskie Góry100OPEN
392 Szczecki Krzysztofn/aKraków500OPEN
393 Zakielarz Krzysztof#drozdzowkarzeRzeszów 500OPEN
394 Karwot KrzysztofbrakSkrzyszów300OPENzaplacono
395 Bobis KrzysztofTKK PTTK im. Władysława Huzy w GliwicachGliwice100OPENzaplacono
396 Chudy MarekJestem sam :) Knurów300OPEN
397 Sanhen JakubRowerowe MysłowiceMysłowice300OPENzaplacono
398 Miczołek JakubPYNDALARZ YOUTUBEKatowice300OPEN
399 Kałuski ŁukaszCyklofan Opole500SOLO
400 Szołdruk PawełTennecoRybnik100OPENzaplacono
401 Kufka GrzegorzTenneco RybnikRadlin100OPENzaplacono
402 Kurpiela DanielJLL Cycling teamRzepcze300OPEN
403 Kwandrans KamilSoloCzęstochowa300OPENzaplacono
404 kwiatkowski marcinMFC KatowiceGliwice100OPEN
405 Nowakowski KrzysztofRyle jadomRuda Slaska300OPENzaplacono
406 Madlenák LadislavbrakBrno (CZ)300OPEN
407 Wróbel SławomirSlask KolarskoŻory100OPEN
408 Langiewicz MarekJas-KółkaJastrzębie Zdrój300OPEN
409 LASEK KRZYSZTOFUltrasiSIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 100OPEN
410 Dusza ŁukaszRSC StadtlohnKnurów300OPENzaplacono
411 Sułkowski LeszekxCzętochowa100OPENzaplacono
412 Trzebunia KrzysztofHerausforderung TeamCzerwionka-Leszczyny100OPENzaplacono
413 Zawada PrzemyslawŁogiyń w laczachŻory300OPEN
414 Grabowski LeszekbrakGoczałkowice-Zdrój500OPENzaplacono
415 Grzegoszczyk LeszekZakręceniJastrzębie-Zdrój100OPENzaplacono
416 Zawadzki LeszekFILIPOWE KilometryCzerwionka-leszczyny500OPEN
417 Janoszka Leszek-Piekary Śląskie300OPENzaplacono
418 liszka mirosławKlub emerytaCZERWIONKA100OPENzaplacono
419 Lew SzymonNiezrzeszonyRuda Śląska300OPEN
420 Martyniak TomekbrakKatowice300OPEN
421 Swoboda LechbrakRybnik300SOLOzaplacono
422 Chrośnik ŁukaszPol-Eko AparaturaRybnik100OPENzaplacono
423 WAWRZICZEK ŁUKASZDiablo Bike TeamRybnik100OPEN
424 Balcer Łukasz=]Pogwizdów100OPEN
425 Buczak ŁukaszTenneco RybnikRybnik100OPENzaplacono
426 Cieśla ŁukaszByndala TeamWodzisław Śląski100OPENzaplacono
427 Czepiel ŁukaszZakręcona nogaOpole300OPENzaplacono
428 Czornik LukaszRowerowe MyslowiceMysłowice100OPEN
429 Iwicki ŁukaszBezklubowy ?Zabrze100OPEN
430 Kurek ŁukaszKlazen RoadBike TeamRybnik100OPENzaplacono
431 Marcisz ŁukaszDiablo Bike TeamJankowice300OPENzaplacono
432 OKOŃ ŁukaszE&F Team GIERAŁTOWICE100OPENzaplacono
433 Stasikowski ŁukaszbrakGołkowice500OPENzaplacono
434 Szweda ŁukaszFilipowe KilometryOrzesze500OPENzaplacono
435 Olesiński ŁukaszExploteamBędzin 100OPEN
436 Jurkowski ŁukaszAktywni LyskiRybnik300OPENzaplacono
437 Kucharski ŁukaszLeoRowerZwonowice300OPEN
438 Pniewski ŁukaszBrakKatowice300OPENzaplacono
439 Wieczorek ŁukaszbrakKatowice300OPENzaplacono
440 Folfoszyński ŁukaszGrupa Kolarska Tenneco SilesiaRybnik100OPEN
441 Brodzki ŁukaszBrakKraków300OPEN
442 Mucha Szymon#SajMon_MJastrzębie-Zdrój300OPENzaplacono
443 Gaczyński MaciejbbBielsko-Biała100OPENzaplacono
444 Machnik KazimierzBUGLA BIKE SERVICECzyżowice100SOLOzaplacono
445 Chmielewski MaciejTennecoŻory300OPENzaplacono
446 Piskorz MaciejBrakBYTOM100OPENzaplacono
447 Skowronek MaciejTim ti rim tim teamOrzesze300OPEN
448 Skrzypiec MaciejFenix TychyTychy500OPENzaplacono
449 Grodecki MaciejbrakKraków100OPENzaplacono
450 Kolbe MaciejZwolnienie z WuefuKatowice300OPENzaplacono
451 Mańka MaciekbrakBytom100OPEN
452 Stołtny MaciejSports Coaching MTB TeamRybnik300OPENzaplacono
453 Szewczyk MaciekKolarski MikołówMikołów300OPENzaplacono
454 Wójcik MaciejFormacja DzikaWrocław300OPEN
455 Szałacińska MartaMaMoKa TeamWrocław500OPENzaplacono
456 Markiewicz MagdalenaODKRYWCY TAURUSRybnik100OPENzaplacono
457 kozioł JacekCTS / G.O.A.T. TEAMMichałowice500SOLO
458 Danielak MichałPolkrysTeamRożno-Parcele 300SOLO
459 Idzik MałgorzataKriss Cycling TeamŚwiętochłowice100OPENzaplacono
460 Malka Paweł P&PWarszawa300OPENzaplacono
461 Kloza MariuszTeam PyskowicePyskowice100OPENzaplacono
462 Kwiotek MarianJADYMY DURCHRacibórz100OPEN
463 Orszulski Maciej.Sosnowiec300OPENzaplacono
464 Dygas MarcinBrakIłża500OPENzaplacono
465 Sindera MarcinDrużyna kołaGliwice100OPENzaplacono
466 Waluś MarcinCyklofanPrószków300OPENzaplacono
467 Borgieł MarcinRomski Klub Kolarski KEREKCzechowice-Dziedzice100OPENzaplacono
468 Bulerski MarcinAmatorska Grupa Kolarska CCCObora500OPENzaplacono
469 Kamieniak Marcin Truskolasy500OPENzaplacono
470 Komaniecki MarcinŚląsk KolarskoRybnik100OPENzaplacono
471 Lalewicz MarcinDziabnięci TeamSosnowiec100OPENzaplacono
472 Pałosz MarcinJeźdźcy ApokalipsyKędzierzyn-Koźle300OPENzaplacono
473 Siwek MarcinSIWEKFOTOGRAFIA.PLPRZYGÓRZE300SOLO
474 Synak MarcinRybnik100OPENzaplacono
475 Witosza MarcinBezRybnikOPENzaplacono
476 Wróbel MarcinTeam PyskowicePyskowice100OPEN
477 Kowol MarcinJas-KółkaWodzisław Śląski100OPEN
478 Kabała Marcin Koszęcin500SOLOzaplacono
479 Rozanski MarcinRowerowy Bytom- RowerekTarnowskie Gory100OPENzaplacono
480 Konieczny MarcinExploteamSosnowiec100OPEN
481 Pyszny MarcinDiablo Bike TeamRybnik100OPEN
482 Stawinoga MarcinTENNECO RYBNIKRuda Śląska100OPENzaplacono
483 Wątroba MarcinJAS - KÓŁKAJastrzębie Zdrój300OPEN
484 Mazur MarcinTENNECO RybnikRybnik100OPENzaplacono
485 Szatanik MarekGrupa MaratRadlin300OPENzaplacono
486 Bobakowski MarekBORA-hansgrohe Fanclub PolandKatowice100OPENzaplacono
487 Bonecki MarekRadlinRadlin300OPENzaplacono
488 Ciążyński MarekbrakMysłowice100OPEN
489 Cieślak MarekŚląsk KolarskoRybnik500OPENzaplacono
490 Ciszyński MarekStart Gorzów WielkopolskiKatowice100OPEN
491 Dudek MarekGliwiceGliwice100OPEN
492 Grzyb MarekDiablo Bike Team Rydułtowy100OPENzaplacono
493 Orzażewski MarekOpel Active TeamBytom100OPEN
494 Sieńko MarekJas-KółkaJastrzębie-Zdrój300SOLO
495 Witczak MarekZF GLIWICEGliwice500OPENzaplacono
496 Zawadzki MarekOcynkownia Śląsk SCHC Team ChrzanówCHRZANÓW300zaplacono
497 Grycman MarekBiegam_bo_lubięTurza Śląska300SOLOzaplacono
498 Wrzecionek MarekbrakKraków100OPEN
499 Grabiwoda MarekBORA-hansgrohe Fanclub PolandKatowice100OPENzaplacono
500 Łasiewicki MariuszLeoRowerRybnik100OPENzaplacono
501 Babut Mariusz Kędzierzyn-Koźle100OPEN
502 Boroń MariuszBrakRuda Śląska100OPENzaplacono
503 Duda Mariuszbezklubowy MTBRuda Ślaska100OPENzaplacono
504 Bluszcz MariuszAktywni RydułtowyPszów 100OPENzaplacono
505 Czabon MariuszPiekarskie Koła Piekary Śląskie100OPENzaplacono
506 Kowalczyk MariuszDiablo Bike TeamRybnik100OPENzaplacono
507 Migdał MariuszBrakJastrzębie Zdrój 100OPEN
508 Pacwa MariuszRowery KossowskiMysłowice500OPENzaplacono
509 Pander MariuszWRŚZabrze300OPENzaplacono
510 Polok Mariusz Palowice300SOLOzaplacono
511 Swierkosz MariuszBrakGliwice100OPENzaplacono
512 Wójciński MariuszBrakJastrzębie-Zdrój100OPEN
513 Zemanek MariuszTENNECO RYBNIKRYBNIK100OPENzaplacono
514 Zieliński MariuszRoweroholicyGaszowice500SOLOzaplacono
515 Nosiadek MariuszTENNECO RYBNIKPiece100OPENzaplacono
516 Mika MarekFenix TychyCzechowice Dziedzice100OPEN
517 Mrochen Marcin-Rybnik500SOLOzaplacono
518 Nowosielecka MartaBrakDąbrowa Górnicza100OPEN
519 Karwot RafałTenneco RybnikRybnik100OPENzaplacono
520 Krawiec MarekbrakKędzierzyn-Koźle100OPEN
521 Buszka MateuszTENNECO RYBNIKRybnik100OPENzaplacono
522 Głombik MateuszOKR Bike team Krapkowice300OPENzaplacono
523 Goik MateuszLeoRowerRybnik100OPENzaplacono
524 Stabla Mateusz-Godów100OPENzaplacono
525 Moskwa Mateusz Rybnik100OPENzaplacono
526 Kozakiewicz MateuszTenneco SilesiaCzerwionka100OPENzaplacono
527 Kot MaciejMundurowa SforaBrzeg300OPEN
528 Wolańska MagdalenaBrakGliwice 100OPEN
529 Mazurek ŁukaszŚląsk KolarskoGołkowice300OPEN
530 Kamiński AndrzejbrakŻelechów300OPENzaplacono
531 Pasieka Maciej-Katowice100OPEN
532 Mikołajec KrzysztofSII CYCLING TEAMŁaziska Górne500OPENzaplacono
533 Michalczyk RafałbrakSzemrowice300OPENzaplacono
534 Więcław KarolGdów Gdów100OPENzaplacono
535 Czajka TomaszLeoRowerRybnikOPENzaplacono
536 Hyła MateuszTennecoJastrzębie-Zdrój300OPENzaplacono
537 Surmacewicz Michał#drozdzowkarzeToruń300OPEN
538 Bąkowski MichałYno UltraJastrzębie-Zdrój300SOLOzaplacono
539 Harnasz MichałELINZ.PLRybnik100OPENzaplacono
540 Kolbe MichałZwolnienie z wuefuKatowice300OPENzaplacono
541 Kusiak Michał-Żywiec300OPENzaplacono
542 Macukiewicz MichałOKR OPOLEDobrzeń Wielki300OPEN
543 Pieszczyk MichałbrakGliwice300SOLOzaplacono
544 Pyszny MichałŚląsk KolarskoRybnik100OPENzaplacono
545 Siwek MichałNiepołomie BiegająNiepołomice300OPEN
546 Sobik MichałRoweroholicyRybnik100OPENzaplacono
547 Tobor MichałGryfno FormaPiekary Śląskie300OPEN
548 Wasiński MichałBORA-hansgrohe Fanclub PolandMysłowice100OPENzaplacono
549 Wojtaszewski MichałKTC 2000Końskie300OPEN
550 Konieczny MichałbrakPszów100OPENzaplacono
551 Urbaniec MichałTENNECO RYBNIKRybnik 100OPENzaplacono
552 Szostek MichałbrakOlbrachcice300OPEN
553 Wójcik Milena-Łódź300OPENzaplacono
554 Góra MichałDeCafAironsKraków300OPENzaplacono
555 Mika ŁukaszBrakMarklowice100OPEN
556 Mika-Nowińska MagdalenaŚląsk KolarskoZabrze100OPEN
557 Domagalski KrzysztofTeam PyskowicePyskowice100OPEN
558 Czaja MirekSkrzyszówSkrzyszów300OPENzaplacono
559 Powieśnik Mirosław-Mszana300OPENzaplacono
560 Machulec MirosławKTK WANDRUS ŻORYŻory500OPENzaplacono
561 Penkala MirosławBRAKPielgrzymowice100OPENzaplacono
562 Stojek MiroslawMaximusRuda Slaska100OPENzaplacono
563 Januszewski MirosławTENNECO RYBNIKCzerwionka-Leszczyny100OPENzaplacono
564 KUCZA MIROSŁAWDIABLO BIKE TEAMWODZISŁAW ŚLĄSKI100OPEN
565 Laube MirosławZakręceni Wodzisław Śląski100OPENzaplacono
566 Radziszewicz MirosławTENNECO RybnikRybnik100OPENzaplacono
567 Bernet Michał Grupa pierwszaŻużela300OPENzaplacono
568 Łukawski WojciechStart Bielsko-Biała Bielsko-biała100OPENzaplacono
569 Jaeschke Maciej.Opole300OPEN
570 Kubica MarcinbrakSkrzyszów300OPENzaplacono
571 Mika MateuszTennecoOrzesze300OPENzaplacono
572 Mika MarcinBrakCzeladź 300OPENzaplacono
573 Dymerska Monika-Zabrze100OPENzaplacono
574 Formela PiotrKlazen RoadBike TeamRybnik100OPEN
575 Pakosz MarekBrakBytom Sucha Góra100OPENzaplacono
576 Pawlak Marek-Gliwice300OPENzaplacono
577 Siniarski MarcinRandonneurs PolskaWarszawa500SOLO
578 Słabik MichałxxxWarszawa300OPENzaplacono
579 Musiolik KamilŚląsk KolarskoŚwierklany300OPEN
580 Paszko Natalia Bielsko-Biała300OPEN
581 Jurkiewicz NikolaDIGI-SYSTEM TWO BIKERS TEAMRybnik100OPENzaplacono
582 Kocyan NinaSzpajchy i PyndaleGliwice300OPEN
583 Regulski Maciej.Katowice300OPENzaplacono
584 Skoczylas PawełPZU SPORT TEAMPiastów100OPEN
585 Sordyl ŁukaszInnergy TeamRoczyny300OPENzaplacono
586 Skoliński GrzegorzniezrzeszonyJaworzno100OPEN
587 Kurpas AdamRoweroholicyŻory500OPEN
588 Szywalski OskarCoklofanDąbrówka Górna300OPENzaplacono
589 Ostręga MarcinBrakTarnów300OPEN
590 Ostrzołek DawidTENNECO RYBNIKRybnik100OPENzaplacono
591 Otfinowski GrzegorzJas-kolkaJastrzębie zdroj 300OPEN
592 Sobczyński ŁukaszTenneco Rybnik Rybnik300OPENzaplacono
593 Panek RadosławBoSBogusławice100OPEN
594 Pawliczek PrzemysławniezrzeszonyJastrzębie-Zdrój300OPEN
595 Perkowski PawełXŻory100OPENzaplacono
596 Wygrabek PawełTOMAZIBIKEJastrzębie - Zdrój500OPENzaplacono
597 Pacan MateuszFeBySDąbrowa Górnicza100OPEN
598 Chowaniec BarbaraBabska KorbaBielsko-Biała300OPENzaplacono
599 Stawicki PatrykTENNECO RYBNIKŁódź100OPENzaplacono
600 Kurpierz PatrykBrakZłotniki100OPENzaplacono
601 Ziołko PatrykTenneco RybnikRybnik100OPENzaplacono
602 Rus PatrykRW TeamGilowice 300OPEN
603 Jordan PatrycjaKlazen RoadBike TeamRybnik100OPEN
604 Kachel PawełTENNECO RYBNIKRybnik300SOLOzaplacono
605 Gajos PaulinabrakDąbrowa Górnicza100SOLO
606 Kędzierawski PawełbrakGliwice300SOLOzaplacono
607 Porwisz PawełKatowice100OPEN
608 Kowalczyk PawełFrapolKraków300OPENzaplacono
609 Błaszkiewicz PawełMyŻoryMysłowice100OPEN
610 Kokot PawełKukson Racing TeamPiasek300OPEN
611 Pieczka PawełHARPAGAN TEAMGodów100OPEN
612 Pukocz PawełR.I.POrzesze100SOLOzaplacono
613 Sojecki PawełJas-kółkaJaworzno500SOLOzaplacono
614 Bednarz PawełKolarski MikołówMikołów300OPENzaplacono
615 Englisz PawełBrakKatowice100OPENzaplacono
616 Sadzewicz PawełKolarski MikołówMikołów300OPENzaplacono
617 Janas PawelTRISosnowiec100OPEN
618 Grecki PawełRST Software MastersWrocław500SOLOzaplacono
619 Berek PawełStrumienCyclingStrumień100OPENzaplacono
620 Wystrach PawełBrakPrzywory300OPENzaplacono
621 Buchwald PawelSCTPPrzegędza100OPENzaplacono
622 Kolasa PiotrCykloOpole Tarnów Opolski 300OPEN
623 Szala PiotrZamość Zamość100OPEN
624 Majcher PiotrLeoRowerRybnik100OPENzaplacono
625 Gdowski PiotrFormacja DzikaWrocław300OPEN
626 Pomykała GrzegorzbrakKatowice100OPEN
627 Stefański TomaszWelocypedyWarszawa500OPEN
628 Pietrusa MariuszCyklofan Opole 500OPEN
629 Jawid GrzegorzdrożdżówkarzeWarszawa500OPEN
630 Piekar KrzysztofNo Name ACGKaczyce100OPENzaplacono
631 Pondo PiotrPURMOŻory300OPENzaplacono
632 Porwisz PiotrDrużyna KołaKatowice100OPEN
633 Kramarzyk PiotrKwwCzestochowaOPENzaplacono
634 Turas PiotrAdient Metal Pro CyclingBrzeg100OPEN
635 Cyroń PiotrTOMAZI BIKE TEAMGołkowice300OPEN
636 Jarosz PiotrNGKZabrze100OPENzaplacono
637 Kubica PiotrNormalniePrzejadeWiecejAleMamDzieckoWrocław300OPEN
638 Mikolas PiotrbrakKamień Śląski100OPENzaplacono
639 Mówiński PiotrTurbodzbanyŻory500OPENzaplacono
640 Rduch PiotrbrakRybnik100OPENzaplacono
641 Skaba PiotrBrakWodzisław Śląski100OPEN
642 Szkolny PiotrBeer Biker KrapkowiceKrapkowice100OPEN
643 Waszkiewicz PiotrBrakJastrzębie Zdrój100OPEN
644 Zwonek PiotreXrowerowanie.pl KrakówKraków300SOLO
645 Rajda PiotrBrakRuda śląska 100OPENzaplacono
646 Karczmarczyk PiotrP&POleksin300OPENzaplacono
647 Piontek PiotrRower & Sport SerwisRybnik-Kamień300OPENzaplacono
648 Piotrkowicz Piotr-Zgorzelec500OPEN
649 Skubisz PiotrekŚląsk KolarskoPilchowice500OPEN
650 Gitner PiotrTenneco RybnikRybnik100OPENzaplacono
651 Gojowy PiotrbrakZEBRZYDOWICE300OPENzaplacono
652 Uherek PiotrŚląsk KolarskoWodzisław Śląski300OPENzaplacono
653 Grząka PiotrBrakKraków100OPENzaplacono
654 Gracka Piotr-Mikołów300OPENzaplacono
655 Burcek PiotrDiablo Bike Team Żory300OPEN
656 Kogut PawełKiwi Klub MTBGliwice300OPENzaplacono
657 Korzec PawełTSKNR 2024Chrzanów100OPENzaplacono
658 Kubiak Paweł-Katowice300OPENzaplacono
659 Kwiecień Michał-Myszków300OPEN
660 Szlagor PrzemekInnergy TeamKobiernice500SOLO
661 Pośpiech PawełSilesian Triathlon TeamRydułtowy100OPENzaplacono
662 Małecki PrzemysławGrupa MaratRybnik300OPENzaplacono
663 Żaba PrzemysławTreleferekukustrzelababazlukuTurza Śląska100OPENzaplacono
664 Kruszyna PrzemysławKKKędzierzyn-Koźle300OPENzaplacono
665 Kubies Przemysław Czerwionka- Leszczyny100OPENzaplacono
666 Bara PrzemysławbrakKnurów100OPENzaplacono
667 Poznański PrzemysławbrakSiepraw100OPENzaplacono
668 Czarnacki Przemysławbrakwarszawa300OPENzaplacono
669 Palka PrzemysławRowerowe MysłowiceMysłowice100OPENzaplacono
670 Mrozek MiroslawTENNECO RYBNIKSZCZERBICE100OPENzaplacono
671 Sielicki PawełRST Software MastersWrocław500OPENzaplacono
672 Szulik SzymonTENNECO RYBNIKRybnik100OPENzaplacono
673 Cios AnnaBabska KorbaBielsko-Biała 300OPENzaplacono
674 Madziara SzymonBezklubowyŁódź300OPENzaplacono
675 STRUŻYNA PiotrKioK TeamZabrze300OPENzaplacono
676 Chmielewski Artur--Katowice300OPEN
677 Majchur RafałCyklo MysłowiceMysłowice300OPEN
678 Gacka RadekVvvRadlin100OPENzaplacono
679 Krzesa RadekPuchałka Sport - Paliwo z Roślin Team Katowice 100OPENzaplacono
680 Gruszecki RadosławBrakRADLIN100OPENzaplacono
681 Jasion RadosławTenneco RybnikWodzisław Śląski300OPENzaplacono
682 Kudła RadekSam sobieWodzisław Śląski300
683 Świerczek rafałBrakSkrzyszów100OPENzaplacono
684 Bauer RafałBrakCzyżowice500OPEN
685 Bujniak RafałbrakJastrzębie-Zdrój300OPENzaplacono
686 Kałwa RafałbrakKraków500OPEN
687 Mikołajczyk RafałTHC PromilZgorzelec500OPEN
688 Nowak Rafał#drozdzowkarzeKraków500OPENzaplacono
689 Paluch RafałMysłowice Na KoleSosnowiec100OPEN
690 Paszek Rafał-Rybnik500OPEN
691 Tomas RafałŚląsk KolarskoGołkowice300OPENzaplacono
692 Puzoń Rafał Rudzica500OPEN
693 Sitek RafałBrakSkrzyszów300OPEN
694 Trawa RafałBMP-TeamCzmoń500OPENzaplacono
695 Szymura RafałHel Triathlon CenterKatowice300OPEN
696 Palkij RafałStart Bielsko-BiałaKamienica100OPENzaplacono
697 RAJCA KRZYSZTOFFilipowe KilometryChudów500OPENzaplacono
698 Jurkiewicz PawełDIGI-SYSTEM TWO BIKERS TEAMRybnik100OPENzaplacono
699 Tkocz RafałTenneco RybnikGliwice100OPENzaplacono
700 Bernet Rudolf Grupa pierwszaŻużela500OPENzaplacono
701 Pawłowski Paweł#wTRUPArideJędrzejów 500OPENzaplacono
702 Rój RemigiuszTenneco RybnikRybnik100OPENzaplacono
703 Banach RemigiuszŚląsk KolarskoJastrzębie-Zdrój300OPEN
704 Mikuła RemigiuszTenneco RybnikRybnik100OPENzaplacono
705 Guzy RobertTennecoRydułtowy300OPENzaplacono
706 Krupa Robertskleprowerowy.plWarszawa500OPEN
707 Przystajczuk RobertGrammerDąbrowa Górnicza300OPEN
708 Robert RobertniezrzeszonyGliwice100OPEN
709 Szczeszek Robert-Poznań300OPEN
710 Wende RobertRe-Cycling PyskowicePyskowice100OPENzaplacono
711 Szczyrba RobertPiekarskie KołaPiekary Śląskie300OPENzaplacono
712 Orzyszek RoksanaBrakRydułtowy300OPEN
713 Bułka RomanR.BikeRiderCięcina300OPENzaplacono
714 Kaczmarczyk RomanŚląsk KolarskoGorzyczki300OPENzaplacono
715 Rycerz RomekbrakWieprz500SOLOzaplacono
716 Tyszkowski RomanKLUB TYCHYTychy500OPENzaplacono
717 Herman JacekMaximusRuda Slaska100OPENzaplacono
718 Saran Radosław#drozdzowkarzeKraków300OPENzaplacono
719 Leksza RoksanaBrakRacibórz100OPENzaplacono
720 Jasica TomaszTenneco RybnikRybnik100OPENzaplacono
721 Dec TomaszFuchs Polska Gliwice 100OPEN
722 Jezusek DawidTENNECO RYBNIKBogunice 100OPENzaplacono
723 Procek RyszardbrakGaszowice100OPENzaplacono
724 Straszok ArkadiuszBrakRuda Śląska100OPENzaplacono
725 Szczurowski PiotrbrakŁódź300SOLOzaplacono
726 Stajszczyk JarekSen Twój WrógOlszyna300OPEN
727 Roch MichałRGK Racing Team Jejkowice300OPENzaplacono
728 Schoelling PawełHINDENBURG eXtremeZABRZE100OPENzaplacono
729 Borsiak Sebastian-Gliwice500OPEN
730 Piech SebastianBrakJastrzębie-Zdrój100OPENzaplacono
731 Chuchra SebastianWertykal - TeamKraków500OPENzaplacono
732 Dusik SebastianŻodynNiyPojedzie.Żodyn.Bielsko-Biała100OPENzaplacono
733 Kamiński Sebastian-Opole500OPEN
734 Muczek SebastianHINDENBURG eXtremeKnurów100OPENzaplacono
735 Pelka SebastianDrużyna kołaPiekary Śląskie100OPEN
736 Wasiuta SebastianTenneco RybnikRybnik100OPENzaplacono
737 Pondo SebastianTGKToszek300OPENzaplacono
738 Borgosz SebastianTeamBorgoszPszczyna300OPEN
739 Brzenzka ŁukaszHINDENBURG eXtremeRadzionków100OPENzaplacono
740 Sieklucki PrzemysławLeoRowerRybnik100OPENzaplacono
741 Jaśkiewicz MarekNysa Cycling TeamNysa100OPENzaplacono
742 Sitko WitoldNiezrzeszonyMysłowice300OPENzaplacono
743 Borgosz KamilSlavicCyclist Pszczyna 500SOLOzaplacono
744 Pietrasiak SławomirniezrzeszonyRybnik100OPENzaplacono
745 Bojarski SławekBrakTychy100OPEN
746 Hajski SławomirsomsiadyCzyżowice300OPENzaplacono
747 Kruz SławomirbrakMyszków500SOLO
748 Smołka JacekTENNECO RYBNIKŚwierklany100OPENzaplacono
749 Szczygieł AdamSmrek CarbonCzęstochowa500SOLO
750 Wężowicz RafałTenneco RybnikSkrzyszów100OPENzaplacono
751 Stasiak DariuszJurassic Bike TeamCzęstochowa500OPEN
752 Siemiński PiotrJankes-Garage Samochodowe Instalacje ElektryczneŻyrardów300OPEN
753 Szczepaniak Stanislaw-Poznań500OPENzaplacono
754 Abrachamczyk StanisławJas-kolkaJastrzebie-Zdroj300OPENzaplacono
755 Kolorz StanisławbrakJastrzębie-Zdrój300OPENzaplacono
756 Wawrzyn PawełPol-Eko AparaturaRybnik100OPEN
757 Sulimir TomaszbrakGliwice100OPENzaplacono
758 Brzoza LeszekBrakGOŁKOWICE 500OPENzaplacono
759 Swierczyna PawełBrakRybnik300SOLO
760 Skowronek ArkadiuszTenneco RybnikRybnik100OPENzaplacono
761 Kwiatkowski SylwesterŻory KWŻory100OPENzaplacono
762 Szałański SylwesterTOMAZI BIKE TEAMJastrzębie-Zdrój300OPEN
763 Maksym SylwiaPuchałka Sport - Paliwo z Roślin Team Katowice100OPENzaplacono
764 Litwiński TomaszEden Racing Piekary Śląskie300SOLO
765 Siemieniuch ŁukaszbrakWrocław500OPENzaplacono
766 Bańbor Kamil#drozdzowkarzeJaworzno300OPENzaplacono
767 Szewczyk MichałBrakSkrzyszów300OPENzaplacono
768 Gabor MaciejChudówChudów100OPENzaplacono
769 Szołtysek DanielWolny jeździec Chudów100OPENzaplacono
770 Kustra-Kapol MałgorzataJas-KółkaJastrzębie-Zdrój100OPEN
771 Rak DamianPrivSosnowiec300SOLO
772 Wapniewska JoannaBabska KorbaKraków100OPENzaplacono
773 Szramowski KrystianAktywni Rydułtowy Rydułtowy100OPENzaplacono
774 Gonsior SzymonbrakChróścina100OPEN
775 Bergner SzymonSimKolonia Brużyca500OPEN
776 Chrzan SzymonTenneco RybnikRydułtowy 100OPENzaplacono
777 Kolorz SzymonŚląsk KolarskoŻory100OPEN
778 Ochyl SzymonRowerowe JAWORZNOJaworzno300OPEN
779 Opach SzymonCzechowice-Dziedzice300OPEN
780 Hamerski Szymon-Bielsko-Biała100OPENzaplacono
781 Nowicki TomaszKlub Biegacza FartlekJastrzębie-Zdrój300OPEN
782 Heliosz TadeuszTENNECO RYBNIKJejkowice100OPENzaplacono
783 Matuszek TadeuszbrakRybnik500OPENzaplacono
784 Dudziak Tadeusz-Branice100OPENzaplacono
785 Krawczyk NataliaDiablo TeamŻory300OPEN
786 Tokar Tomasz-Knurów100OPENzaplacono
787 Wisełka Teresa Wodzisław Śląski100OPENzaplacono
788 Panek PrzemysławBoSMstów100OPENzaplacono
789 Sikora TomekXSiemianowice Śląskie100OPENzaplacono
790 Kufieta TomaszTENNECO RYBNIKGolasowice100OPENzaplacono
791 Mrowiec Tomasz-Chorzów 300OPENzaplacono
792 Joszko TomaszTenneco rybnikRydułtowy100OPENzaplacono
793 Kamerski TomaszbrakRydułtowy100OPENzaplacono
794 Zaurski TomaszŁukBytom100OPENzaplacono
795 Januszewski TomaszbrakGliwice100OPENzaplacono
796 Pieczka Tomasz-Łaziska Rybnickie100OPENzaplacono
797 Banasiak TomaszRST Software MastersWrocław500OPENzaplacono
798 Karwatowicz TomaszFundacja Kołem się ToczyBielsko Biała500OPENzaplacono
799 Kwiatkowski Tomasz#drozdzowkarzeWarszawa500OPEN
800 Matusik TomaszTAURONJaworzno500OPEN
801 Milewicz Tomasz#drozdzowkarzeBieruń500OPENzaplacono
802 Radomski TomaszŚCIEMNIACZERybnik300OPENzaplacono
803 Sikora TomaszRowerowe MysłowiceMysłowice100OPENzaplacono
804 Wyciszczak TomaszJKR Prokon BoruszowiceBoruszowice300SOLO
805 Żok TomaszbrakGaszowice300zaplacono
806 Jozwiak TomaszRW TeamBielsko- Biała300OPEN
807 Pociot TomaszGliwice Gliwice 100OPEN
808 Hanke Tomasz Bielsko-Biała500OPENzaplacono
809 Jasiulek TomaszTennecoOrzesze300OPENzaplacono
810 Tkaczyk Tomasz-Szemrowice300OPENzaplacono
811 Hus TomaszWodzisław slaskiWodzisław slaski300SOLO
812 Warkocz TomaszDombud Racing Team - www.dombud.euRogoźnik300OPENzaplacono
813 Zawada TomekcastoramaGruszów Mały 300OPEN
814 Ruszkowski TomaszCyclotrener TeamSiemianowice Śląskie300OPEN
815 Świerkot Tomek-Tychy300OPENzaplacono
816 Madzia TomaszNa Spokojnie Łazy300SOLO
817 Duziak TomaszRSTWrocław300OPENzaplacono
818 Karbowniczyn TomekowsiankaWrocław500OPENzaplacono
819 Stabla TomaszAktywni RydułtowyRydułtowy100OPENzaplacono
820 Strokosz TomaszBrakGliwice100OPENzaplacono
821 Badaczewski Tomasz Pol-Eko AparaturaRybnik100OPENzaplacono
822 Mielko TomaszKlazen RoadBike TeamRybnik100OPENzaplacono
823 Ficek Tomasz----Jastrzębie-Zdrój100OPEN
824 Gasiak DariuszNo Name ACGKaczyce100OPENzaplacono
825 Świecki RobertBrakŁódź 100OPENzaplacono
826 Makoś PawełTENNECO RYBNIK Rzuchów 100OPENzaplacono
827 Zastawny JanuszTRZMIELRuda Śląska100OPENzaplacono
828 Tulko Robert----Jastrzębie-Zdrój300OPENzaplacono
829 Lewandowska AnnaBabska KorbaUstroń100OPENzaplacono
830 Ulbrych ArturniezrzeszonyLiszki100OPEN
831 Rogóż Radekultratrack.plŁoziska300OPENzaplacono
832 Ławniczak Łukasz-Ruda Śląska100OPENzaplacono
833 Zięba GrzegorzChorzów na KoleChorzów300SOLOzaplacono
834 Doroszkiewicz JanekBiałystokBiałystok500OPEN
835 Chrzanowski ŁukaszbrakSiemianowice Śląskie100OPENzaplacono
836 Gmyrek AntoniKremówczakiKraków300OPENzaplacono
837 Hajduła BartoszBrakSiemianowice Śląskie100OPENzaplacono
838 Watoła MichałYOOBEERybnik300OPENzaplacono
839 Ulbrich Krzysztof.Ostrów Wielkopolski300SOLOzaplacono
840 Chodań WaldekRowerzyści ze StaliStalowa wola500SOLOzaplacono
841 Grejner WaldemarKtr JednosladPludry300SOLOzaplacono
842 Walentek ŁukaszSTOM-KATarnowskie Góry 300OPENzaplacono
843 Welzer Dariuszbimarko-welda-gali.plOława500SOLO
844 Woźniak SylwesterRyle jadomŚwiętochłowice300OPENzaplacono
845 Wielebnowski GrzegorzDiablo Bike TeamŻory100OPENzaplacono
846 Marek WiesławbrakBielsko-Biała300OPENzaplacono
847 Białończyk WojtekTENNECO RybnikRadlin100OPEN
848 Duranek WitoldbrakPszczyna100OPENzaplacono
849 glonek witoldsosnowiecsosnowiesosnowiec300OPEN
850 małka wojciechbez klubuWodzisław Śląski300OPEN
851 Dobrowolski WojciechBikeBoys.plBydgoszcz500OPEN
852 Horyń WojciechPGR WarzymicePrzecław300OPEN
853 Kamiński Wojciech-Rybnik100SOLOzaplacono
854 Sitkowski WojciechLegia Cycling ClubWarszawa500OPENzaplacono
855 Wojtyczok WojciechWOBISZabrze300OPENzaplacono
856 Gawliczek Wojciech. Racibórz300SOLOzaplacono
857 Litwiński WojciechEDEN RACINGPiekary Śląskie300OPENzaplacono
858 Motylewski WojciechTENNECO RYBNIKRybnik100OPENzaplacono
859 Janiczek WojciechsampchamPiotrków Trybunalski300OPENzaplacono
860 Sebzda WojciechBORA-hansgrohe Fanclub PolandGliwice100OPENzaplacono
861 Fabiszewski WojtekFabiszon BikeWarszawa100OPEN
862 Gubała Wojtek J.WY-COF!/Grupertto GorliceGorlice500OPENzaplacono
863 Radyszewski WojciechdrożdżówkarzeWarszawa500OPENzaplacono
864 Wiśniowski WojciechGarbi TeamTarnów300OPENzaplacono
865 Mleczko WojciechStasiek RajzaWodzisław Śląski500OPENzaplacono
866 Klabisz LukaszEKZKatowice100OPEN
867 Wrzyciel MichałPaprykarz Zabrze300OPEN
868 Witkowski MarcinZaszyciWarszawa300SOLO
869 Małecka Anna#drozdzowkarzeKraków300OPEN
870 Jurkiewicz MarcinJURIKU ArchitekciRybnik100OPENzaplacono
871 Wzorek PiotrbrakŁódź100OPENzaplacono
872 Bąkowska AnnaJastrzębie-ZdrójJASTRZĘBIE-ZDRÓJ100OPENzaplacono
873 Jarosz MarekRowerowe MysłowiceMysłowice 100OPENzaplacono
874 Zawieja RomualdSRCyclingWojnowice300OPEN
875 Łaski ZbigniewŚląsk KolarskoŻORY300OPENzaplacono
876 Lisiak Zbigniew2b3 Ruda Śląska Ruda Śląska100OPENzaplacono
877 Mężykowski ZbigniewSteel Is RealChorzów100OPEN
878 Słomiany ZbigniewKlub Kolarski ŁowiczŁowicz500OPENzaplacono
879 Polak ZbigniewbrakMiędzyrzecze Górne100OPENzaplacono
880 Pacan ZbigniewOKR Bike TeamZdzieszowice300OPENzaplacono
881 Pacan ZbigniewOKR Bike TeamZdzieszowiceOPEN
882 Horzella SebastianTennecoŚwierklany 100OPENzaplacono
883 KURYŁO ZENONŚląsk KolarskoRYBNIK300OPENzaplacono
884 kowol krzysztofXxxradlin100OPENzaplacono
885 Panfil ŁukaszTenneco RybnikRybnik100OPENzaplacono
886 Nowak ZbigniewRoweroholicyGaszowice500OPENzaplacono
Patronat Marszałka województwa Slaskiego

PATRONI MEDIALNI

radio90
TVS
rybnik.com.pl
Nowiny.PL

WSPIERAJĄ NAS

Godów
Gminne Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Godowie
Flagowa Kraina
annaart
Bugla Bike
Kru-Kam
K4ART
producent okien aluminiowych, pvc, okna veka
Super Koło
Martombike
Meble Mazan
Kuhn biuro rachunkowe
Sląskie oblaty
Birecki photo