Nazwisko Imię Klub Miejscowość Dystans Kategoria Wpłata
1 Bartniczek PiotrRe-Cycling P-cePyskowice100OPENzaplacono
2 Cebula Adam-Rybnik100OPEN
3 Sanhen DariuszRowerowe MysłowiceMysłowice300OPENzaplacono
4 Bluszcz AnetabrakPszów100OPENzaplacono
5 Weżgowiec MichałAA TeamGliwice100OPENzaplacono
6 Abrachamczyk MarekBrakJastrzebie Zdroj300OPENzaplacono
7 Gryt ArturKriss Cycling TeamKatowice300OPEN
8 Leonarski AdamTENNECO RYBNIKMikołów300OPENzaplacono
9 Szczotka AdamBrakżory300OPEN
10 Biernat AdamBrakGodów100OPENzaplacono
11 Czerwiński Adam-Jastrzębie-Zdrój300OPENzaplacono
12 Działkowski AdamORNONTOWICEOrnontowice100OPEN
13 Fiedosiuk AdamPersonalny Trening KolarskiJastrzębie-Zdrój300OPENzaplacono
14 Juraszczyk AdamTrowel Master Racing TeamRybnik100OPEN
15 Wieczorek AdamAmatorRydultowy100OPEN
16 Sitek AdamTour de SilesiaSkrbeńsko100OPENzaplacono
17 Adamek KrzysztofDiablo Bike TeamGogołowa100OPENzaplacono
18 Janas AdamSobotnia Grupa KolarskaKatowice100SOLOzaplacono
19 jurczyk adambrakskrbeńsko100OPENzaplacono
20 Łukawski Adam#drozdzowkarzeBielsko-Biała100OPENzaplacono
21 Musiał AdamŚląsk KolarskoŻory300OPENzaplacono
22 Niwiński Adam:)Wrocław100OPENzaplacono
23 Przezdziek AdamFOXKatowice300OPENzaplacono
24 Rejdych AdamJejkowice BiegająJejkowice300SOLO
25 Rozental AdambrakKnurów300OPENzaplacono
26 Słomka AdamBrakRybnik100OPENzaplacono
27 Sterkowiec AdamOPASYCieszyn100OPENzaplacono
28 Zygmuncik Adam-Opole100OPEN
29 Bieńkowski AdamYoobeeRybnik300OPEN
30 Głuch Adrian,Kryry300OPEN
31 Pietrołaj AdrianbrakBytom100OPENzaplacono
32 Gawron AdrianWincy Sprzętu Niż TalentuŻory100OPEN
33 Jędrzejczyk AdamBrak Mysłowice300SOLO
34 Zieliński AdrianSzczerbiceSzcerbice100OPENzaplacono
35 Galgan AdrianZTPL Pisarzowice100OPEN
36 Piecha AdrianTomazi BikeJASTRZEBIE-ZDRÓJ300OPENzaplacono
37 Grabowski Adrian4FUNMyslowice 500OPEN
38 Kosubek AdrianUltra KosorowiceChorula300OPEN
39 Smyczek AdrianRowerowe WadowiceLanckorona300OPEN
40 Wójcik AdrianNIEZRZESZONYRybnik100OPEN
41 Mrowiec AdrianCC BełkotCzęstochowa300OPEN
42 Wojtala AgnieszkaKriss Cycling TeamDąbrowa Górnicza300OPEN
43 Jeleń ArturBrakSiemianowice Śląskie100OPENzaplacono
44 Jeleń AgnieszkaBrakSiemianowice Śląskie100OPENzaplacono
45 Ryguła Agnieszka Bielsko-Biała 100OPENzaplacono
46 Mrugalska AgataER NationRybnik100OPEN
47 Brachman AgnieszkaBrakŁaziska100OPEN
48 Kostarek Adrian-Zabrze300OPENzaplacono
49 Szeląg Grzegorz-Katowice500OPEN
50 nietsch adam-Zabrze100OPENzaplacono
51 Bulak AleksanderBrakKrowiarki300OPEN
52 Nowak AleksanderSilesian Triathlon TeamGorzyczki100OPEN
53 Tkocz AleksanderKlazen RoadBike TeamRybnik100OPENzaplacono
54 Majchrzyk FilipŻodynTychy100OPEN
55 Niesporek Aleksandergeorge james Racing TeamRybnik100OPEN
56 Zasiek AmadeuszBrakRuda Śląska100OPEN
57 Matuszczyk AndrzejBrakZabrze300OPEN
58 Janusz Anna-Goczałkowice-Zdrój500SOLO
59 HEINISZ KRZYSZTOFŚCIEMNIACZERACIBÓRZ300OPENzaplacono
60 NOWOKUŃSKI ANDRZEJBrakZATOR300OPENzaplacono
61 Rusek AndrzejbrakGołkowice300OPEN
62 Błaszczyk AndrzejXSiemianowice Śląskie100OPEN
63 Folfas AndrzejTenneco GliwiceZabrze500OPEN
64 Łyszczarz ANDRZEJSRCyclingRybnik300OPENzaplacono
65 Sulej Andrzej-Katowice 500OPENzaplacono
66 Zosgórnik AndrzejO co biega w KaletachTarnowskie Góry300OPENzaplacono
67 Dziewiątka Andrzej- Wyry300OPEN
68 Siwczyk AndrzejMisie nie chceRybnik100OPEN
69 Madey AndrzejWiesiek&Grzesiek TeamGostyń100OPENzaplacono
70 Thiel AndrzejOKR Opole , CykloFanOpole300SOLO
71 Wuwer AdambrakGodów300OPEN
72 Stybliński AndrzejTeam PyskowicePyskowice100OPEN
73 Kozioł Annacamino teamBielawa300OPEN
74 Niemczyk Aneta---Istebna300OPEN
75 Paruzel AnnabrakRuda Śląska100OPENzaplacono
76 Juraszek AniaŚwierklanyŚwierklany100OPENzaplacono
77 Wilk AnnaGang OlsenaKatowice100OPEN
78 Lis Anna#jakosdojadeGrzechynia500OPENzaplacono
79 Franc MarianamatoresTurza Śląska100OPENzaplacono
80 Kubasiewicz AntoniPathology & FitWarszawa300OPENzaplacono
81 Jurkiewicz AnnaJURIKU ArchitekciRybnik100OPEN
82 Stolorz Artur#drozdzowkarzeImielin300OPEN
83 Andrzejewski KamilAŻory100SOLO
84 Lepek ArkadiuszFilipoweKilometry ?Norwegia Randaberg 500OPEN
85 Spera ArkadiuszJurassic Bike TeamMysłów300OPENzaplacono
86 Ryszka ArkadiuszŚląsk KolarskoRybnik100OPENzaplacono
87 Jaczewski Arkadiusz-Zabrze100OPEN
88 Burda ArturKatowice Katowice100OPENzaplacono
89 Łysik BarbarabrakTarnowskie Góry100OPENzaplacono
90 Nycz ArturbrakJankowice k. Pszczyny300OPENzaplacono
91 Piecha Artur-Jastrzębie-Zdrój100OPENzaplacono
92 Pawłowski ArturBierGO!Świętochłowice500OPEN
93 Zachraj ArturniezrzeszonyJastrzębie-Zdrój100OPENzaplacono
94 mandera arturTENNECO RYBNIKRydułtowy300OPEN
95 Grabiński ArturZTPL.CCNowe Chechło300OPEN
96 Metelski ArturBrakKnurów 100OPEN
97 Kubiński ArturGrupetto WarszawaOżarów Mazowiecki300OPENzaplacono
98 Zawiasa ArturROW SzusblechMarklowice100OPENzaplacono
99 Bieniaszewski MarcinKotasportBrzeg300OPENzaplacono
100 Motas GrzegorzSSdbŻory100OPENzaplacono
101 Tazbir RobertbrakBędzin100OPENzaplacono
102 Smoliński PawełbrakŁódź300OPENzaplacono
103 Nycz RafałBrakJankowice100OPEN
104 Wylężek Robert-Wojkowice Kościelne500SOLOzaplacono
105 Klar BarbaraGrupa TSSSiemianowice Śląskie100OPENzaplacono
106 Rodacki Mariusz-Rybnik300zaplacono
107 Janik Basia-Rybnik100OPENzaplacono
108 ROCHALSKI BARTŁOMIEJByndala TeamRybnik100OPENzaplacono
109 Kuźnik BartłomiejYno Szosa Wodzisław ŚląskiWodzisław Śląski300OPENzaplacono
110 Dutkiewicz BartekDiablo Bike TeamGórki Śląskie100SOLOzaplacono
111 Gajowski BartoszMMBikePiekary Śląskie100OPENzaplacono
112 DYLONG BartłomiejZTPL.CCImielin100OPENzaplacono
113 Łysoń BartoszSlavicCyclistBędzin 300OPENzaplacono
114 Działkowska BarbaraORNONTOWICEOrnontowice100OPEN
115 Bas MariuszBPP on TourChorzów500OPENzaplacono
116 Ulatowski SebastianWycieczki Rowerowe ŚląskZiemiecice300OPEN
117 Bobrzyński BartlomiejPathology & FitKatowice300OPENzaplacono
118 Bobrowski Grzegorz-Rydułtowy100OPENzaplacono
119 Bernal KatarzynaMFC KatowiceKatowice100OPEN
120 Kurpierz MichałUltra KosorowiceKosorowice300OPENzaplacono
121 Bujak MarcinBrakRybnik300OPENzaplacono
122 Wicher BogdanBiciclista Racing Team Goleszów 300OPENzaplacono
123 Biczkowski ArturBrakCzyżowice300OPENzaplacono
124 Gaszka PiotrGorrionesRybnik100OPENzaplacono
125 Sieradzki MateuszSRCyclingRacibórz500OPEN
126 Birecki MateuszBiruCyclingBreslau500SOLO
127 Stalmach MArek#BorokTeamŻory300OPENzaplacono
128 Kilanowicz BartekbrakKraków300OPEN
129 Sieroń MarekbrakKnurów100OPENzaplacono
130 Dyga BłażejŚląsk KolarskoGliwice300OPENzaplacono
131 Przybylski WojciechBrakKraków 100OPENzaplacono
132 Kołodziej PiotrŚląsk KolarskoRybnik300OPENzaplacono
133 Harpula JanBrakKatowice100OPEN
134 Partyka BogusławMaximusRuda Slaska300OPENzaplacono
135 Kurzawa BogdanRpŚZabrzeg100OPENzaplacono
136 Dziewulski BogusławStrażak Osp Mysłowice-JanówMysłowice500OPENzaplacono
137 Dymek Bogdan -Ruda Śląska300OPENzaplacono
138 Rduch RafałKatolicki Klub Kolarski (KKK)Marklowice100OPENzaplacono
139 Porzuczek BogusławKS Aquila Peleton WadowiceWadowice500SOLO
140 Izydorczyk BogusławEmerytJastrzębie Zdrój300OPENzaplacono
141 Ekert ArturbrakPorąbka300SOLOzaplacono
142 Borszcz SzymonTenneco RybnikRybnik100OPEN
143 Gawin Łukasz-Bytom300OPENzaplacono
144 Grabarczyk BożenaDruzyna SzpikuBytom300OPENzaplacono
145 Szuła BożenaEmeryci SzczerbiceSzczerbice100OPENzaplacono
146 Breitmeier PawełPavveloModlnica300OPENzaplacono
147 Koszyk EdwardBrakMikołów100OPENzaplacono
148 Bierza Bronisław.Nowa Wieś300OPENzaplacono
149 Brzeziński KrzysztofWincy Sprzętu niż TalentuŻory100OPENzaplacono
150 Rosa MagdalenaRosaTeamKatowice100OPENzaplacono
151 Ignasiak TomaszLubuszanie 73Czerwieńsk500OPEN
152 Byczek Paweł#drozdzowkarzeKraków300OPEN
153 Miłowidow Paweł._.Racibórz300OPENzaplacono
154 Stabla Rafał.Gorzyczki100OPENzaplacono
155 Wróbel KrzysztofKucharczak.comPOZNAŃ300OPEN
156 Chuchra SebastianPod Rozbrykanym Imbusem Żurawica500OPENzaplacono
157 Szeremeta GrzegorzCidry na szosieRadzionków300OPENzaplacono
158 Jaruszowiec Klaudia-Katowice100OPEN
159 Czycz Arkadiusz#obymdojechalteamKraków300OPENzaplacono
160 Irzyk Barbara-Grabownica300OPEN
161 Murlowski Daniel Szymiszów300OPEN
162 Ryszka DariuszINTELIXPszów300OPEN
163 Piotrkowicz DamianbrakLubochnia300OPENzaplacono
164 Juraszek DamianŚwierklanyŚwierklany100OPENzaplacono
165 Prasoł DAMIANGumiorze bazylTychy500OPEN
166 Niemczyk Damian-Bestwinka100OPENzaplacono
167 Kędziora DamianbrakWODZISŁAW ŚL.100OPENzaplacono
168 Osada DamianRacek na koleGliwice300OPENzaplacono
169 Sikora DamianNIE ZRZUCAM Z BLATU Częstochowa300OPENzaplacono
170 Zientek DanutaDiablo Bike TeamGórki Śląskie100OPENzaplacono
171 Szczebiot Daniela musi być klub?Warszawa500OPENzaplacono
172 DEPTA DAMIANAktywni RydułtowySZCZERBICE100OPENzaplacono
173 Kuśka Dariusz-Rybnik500SOLO
174 Piguła DariuszBrakWodzisław Śląski 100SOLOzaplacono
175 Cerbe DariuszDarecka76Łódź500OPEN
176 Domaszewicz DarekFridayIslandProCycligTeamWadowice300OPENzaplacono
177 Chojnacki DariuszPiekarskie KołaPiekary Śląskie500OPENzaplacono
178 Witala DarekStudzionkaStudzionka300OPENzaplacono
179 Kurda Dariusz.Pludry500OPENzaplacono
180 Bogacz DariuszFizjostrefa KobierniceKęty100OPENzaplacono
181 Kowalczyk DariuszFizyki Nie OszukaszSuszec300OPENzaplacono
182 Bierza DariuszDiablo Bike TeamLyski300OPENzaplacono
183 Chojnowski Dariusz-Zaścianki300SOLOzaplacono
184 Zbyradowski DariuszTenneco RybnikRadlin100OPENzaplacono
185 Kuśka DariuszTenneco Rybnik Rybnik100OPEN
186 Halczok DariuszOVB Halczok TeamBytom100OPEN
187 Maj DariuszChorzów Chorzów 300OPENzaplacono
188 Marek DariuszDiablo Bike TeamRybnik-Gotartowice300OPEN
189 Grabowski DariuszbrakSosnowiec100OPEN
190 Szczyrbowski Michałyoobee.plRybnik300OPEN
191 Wawrzyczek Dawid666Bielsko-Biała100OPENzaplacono
192 Koncewicz Dawid-Tarnów100OPENzaplacono
193 Cinalski Dawid Czechowice-Dziedzice100OPEN
194 Salamon DawidFilipowe KilometryCzerwionka-Leszczyny500SOLO
195 Staworzynski DawidPan KorbkaBędzin300OPENzaplacono
196 Urbańczyk DawidGarbi Team - Tenneco SilesiaRybnik300OPENzaplacono
197 Kaszuba Dawidjadę samTychy300SOLO
198 Szramek DawidCidry na szosieKrupski Młyn100OPEN
199 Włodarczyk DawidBrakChorzów100OPEN
200 Kaszok DawidTennecoKatowice100OPENzaplacono
201 Kalinowski DawidCidry na szosieRadzionków300OPEN
202 Szklorz DawidbrakRadzionków300OPEN
203 Koenig SebastianKatowice100OPENzaplacono
204 Widuch DawidKiokPrzyszowice500SOLOzaplacono
205 Sradomski JarosławŻółte rowery z ŻorŻory 300OPENzaplacono
206 Mikołajczuk DawidbrakRydułtowy100OPENzaplacono
207 Pawliczek DamianKnurów Knurów 100OPENzaplacono
208 Materzok KrzysztofStasiek RajzaPszów100OPENzaplacono
209 Płonka KrzysztofDKMSJastrzębie-Zdrój300OPEN
210 Labza DominikBrakJastrzębie-Zdrój300OPENzaplacono
211 Michalak DominikStowarzyszenie Kolarski MikołówOrzesze300OPEN
212 Galiczek DominikGRRGliwice100OPENzaplacono
213 Zielawski DominikSII Cycling TeamRadzionków300OPENzaplacono
214 Wiśniowska DominikaMiku Metal System TeamGierałtowice 100OPEN
215 Świerczek Dominik KTK KTUKOL GŁUCHOŁAZYNysa300OPEN
216 Drwal DorotaHedesŁaziska Górne100OPENzaplacono
217 Dudek KamilTenneco RybnikRydułtowy100OPENzaplacono
218 Dudkiewicz DamianCyclingIsAWayOfLifeŚwiętochłowice100OPENzaplacono
219 Pietraszko CezaryTENNECO RYBNIKBielsko-Biała100OPENzaplacono
220 Herman Adam Kaniów500OPENzaplacono
221 Dyoniziak KrzysztofWYCIECZKI ROWEROWE ŚLĄSKGLIWICE300OPEN
222 Janecki Szymon-Rybnik300OPENzaplacono
223 Kubik KamilKriss Cycling TeamKatowice300SOLOzaplacono
224 Dzieżok MariuszZF GLIWICEBycina500OPENzaplacono
225 Łatka AndrzejBrakRybnik100OPENzaplacono
226 Ciurko OscarKriss Cicling TeamRuda Śląska300OPENzaplacono
227 Borek JoannaDamskie Treningi Na SzosieKatowice300OPEN
228 Brychcy WojciechŚląsk Kolarsko Świerklany100OPEN
229 PAKUŁA KRZYSZTOFCidry na szosieRADZIONKÓW300OPEN
230 Zbrojkiewicz EMILIABrakGliwice 300OPENzaplacono
231 Jakubczyk EmilKlub emerytaCzerwionka300OPENzaplacono
232 Sady Marek Ruda Śląska100OPEN
233 Goniowski WojciechbrakGłubczyce100SOLOzaplacono
234 Lazarko AndrzejFridayIslandProCycligTeamBielsko-Biała300OPENzaplacono
235 Januś MateuszEnduroTRSosnowiec100OPEN
236 Remsak TomaszEnduroTRSosnowiec100OPEN
237 Chmielorz Andrzej---Ruda Śląska100OPENzaplacono
238 Piecha FilipER NationRybnik100OPENzaplacono
239 Rębacz ErykPod Rozbrykanym ImbusemKraków500OPENzaplacono
240 Bekiersz Ewa-Czestochowa100OPEN
241 Jaszke EwelinaBrakOrzesze100OPENzaplacono
242 Walczak EwelinaFishnickRYBNIK100OPEN
243 Trzebunia ŁukaszXXLRybnik100OPENzaplacono
244 Knaś KrzysztofNieWrocław500OPENzaplacono
245 Fibic MichałRoweroholicy Pszów100SOLOzaplacono
246 Sowada FilipFormaWodzisław Śląski100OPENzaplacono
247 Filipienko Wioleta Legnica300SOLOzaplacono
248 Marona Filipfit&pathologyKatowice300OPENzaplacono
249 Firlej MarekRowerowe Mysłowice Mysłowice 500OPEN
250 Buchwald FilipTenneco RybnikPrzegędza100OPENzaplacono
251 Trybała AgnieszkaRóżowe FlamingiKraków300OPENzaplacono
252 Śliżewski AdamKS. PerełeczkiRybnik100OPENzaplacono
253 Piontek AdamRower & Sport SerwisRybnik300OPENzaplacono
254 Podstawski PiotrFeBySGliwice100OPEN
255 Franek Krzysztof#BorokTeamPawłowice300OPEN
256 Kafka Mateusz.Gołkowice300OPENzaplacono
257 PIĄTEK ARKADIUSZŻory KWŻory100OPENzaplacono
258 Fundowicz ŁukaszRowerowe MysłowiceMysłowice300OPEN
259 Zimorski GrzegorzWrocławWrocław100OPENzaplacono
260 Zielińska GabrielaEmeryci SzczerbiceSzczerbice100OPENzaplacono
261 Gasz KamilByndala teamRybnik100OPEN
262 Lankosz GrzegorzTennecoRybnik100OPENzaplacono
263 Rosa DawidRosaKatowice100OPEN
264 Krynicki GrzegorzGjeEsKaBrzozów300SOLO
265 Maleta RafałGrupetto Warszawa Warszawa500OPEN
266 Gawryluk ŁukaszMFC KatowiceChorzów100OPEN
267 Możdżeń Grzegorz-Mysłowice500SOLOzaplacono
268 LANGOSZ GRZEGORZWolnośćKnurów300OPENzaplacono
269 Watoła MagdalenaYOOBEERybnik100OPENzaplacono
270 Wojaczek MateuszRGK Racing TeamJejkowice300OPENzaplacono
271 Kosiewicz Piotr-Bielsko-Biała300OPEN
272 Kilian KamilAdventuRENTBurzyn500OPENzaplacono
273 Prochasek GosiabrakSkrbeńsko300OPENzaplacono
274 Olejniczak MałgorzataOKR BIKE TEAM Zdzieszowice 100OPEN
275 Piechaczek PiotrGravity Offżory300OPENzaplacono
276 Ferenz Grzegorz-Wrocław300OPENzaplacono
277 Goik GrzegorzLeoRowerRybnik100OPENzaplacono
278 Wiża GrzegorzTeam PyskowicePyskowice100OPENzaplacono
279 Grobelny Grzegorz-----------Godów100OPEN
280 Blondzik Grzegorz-Świętochłowice100OPENzaplacono
281 Skołucki GrzegorzWiesiek&Grzesiek TeamLibiąż100OPENzaplacono
282 Kowal GrzegorzGVT Świebodzice500SOLO
283 Jakubiec GrzegorzBojszowyBojszowy500SOLOzaplacono
284 Grygo GrzegorzŚląsk Kolarsko / Mikesz sklep rowerowyRydułtowy100OPENzaplacono
285 Surman GrzegorzKabunczaRybnik100OPENzaplacono
286 Gruszczyk GrzegorzHELIPOLANDBielsko-Biała300OPEN
287 Grząka PiotrbrakKraków 100OPEN
288 Burda GrzegorzAphtaTeamOpole300OPENzaplacono
289 Kramek GrzegorzMikołówMikołów500OPENzaplacono
290 Stempel GrzegorzByndala TeamWodzisław Śl300OPEN
291 WILK GRZEGORZOSP MYSŁOWICE JANÓWMysłowice500OPEN
292 Rózga GrzegorzZTPL.CCWładysławów300OPEN
293 Kabut GrzegorzGrzegorzPszów100OPENzaplacono
294 Noworyta GrzegorzAktywna Dolina KarpiaRudze300OPEN
295 Czyż GrzegorzWKC Góral WisłaUstroń300OPENzaplacono
296 Frandofert Grzegorz Nauka Jazdy ProfessionalBobrowniki100OPENzaplacono
297 Wojtaczka GrzegorzCidry na szosieRadzionków300OPENzaplacono
298 Piszczek GrzegorzBrakWolbrom500OPENzaplacono
299 Szyja GrzegorzDiabloBikeTeamCzerwionka-Leszczyny100OPEN
300 Czyż Grzegorz-Jastrzębie-Zdrój500OPENzaplacono
301 Kowalski GrzegorzRowerowe MysłowiceMysłowice100OPENzaplacono
302 Nowak GerardKriss Cycling TeamKatowice300OPEN
303 Górka MichałTurbodzbanyChrzanów100OPENzaplacono
304 Pieczka PiotrGODÓWGodów500OPEN
305 Ogerman MarekTENNECO RYBNIKPszów100OPENzaplacono
306 Szafraniec AndrzejWRŚ-Wycieczki Rowerowe ŚląskOrzesze100OPENzaplacono
307 Białas ŁukaszTENNECO RYBNIKRybnik100OPENzaplacono
308 Czerwiński MaciejKibolski KSSkórzewo500SOLOzaplacono
309 Heflik TomaszNi mamKatowice300OPEN
310 Szymała PawełRoweroholicyRybnik100OPEN
311 Jaworek HenrykTeam PyskowicePyskowice100OPEN
312 Ostachowski Piotrexploremore.proKraków500OPENzaplacono
313 Hołyński TomaszKioK TeamKnurów500OPEN
314 Hoszycki MarcinStowarzyszenie HDK w RydułtowachSkrzyszów100OPEN
315 Hoszycki MirosławAktywni RydułtowyRydułtowy100OPENzaplacono
316 Dziadosz MichałPDK TeamChorzów300OPENzaplacono
317 Michałek HubertBez klubuLublin100SOLO
318 Radomski WojciechbrakRybnik300OPEN
319 Tomeczek IreneuszWeterani SP28Rybnik100OPEN
320 Werner IlonabrakRADLIN100OPEN
321 Nowak IreneuszUltraCyrklePruszkow300OPEN
322 Kubacki ArturBrakKatowice300SOLO
323 Izydor KrzysztofBrakTychy100OPENzaplacono
324 Gawinkowski JanuszJa_Ma_Gażory300OPEN
325 Grabowski JacekDecathlon ŻoryRYBNIK500OPEN
326 Mrukowicz JacekDiablo Bike Team Ruda Śląska 100OPENzaplacono
327 Faltyn JacekMysłowice 100OPENzaplacono
328 Wojaczek Jacekosp PszówPszów500OPENzaplacono
329 Winsławski JacekNima gańby ciś na koleWodzisław śląski 300OPENzaplacono
330 Bochenek JacekTrowel Master Racing TeamKnurów100OPEN
331 Tlołka Jacek.Piece100OPENzaplacono
332 Borkowski JacekAtlas Ward Racing TeamWrocław300OPEN
333 Stefańczuk Agnieszka-Warszawa300OPEN
334 Fliegert KrzysztofRKF_team_RybnikRybnik-kamień 300OPENzaplacono
335 Korzuch Jagoda-Skrzyszów100OPENzaplacono
336 Stęchły JakubCidry na Szosie, Gromkie WiatryRadzionków300OPENzaplacono
337 Żydzik JakubConcept SwimmingMysłowice100OPENzaplacono
338 Stoch Jakub#drozdzowkarzeKrakówOPEN
339 Kozioł JakubXD Bełk300OPEN
340 Jama Mariusz*Imielin100OPENzaplacono
341 Woźniak GrzegorzJestę Hardkorę !?Ruda Śląska 300OPENzaplacono
342 Cepcer JanuszPeleton WadowiceAndrychów 300OPENzaplacono
343 Tuszyński JanBrakSosnowiec100OPENzaplacono
344 Ryszka JanMysłowiceMysłowice100OPENzaplacono
345 Janik Weronika-Gdańsk100OPENzaplacono
346 Kocurek JankaNiebanalniewgoryPodgórze100OPEN
347 Piecowski JanEmeryci SzczerbiceSzczerbice100OPENzaplacono
348 Juraszek JanuszŚląsk KolarskoŚwierklany300OPENzaplacono
349 KROCZEK JANUSZForma Wodzisław ŚląskiWODZISŁAW ŚLĄSKI500OPEN
350 Kruszelnicki JanuszTENNECO RYBNIKKUŹNIA RACIBORSKAOPEN
351 WIKTOR Jarosław-wodzisław ślaski300OPENzaplacono
352 Chlebek Jarekcamino teamKatowice 300OPEN
353 Hyliński JarekBrakżory100OPENzaplacono
354 Kłosiewicz JarosławBikeopisarzeSułkowice500OPEN
355 Kędziorek JarosławinTandem - Patrycja Kuter i Katarzyna KornasiewiczDąbrowa Górnicza500OPEN
356 Siedlaczek JanLeoRowerPszów100OPENzaplacono
357 Jasiński WacławDiablo Bike TeamRadlin100OPENzaplacono
358 Skrzekowski JędrzejGliwiceGliwice300OPEN
359 Marek JerzyRoweroholicyRadlin100OPENzaplacono
360 Lippa JerzyMikesz TeamRydułtowy300OPENzaplacono
361 Szulik JerzyMarklowiceMarklowice100OPENzaplacono
362 Dziadek MirosławbrakPawłowice300SOLO
363 Domaszewicz JoannaRowerowe WadowiceWadowice100OPENzaplacono
364 Rumińska-Pietrzyk JoannaKraków500SOLO
365 Duda Januszcamino team Katowice300OPEN
366 Cieszyńska JolaBrakKnurów100OPENzaplacono
367 Pukowiec JonaszFreeMszana300OPENzaplacono
368 Garbacz JonatanJoneek.kWrocław300OPENzaplacono
369 Kowalczyk JordanbrakZabrze500OPENzaplacono
370 Szczepaniak Jacek-Chorzów100OPEN
371 Ziołkowski JulianFridayIslandProCycligTeamCzechowice-Dziedzice300OPENzaplacono
372 Dybicz JustynaRowerowe MysłowiceMysłowice100OPENzaplacono
373 Charowsk JustynabrakKamień Śląski100OPEN
374 Talarowski KrzysztofbrakGliwice300OPENzaplacono
375 Górka Kacper.Poznań 300OPENzaplacono
376 Kaczor KarolAmatorPotworów300OPENzaplacono
377 Kolorz GrzegorzbrakŻory300OPEN
378 Biskupski KamilbrakWarszawa500OPEN
379 Forajter KamilabrakRybnik100OPEN
380 Polowczyk KamilNauka Jazdy ProfessionalWojkowice100OPENzaplacono
381 Małysiak KamilKS LekkostyczniZembrzyce100OPEN
382 Rusek Kamil Gołkowice100OPENzaplacono
383 Urbański Kamil#wTRUPArideMaków Podhalański 500OPENzaplacono
384 Knapczyk KamilJutrzenkaOstrężnica300OPENzaplacono
385 Andrzejewski ArekAŻory100SOLO
386 Basara KamilamatorSędziszów Małopolski300OPEN
387 Bugajski KamilZaRok300Radlin100OPENzaplacono
388 Brachman KamilBrakŁaziska100OPEN
389 Partyka KamilKrakow300OPENzaplacono
390 Stelmach Kamilszemrani.ccWarszawa500OPEN
391 Uherek KamilbrakWodzisław Śląski100OPENzaplacono
392 Kamyczek DariuszSzybiorzeRybnik100OPENzaplacono
393 Nowak KarinaWiedźma na kole OSTROWITE100OPEN
394 Stefański KamilBrakWodzisław Śląski300OPENzaplacono
395 Pierchała KarolinaBrakRybnik100OPEN
396 Hofman KarolxWarszawa500OPENzaplacono
397 Kuc KarolNiepokręcęWieliczka500OPENzaplacono
398 Sawicki KarolbrakWarszawa300OPEN
399 Karolak JacekSobotnia Grupa KolarskaKatowice100OPENzaplacono
400 DEPTA KATARZYNAROWEREM PO ŚLĄSKUSZCZERBICE100OPENzaplacono
401 Plata AdamGKS Jastrzębie Zdrój 100OPENzaplacono
402 Tylec Kazimierzbrakjastrzębie zdrój300OPENzaplacono
403 Wanczura KamilTENNECO RYBNIKRybnik100OPEN
404 Ciszek BartoszRegress Riders Zabrze100SOLOzaplacono
405 Materny ŁukaszWRŚKnurów 100OPENzaplacono
406 Słomka KevinbrakKraków100OPEN
407 Kotras ŁukaszZZRG BORYNIAŻory300OPENzaplacono
408 Gałecki PiotrBike RideKatowice100OPENzaplacono
409 Mickoś KarolinaAZS AWF KATOWICETychy100OPENzaplacono
410 Bek KlaudiuszAMATORIzbicko500SOLO
411 Klimowicz Dariuszbrakwodzisław śląski100OPENzaplacono
412 Dyoniziak KatarzynaWRŚ Wycieczki Rowerowe Śląsk Gliwice100OPEN
413 Kogut GrzegorzprzeciwslonecznaGliwice300OPENzaplacono
414 Kokoszka BartoszBrakMysłowice300OPEN
415 Mucha KazimierzPiekarskie KołaPiekary ŚL100OPEN
416 Janik RafałUltracycling.plGdańsk300SOLOzaplacono
417 Konieczko WojciechNauka Jazdy ProfessionalWojkowice100OPENzaplacono
418 Deda KonradRessurectionBikeTeamChełmek 500OPENzaplacono
419 matysik konradsport freaksWrocław300OPENzaplacono
420 Śliwa KonradTenneco RybnikKatowice100OPENzaplacono
421 Konsek ArturCFC FansJaworzno100OPENzaplacono
422 Konsek Jacekżodyn :)Rybnik100OPENzaplacono
423 Jermak Jakub?Gliwice500OPENzaplacono
424 Kopel Krzysiek#7trtpKraków300OPENzaplacono
425 Korda TomaszbrakPiasek300OPENzaplacono
426 Elsner KornelAmatorZebrzydowice100OPENzaplacono
427 Chromiński Kornel-Siemianowice Śląskie300OPENzaplacono
428 Dybała KorneliaDiablo Bike TeamLyski300OPENzaplacono
429 Szafraniak KosmaLesznoLeszno500OPEN
430 Gołaś MarcinbrakStanisławów300OPEN
431 Kowalczyk ZbigniewSiemianowice Śląskie100OPENzaplacono
432 Kosmała JanuszBrakKoszęcin500OPENzaplacono
433 Koźlik TomaszRSC StadtlohnGliwice500OPENzaplacono
434 Przeliorz KarolBiker's teamNieborowice300OPENzaplacono
435 Krawczyk JakubBrak klubuRogoźnik300OPEN
436 Szklarska KrystynaNieSzczerbice100OPENzaplacono
437 Ludwiczak KrzysztofROWER & SPORT Leszczyny 300OPENzaplacono
438 Ryszka Krzysztofsom przed siaRadlin300OPEN
439 Ramczyk KrzysztofKriss Cycling TeamKatowice300zaplacono
440 Goraj RyszardBrakSąspów 100OPENzaplacono
441 Kruk MichałMKTeamRuda Śląska100OPEN
442 Gembalczyk KrystianBrakJastrzebie -Zdroj100OPEN
443 Wiśniewski KrystianBrakŻory100OPENzaplacono
444 Dębek KrystianTOMAZI BIKE TEAMJastrzębie Zdrója300OPENzaplacono
445 Juraszek KrystianŚwierklanyŚwierklany100OPENzaplacono
446 Konieczny KrystianJastrzębie-Zdrój Jastrzębie-Zdrój100SOLOzaplacono
447 Sitek KrzysztofRowerowe Marklowice Turza Śląska100OPENzaplacono
448 Hadom KrzysztofTenneco SilesiaPRZEGEDZA100SOLOzaplacono
449 Grabowski KrzysztofTychyTychy100OPENzaplacono
450 Zając KrzysztofMysłowice100OPENzaplacono
451 Osior KrzysztofPhilipsLublin100OPEN
452 Mikulec KrzysztofbrakŻory300OPENzaplacono
453 Krzyszpień KrzysztofJBCPISKatowice100OPENzaplacono
454 Medoń KrzysztofMedoń TeamBielsko-Biała 300OPENzaplacono
455 Majewski KrzysztofDomowyKlubRowerowyŁąka300OPENzaplacono
456 Błaszczyk KrzysztofbrakKatowice300OPENzaplacono
457 Głodowski KrzysztofRowerem po ŚląskuRybnik100OPENzaplacono
458 Nowiński KrzysztofŚląsk KolarskoGórki Wielkie500OPENzaplacono
459 Szczecki Krzysztofn/aKraków500OPEN
460 Zakielarz Krzysztof#drozdzowkarzeRzeszów 500OPEN
461 Żebro KrzysztofInnergy Racing TeamPrzeciszów300OPEN
462 Górowicz KrzysztofbrakKozy100OPENzaplacono
463 Karwot KrzysztofbrakSkrzyszów300OPENzaplacono
464 Śróda KrzysztofSGK Chorzów100OPENzaplacono
465 Bobis KrzysztofTKK PTTK im. Władysława Huzy w GliwicachGliwice100OPENzaplacono
466 Pietruszka KrzysztofWycieczki Rowerowe ŚląskZabrze300OPENzaplacono
467 Kijas JakubBBriderZCzaniec500OPENzaplacono
468 Topolski JakubBrakSosnowiec100OPENzaplacono
469 Kobiałka JakubPionkiPiaseczno500OPEN
470 Kucharczak MaciejKucharczak.comGrodzisk Wielkopolski300OPEN
471 Kurzawa RafałCHDZabrzeg100OPENzaplacono
472 Kwandrans KamilSoloCzęstochowa300OPENzaplacono
473 Kubica AnnaBrakSkrzyszów100OPEN
474 Gawlik ŁukaszLKS OLZAGodów100OPENzaplacono
475 Langosz SebastianCyklofangórki100OPENzaplacono
476 Dusza ŁukaszRSC StadtlohnKnurów500OPEN
477 Sułkowski LeszekxCzętochowa100OPENzaplacono
478 Wojas-Pawlak Joanna-Gliwice100OPEN
479 Gradowski KrzysztofRafbike Cycling TeamWołomin 500OPEN
480 Trzebunia KrzysztofHerausforderung TeamCzerwionka-Leszczyny100OPENzaplacono
481 Leśniak MarcinPHILIPSCzęstochowa100OPEN
482 Grzegoszczyk LeszekZakręceniJastrzębie-Zdrój100OPENzaplacono
483 Janoszka Leszek-Piekary Śląskie300OPENzaplacono
484 Kozioł Leszek Kraków300OPEN
485 Lewandowski MichałŚląsk KolarskoRybnik100OPEN
486 liszka mirosławKlub emerytaCZERWIONKA300OPENzaplacono
487 Łukowicz LidiaRowerowe MysłowiceMysłowice100OPEN
488 Gryboś KamilKręci_sie_kolo Rybnik100OPEN
489 Martyniak TomekbrakKatowice300OPEN
490 Swoboda LechbrakRybnik300SOLO
491 Chrośnik ŁukaszPol-Eko AparaturaRybnik100OPENzaplacono
492 Malgrab ŁukaszAktywni RydułtowyRydułtowy100OPENzaplacono
493 Krupa ŁukaszMotocross CieszynZebrzydowice100OPEN
494 Cieśla ŁukaszByndala TeamWodzisław Śląski100OPEN
495 Czepiel ŁukaszZakręcona nogaOpole300OPENzaplacono
496 Czornik LukaszRowerowe MyslowiceMysłowice100OPENzaplacono
497 Marcisz ŁukaszDiablo Bike TeamJankowice300OPEN
498 OKOŃ ŁukaszE&F Team GIERAŁTOWICE300OPENzaplacono
499 Stasikowski ŁukaszbrakGołkowice300OPENzaplacono
500 Szweda ŁukaszFilipowe KilometryOrzesze500OPENzaplacono
501 Jurkowski ŁukaszAktywni LyskiRybnik300OPEN
502 Pniewski ŁukaszBrakKatowice500OPENzaplacono
503 Tarnawski ŁukaszKrakoska Scena GravelowaKraków300SOLOzaplacono
504 Woźnica Łukasz...Świerklany300OPEN
505 Janczewski ŁukaszGassyWarszawa300OPENzaplacono
506 Krawczyk ŁukaszBrakWojkowice100OPENzaplacono
507 Liszka ŁukaszKomorniki MTB TeamPlewiska300SOLO
508 Wagner LucynaGRUPA MARATRybnik300OPEN
509 Bętkowski MateuszUltra KosorowiceJaworzno300OPENzaplacono
510 Walczak MateuszFishnickRybnik100OPEN
511 Machnik KazimierzBUGLA BIKE SERVICECzyżowice100SOLOzaplacono
512 Chmielewski MaciejTennecoŻory300OPENzaplacono
513 Piskorz MaciejBrakBYTOM100OPENzaplacono
514 Grodecki MaciejbrakKraków300OPEN
515 Kolbe MaciejZwolnienie z WuefuKatowice300OPENzaplacono
516 Stołtny MaciejSports Coaching MTB TeamRybnik300OPEN
517 Szewczyk MaciekKolarski MikołówMikołów500OPENzaplacono
518 Hajnrich Maciej-Katowice100OPEN
519 Kulak MaciekZadenKatowice300OPENzaplacono
520 Kempa MaciekPhilipsKrakow100OPEN
521 Resner MaciejPSG-KChorzów300OPEN
522 Szałacińska MartaMaMoKa TeamWrocław500OPENzaplacono
523 Kubiczek MateuszTSHGliwice500OPEN
524 Potysz MagdalenaBez przynależnościGorzyczki100OPEN
525 Markiewicz MagdalenaODKRYWCY TAURUSRybnik300OPENzaplacono
526 Jączyk Magdalena-PARKOSZOWICE 500OPEN
527 Szymura Jakub-Wodzisław Śląski100OPENzaplacono
528 STĘPIEŃ MICHAŁDej mie z ranaKatowice300OPENzaplacono
529 Nowak MarcinKatowiceKatowice100OPENzaplacono
530 Rataj MichałJejkowice Jejkowice 100OPENzaplacono
531 Gabrielczyk MichałBrakKomprachcice300OPEN
532 Nalepa MichałBrakBełk100OPENzaplacono
533 Idzik MałgorzataKriss Cycling TeamŚwiętochłowice100OPENzaplacono
534 Malka Paweł P&PWarszawa300OPENzaplacono
535 Rosga MalwinaRoweroholicyRydułtowy100OPENzaplacono
536 Konarkowski AndrzejBez klubuOrzech100OPENzaplacono
537 Kloza MariuszTeam PyskowicePyskowice100OPENzaplacono
538 Mańczak TomaszKibolski Klub Sportowy Poznań300OPENzaplacono
539 Zubczyński MariuszbrakRadlin300OPENzaplacono
540 Orszulski Maciej.Sosnowiec500OPENzaplacono
541 Pielech Magdalena-Katowice100OPEN
542 Owczarek MarcinO'Rety TeamMikołów100OPEN
543 Zięba MarcinŚląsk KolarskoRybnik 100OPENzaplacono
544 Majdak MarcinBamboo BicyclesPietrzykowice300OPENzaplacono
545 Sindera MarcinDrużyna kołaGliwice100OPENzaplacono
546 Waluś MarcinCyklofanPrószków300OPEN
547 Kamieniak Marcin Truskolasy300OPENzaplacono
548 Komaniecki MarcinŚląsk KolarskoRybnik100OPENzaplacono
549 Lalewicz MarcinDziabnięci TeamSosnowiec100OPENzaplacono
550 Pałosz MarcinJeźdźcy ApokalipsyKędzierzyn-Koźle500OPENzaplacono
551 Siwek MarcinSIWEKFOTOGRAFIA.PLPRZYGÓRZE300SOLOzaplacono
552 Synak MarcinRybnik300OPENzaplacono
553 Witosza MarcinBezRybnik100OPEN
554 Wróbel MarcinTeam PyskowicePyskowice100OPENzaplacono
555 Drobik MARCINRowerowe Mysłowice Mysłowice 100OPENzaplacono
556 Kabała Marcin Koszęcin500SOLOzaplacono
557 Bruszewski MarcinPhilips Warszawa 100OPEN
558 Matlak MarcinWincy Sprzętu Niż TalentuJastrzębie-Zdrój100OPENzaplacono
559 Pyszny MarcinDiablo Bike TeamRybnik300OPEN
560 Maleszka MarcinRowerem po ŚląskuRuda Śląska100OPENzaplacono
561 Urbaniak MarcinbrakKęty100OPEN
562 Wolniaczyk MarcinEnergoprojekt-KatowiceChorzów100OPENzaplacono
563 Dallemura MariuszbrakBiałystok300OPENzaplacono
564 Szatanik MarekGrupa MaratRadlin300OPEN
565 Cieślak MarekŚląsk KolarskoRybnik500OPENzaplacono
566 Ciszyński MarekStart Gorzów WielkopolskiKatowice100OPEN
567 Dudek MarekGliwiceGliwice300OPEN
568 Grzyb MarekDiablo Bike Team Rydułtowy100OPENzaplacono
569 Sieńko MarekJas-KółkaJastrzębie-Zdrój300SOLOzaplacono
570 Turczyn MarekniezrzeszonyJastrzębie-Zdrój100OPENzaplacono
571 Witczak MarekZF GLIWICEGliwice500OPENzaplacono
572 Zawadzki MarekOcynkownia Śląsk SCHC Team ChrzanówCHRZANÓW300
573 Cieszyński MarekbrakKNURÓW100OPENzaplacono
574 zimnol marekbrakrybnik100OPENzaplacono
575 Długosz Marek SRCyclingKrzanowice300OPENzaplacono
576 Szołtysik MarekCidry na szosieRadzionków300OPENzaplacono
577 Skapczyk MarekWRŚKnurów100OPENzaplacono
578 Pawlik Maria.Kroczyce100OPENzaplacono
579 Łasiewicki MariuszLeoRowerRybnik100OPENzaplacono
580 Sobczyk MarcinCykloza SosnowiecBielsko Biała300OPENzaplacono
581 Babut Mariusz Kędzierzyn-Koźle100OPENzaplacono
582 Sobek MariuszBrakGołkowice300OPEN
583 Słaboń MariuszGang OlsenaZarzecze100OPEN
584 Juskowiak Mariusz-Goleszów300OPEN
585 Nowak MariuszBike TeamPuchaczów300OPENzaplacono
586 Boroń MariuszBrakRuda Śląska100OPENzaplacono
587 Buczkowski MariuszPSG-KKatowice300OPEN
588 Bluszcz MariuszAktywni RydułtowyPszów 100OPENzaplacono
589 Czabon MariuszPiekarskie Koła Piekary Śląskie100OPENzaplacono
590 Kowalczyk MariuszDiablo Bike TeamRybnik100OPEN
591 Pacwa MariuszRowery KossowskiMysłowice500OPENzaplacono
592 Pander MariuszWRŚZabrze500OPENzaplacono
593 Polok Mariusz Palowice300SOLO
594 Swierkosz MariuszBrakGliwice100OPENzaplacono
595 Zieliński MariuszRoweroholicyGaszowice500SOLOzaplacono
596 Kamiński MariuszRowerowe MysłowiceMysłowice300OPEN
597 Gardyan MariuszPOL-EKO APARATURAWodzisław Śląski100OPENzaplacono
598 Prenger Piotr Reńska Wieś100OPEN
599 Knapik MarekbrakJastrzębie-Zdrój100OPEN
600 Mrochen Marcin-Rybnik500SOLOzaplacono
601 Zabielski MarekSzemraniRadzyń Podlaski500OPEN
602 Marszałek MariuszKlub Kolarski ŁowiczŁowicz500SOLO
603 Modrzejewska MartabrakPawłowice300OPENzaplacono
604 Kurzawa MartawegańskiZabrzeg100OPENzaplacono
605 Franiel MarcinKriss Cycling TeamTychy300OPEN
606 Karwot RafałTenneco RybnikRybnik100OPENzaplacono
607 Zimnol Tomaszbrakrybnik100OPENzaplacono
608 Głombik MateuszOKR Bike team Krapkowice300OPEN
609 Goik MateuszLeoRowerRybnik100OPENzaplacono
610 Stabla Mateusz-Godów100OPENzaplacono
611 Zając MateuszNoneRogów100SOLO
612 Żwak MichałMFC KatowiceKatowice100OPEN
613 Wolańska MagdalenaBrakGliwice 100OPEN
614 Rejman Maksymilian-brak-Bujaków300OPEN
615 Mazurek ŁukaszŚląsk KolarskoGołkowice300OPENzaplacono
616 Kamiński AndrzejbrakŻelechów300OPENzaplacono
617 B Marek********Rybnik100OPENzaplacono
618 Czypionka MichałBrakBytom100OPENzaplacono
619 Pasieka Maciej-Katowice100OPEN
620 Michalczyk RafałbrakSzemrowice500OPENzaplacono
621 Czajka TomaszLeoRowerRybnik100OPENzaplacono
622 Bombelka MichałbrakWodzisław Śląski100OPENzaplacono
623 Porcek Michal- - -Siemianowice Ślaskie300SOLO
624 Harnasz MichałELINZ.PLRybnik100OPENzaplacono
625 Kolbe MichałZwolnienie z wuefuKatowice300OPENzaplacono
626 Pieszczyk MichałbrakGliwice300SOLO
627 Pyszny MichałŚląsk KolarskoRybnik100OPENzaplacono
628 Sobik MichałRoweroholicyRybnik300OPENzaplacono
629 Tobor MichałGryfno FormaPiekary Śląskie300OPENzaplacono
630 Konieczny MichałbrakPszów100OPENzaplacono
631 Hołomek MichałbrakCzyżowice100SOLO
632 Kondziołka MichałCzosnekZebrzydowice300SOLO
633 Matusiak MichałbrakŻory300OPENzaplacono
634 Wachtarczyk MichałGołkowice Gołkowice100OPENzaplacono
635 Czajka MichałCapgeminiKatowice100OPENzaplacono
636 Michalski Marcinsportgang wysportowani mtb teamSiemianowice Śląskie300OPEN
637 Musiatowicz MichałCzarne KonieWołomin500OPENzaplacono
638 Zając MichałWRŚ - Wycieczki Rowerowe Śląsk Gliwice100OPENzaplacono
639 Kmiotek MichałKatowice 300OPENzaplacono
640 Wójcik Milena-Łódź300OPENzaplacono
641 Gorzkowski Michał#ByndalaTEAMWodzisław Śląski100OPENzaplacono
642 Korzeb MichałCzarne KonieWołomin500OPEN
643 Mika ŁukaszBrakMarklowice300OPEN
644 Mikołajek MarcinbrakŚwiętochłowice100OPENzaplacono
645 Mikołajewicz Grzegorz-Poznań300OPENzaplacono
646 Mika-Nowińska MagdalenaŚląsk KolarskoZabrze100OPENzaplacono
647 Domagalski KrzysztofTeam PyskowicePyskowice100OPENzaplacono
648 Miotła WojciechTKK PTTK im.Wł.Huzy w GliwicachKnurów100OPENzaplacono
649 Czaja MirekMIKESZ TEAMSkrzyszów300OPENzaplacono
650 Powieśnik Mirosław-Mszana300OPENzaplacono
651 Machulec MirosławKTK WANDRUS ŻORYŻory500OPENzaplacono
652 Penkala MirosławBRAKPielgrzymowice100OPENzaplacono
653 Stojek MiroslawMaximusRuda Slaska100OPEN
654 Skapczyk MirosławA4klubKnurów100OPEN
655 KUCZA MIROSŁAWDIABLO BIKE TEAMWODZISŁAW ŚLĄSKI100OPENzaplacono
656 Laube MirosławZakręceni Wodzisław Śląski100OPENzaplacono
657 Papiernik MirosławKetaBytomBytom100OPEN
658 Łaski Mirka-Turza Śląska 100OPENzaplacono
659 Bernet Michał Grupa pierwszaŻużela300OPENzaplacono
660 Mistewicz PawełbrakCegłów300OPEN
661 Łukawski WojciechStart Bielsko-Biała Bielsko-biała100OPENzaplacono
662 Kubica MarcinbrakSkrzyszów500OPENzaplacono
663 Szklorz Jakub-Radzionków300OPEN
664 Patała Artur-Pszów100OPEN
665 Nowik MonikaZakręceni Łaziska100OPENzaplacono
666 Węgrzyk PiotrJestem Głosem Tych Co Nie MówiąRybnik100OPENzaplacono
667 Formela PiotrKlazen RoadBike TeamRybnik100OPENzaplacono
668 Ożibko MichałGassyWarszawa300OPEN
669 Pawlak Marek-Gliwice100OPEN
670 Paciepnik MarcinMTB Przystajń TeamPrzystajń300OPEN
671 Podpłoński PrzemysławkNOw LIMITRybnik100OPENzaplacono
672 Ziaja Krzysztof-Sosnowiec100OPENzaplacono
673 Słabik MichałxxxWarszawa300OPEN
674 Staroń MarcinSSdbStrumień100OPEN
675 Mucha BartłomiejŁódź Kocha SportŁódź500OPEN
676 Zatorski MichałHit i MagiaKielce300SOLOzaplacono
677 Michalczyk Natannatmich98Wojciechów100
678 Mrugalski PrzemekER NationRybnik100OPENzaplacono
679 Regulski Maciej.Katowice300OPENzaplacono
680 Senczek RobertOdkrywcy Taurus Cycling TeamMikołów300OPENzaplacono
681 Skoczylas PawełPZU SPORT TEAMPiastów100OPEN
682 Widera AleksandraWilchwyWodzisław Śl. 100OPENzaplacono
683 Lepich AndrzejniezrzeszonyLeboszowice500OPENzaplacono
684 Sordyl ŁukaszInnergy TeamRoczyny500OPEN
685 Osadnik PrzemysławBrakLubliniec100OPENzaplacono
686 Wisełka AndrzejGrupa Marat Rybnik300OPEN
687 Szywalski OskarCoklofanDąbrówka Górna300OPENzaplacono
688 Kosiec AgnieszkaFridayIslandWieprz100OPEN
689 Czarnacki PrzemysławbrakWarszawa300OPEN
690 Perkowski PawełXŻory300OPENzaplacono
691 N PbrakWodzisław Śl100SOLO
692 Wygrabek PawełTOMAZIBIKEJastrzębie - Zdrój500OPENzaplacono
693 Pokrzyk SebastianPiekarskie KołaPiekary Śląskie100OPEN
694 Pałamarz ŁukaszPalbudRybnik100OPENzaplacono
695 Szkadłubowicz WojciechGeodesta.plKraków300OPENzaplacono
696 Bęben Marcin-Bronów100OPENzaplacono
697 Paprzycki PrzemysławSzybiorzeRybnik100OPENzaplacono
698 Kocot KamilDecathlon KatowiceCzeladź100OPEN
699 Bieszczad PatrykNiebanalniewgorySosnowiec100OPEN
700 Kuter PatrycjaTANDEMKatowice500OPEN
701 Kurpierz PatrykBrakZłotniki300OPEN
702 Dygudaj PatrykMTB Przystajń TeamPanki300OPEN
703 Błachut PaulinaN/ABielsko Biała100OPENzaplacono
704 Skoczylas PawełPZU Sport TeamPiastów300OPEN
705 Kędzierawski PawełbrakGliwice300SOLOzaplacono
706 Torbus PawelBrakKatowice100OPEN
707 Porwisz PawełKatowice100OPEN
708 Pieczka PawełHARPAGAN TEAMGodów100OPEN
709 Sojecki PawełJas-kółkaJaworzno500SOLOzaplacono
710 Bednarz PawełKolarski MikołówMikołów100OPEN
711 Tynor PawelBrak Smolec500OPENzaplacono
712 Sieklucki PawełLeoRowerJastrzębie-Zdrój100OPENzaplacono
713 Milaniak Paweł3xPNowy Targ300OPEN
714 Mamcarczyk PawełPeleton Aquila WadowideBarwałd Średni500OPEN
715 Prokopowicz PawełbrakBiała300OPENzaplacono
716 Przybylski PawełElmar Eska TeamWrocław300SOLO
717 Wagner PawełGrupa MaratRybnik300OPEN
718 Chudzik PawelWycieczki Rowerowe SlaskZabrze300OPEN
719 Wystrach PawełBrakPrzywory300OPENzaplacono
720 Stęclik PawełŚląsk KolarskoRybnik300OPENzaplacono
721 Buchwald PawelTenneco RybnikPrzegędza100OPENzaplacono
722 Janikowski PiotrZTPLSwarzedz100SOLO
723 Włodarczyk WojciechRowerowe Mysłowice Mysłowice300OPEN
724 Kałużny MarcinFlying PigKATOWICE100OPEN
725 Majcher PiotrLeoRowerRybnik100OPENzaplacono
726 Baranowski PiotrING BANK ŚLĄSKIRybnik500OPEN
727 Czaja PiotrTSKNRKrościenko n/Dunajcem300OPENzaplacono
728 Paech DawidBrakHerby300OPENzaplacono
729 Bartnikiewicz PiotrRowerowe GumisieKatowice100OPENzaplacono
730 Piniewski AdrianAWARIAN TEAMJastrzębie- Zdrój100OPENzaplacono
731 Grabowski PiotrbrakBełk100OPENzaplacono
732 Pondo PiotrPURMOŻory300OPENzaplacono
733 Porwisz PiotrDrużyna KołaKatowice100OPEN
734 Kramarzyk PiotrKwwCzestochowa300OPENzaplacono
735 Stolarski PiotrbrakWodzisław Śląski100OPENzaplacono
736 Jarosz PiotrNGKZabrze300OPENzaplacono
737 Mikolas PiotrbrakKamień Śląski100OPEN
738 Mówiński PiotrTurbodzbanyŻory500OPENzaplacono
739 Rduch PiotrbrakRybnik300OPEN
740 Apostel PiotrBrakRuda Śląska100OPEN
741 Rajda PiotrBrakRuda śląska 100OPENzaplacono
742 Karczmarczyk PiotrP&POleksin300OPEN
743 Kalisz PiotrFamily AdventureKatowice300OPEN
744 Dębicki PiotrniezrzeszonyZabrze500OPENzaplacono
745 Piontek PiotrRower & Sport SerwisRybnik-Kamień300OPENzaplacono
746 Piotrkowicz Piotr-Zgorzelec500OPEN
747 Gitner PiotrTenneco RybnikRybnik300OPENzaplacono
748 Gojowy PiotrbrakZEBRZYDOWICE300OPENzaplacono
749 Uherek PiotrŚląsk KolarskoWodzisław Śląski100OPENzaplacono
750 Bobrzik RafałPalbudRybnik100OPENzaplacono
751 Grząka PiotrBrakKraków100OPENzaplacono
752 Gracka Piotr-Mikołów300OPEN
753 Nowak Piotr#obymdojechalteamKraków300OPEN
754 Pizio AndrzejWRSGliwice300OPEN
755 Skowron Piotrn/nBielsko-Biała100OPENzaplacono
756 Burcek PiotrDiablo Bike Team Żory100OPENzaplacono
757 Kogut PawełKiwi Klub MTBGliwice300OPENzaplacono
758 Korzec PawełTSKNR 2024Chrzanów300OPENzaplacono
759 Markowicz PawełCC BełkotGliwice300OPENzaplacono
760 Polok KacperBrakRydułtowy100OPENzaplacono
761 Polek GrzegorzBrakŻory100OPENzaplacono
762 Potucha MaciejKriss Cycling TeamKatowice300OPEN
763 Pośpiech PawełSilesian Triathlon TeamRydułtowy100OPENzaplacono
764 Przybyła Patryk#drozdzowkarzeWodzisław Śląski300OPEN
765 Cena MichalMiku Metal System TeamRybnik300OPEN
766 Hyra PrzemekMTB Przystajń TeamPrzystajń300OPEN
767 Małecki PrzemysławGrupa MaratRybnik300OPEN
768 Kruszyna PrzemysławKKKędzierzyn-Koźle500OPEN
769 Kubies Przemysław Czerwionka- Leszczyny100OPEN
770 Kula PrzemyslawPędzące żółwie Orzesze 100OPENzaplacono
771 Bara PrzemysławbrakKnurów300OPENzaplacono
772 Wilczyński Przemysław-Wodzisław Śląski100OPENzaplacono
773 Leszek PrzemysławEuropa UbezpieczeniaWrocław300OPEN
774 Wilisowski PrzemysławbrakUstroń300OPEN
775 Poloczek PrzemysławJADYMY DURCHRacibórz 300OPENzaplacono
776 Szwarc Przemysławbrakkochcice100OPENzaplacono
777 Bieńkowski PrzemysławbrakPiaseczno100SOLOzaplacono
778 Bieńkowski Przemysław TadeuszbrakPiaseczno100SOLOzaplacono
779 Gzowski KrzysztofPeleton WadowiceWadowice500SOLO
780 Gembalczyk MateuszA4 klub Rybnik 100OPENzaplacono
781 Puchalski RadosławTenneco SilesiaOrzesze100OPENzaplacono
782 Wodecki Przemysław-ROW SzusblechGodów300OPEN
783 Kufta Piotr666Bielsko-Biała 100OPENzaplacono
784 Drozdek RemigiuszxGilowice300OPENzaplacono
785 STRUŻYNA PiotrKioK TeamZabrze500OPEN
786 Chmielewski ArturKriss Cycling TeamKatowice300OPENzaplacono
787 Majchur RafałCyklo MysłowiceMysłowice300OPEN
788 Krzesa RadekPuchałka Sport - Paliwo z Roślin Team Katowice 300OPEN
789 Gruszecki RadosławBrakRADLIN100OPEN
790 Kudła RadekSam sobieWodzisław Śląski300zaplacono
791 Świerczek rafałBrakSkrzyszów100OPENzaplacono
792 Mikołajczyk RafałTHC PromilZgorzelec500OPENzaplacono
793 Nowak Rafał#drozdzowkarzeKraków500OPEN
794 Paszek Rafał-Rybnik300OPENzaplacono
795 Tomas RafałŚląsk KolarskoGołkowice300OPEN
796 Kmiotek RafałPhilipsKatowice100OPEN
797 Goły RafałGrupa TSSSosnowiec100OPEN
798 Pośpiech RafałbrakKnurów300OPEN
799 Sitek RafałBrakSkrzyszów300OPENzaplacono
800 Walczak RafałBKAJastrzębie Zdrój300OPENzaplacono
801 Borówka RafałEnergoprojekt-Katowice S.A.Katowice100OPENzaplacono
802 Macek RafałMysłowiceMysłowice100OPENzaplacono
803 Szczepanek RafałXxcKatowice 300OPEN
804 Palkij RafałStart Bielsko-BiałaKamienica100OPENzaplacono
805 BOGACKI RAFAŁCardio-Sport Scott MTB TeamKĘDZIERZYN-KOŹLE500OPENzaplacono
806 Tytko GrzegorzNight Runners ŚląskKatowice100OPEN
807 RAJCA KRZYSZTOFFilipowe KilometryChudów500OPENzaplacono
808 Mianowany MarekŻółte rowery z Żor Żory 300OPENzaplacono
809 Jurkiewicz PawełDIGI-SYSTEM TWO BIKERS TEAMRybnik300SOLO
810 Bernet Rudolf Grupa pierwszaŻużela300OPEN
811 Pawłowski Paweł#wTRUPArideJędrzejów 500OPENzaplacono
812 Pociech KamilaGrupetto WarszawaWarszawa500OPEN
813 Reguła ArkadiuszPol-Eko AparaturaWodzisław Śląski100OPENzaplacono
814 Rączkowska AnnaWarszawa300OPEN
815 Nazar RenataBrakTychy100OPENzaplacono
816 Faltyn RenataRowerowe MysłowiceMysłowice100OPENzaplacono
817 Wende RobertRe-Cycling PyskowicePyskowice100OPEN
818 Oślizło RobertKatolicki Klub KolarskiWodzisław Śląski100OPEN
819 Polok RobertBielsko-BiałaBielsko-Biała100OPENzaplacono
820 Stelmach Robert300
821 Szczyrba RobertPiekarskie KołaPiekary Śląskie300OPENzaplacono
822 Kokot PawełKolarstwo PszczynaJankowice300OPEN
823 Kościelna DorotaRowerowa CzęstochowaCzęstochowa300OPEN
824 Rogusz ŁukaszBrakSiemianowice Śląskie100OPENzaplacono
825 Zimoch RomanJoKKRydułtowy300OPENzaplacono
826 Bułka RomanR.BikeRiderCięcina300OPEN
827 Kaczmarczyk RomanŚląsk KolarskoGorzyczki500OPENzaplacono
828 Purchla RomanWRŚGliwice100OPENzaplacono
829 Grygierek RomeknoneGorzyczki100OPENzaplacono
830 Tyszkowski RomanKLUB TYCHYTychy500OPENzaplacono
831 Herman JacekMaximusRuda Slaska300OPENzaplacono
832 Rurański MarekBrakRuda Śląska 100OPEN
833 Starzyński RafałBrakWodzisław Śląski100OPENzaplacono
834 Jezusek DawidTENNECO RYBNIKBogunice 100OPEN
835 Duchnowski AdamEnergoprojekt-Katowice S.A.Będzin100OPENzaplacono
836 Procek RyszardbrakGaszowice100OPENzaplacono
837 Zieliński RyszardNiezrzeszony Rybnik100OPEN
838 Kowolik RyszardGrupa TSSSiemianowice Śląskie100OPENzaplacono
839 Krawczyk Sławomirexploremore.proKraków500OPENzaplacono
840 Brzostowski SzymonAmatorSiemianowice Slaskie100SOLOzaplacono
841 Bizoń SzymonBrakRadlin100OPENzaplacono
842 Saliński BartoszAugusTeamKatowice300OPENzaplacono
843 Straszok ArkadiuszBrakRuda Śląska100OPENzaplacono
844 Samek MichałWincy sprzętu niż talentuŻory100OPENzaplacono
845 Szczurowski PiotrbrakŁódź300SOLOzaplacono
846 Stajszczyk JarekSen Twój WrógOlszyna500OPENzaplacono
847 Roch MichałRGK Racing Team Jejkowice300OPENzaplacono
848 Schoelling PawełHINDENBURG eXtremeZABRZE100OPEN
849 Kaczmarczyk SebastianMysłowice na KoleMysłowice100OPENzaplacono
850 Guzy SebastianbrakJastrzębie-Zdrój100OPENzaplacono
851 Kołodziej SebastianMexicoRybnik300OPEN
852 Pelka SebastianDrużyna kołaPiekary Śląskie100OPENzaplacono
853 Śmigiel SebastianGrupa Cyklistów RBIELSKO-BIAŁA300OPEN
854 Pondo SebastianTGKToszek300OPEN
855 Borgosz SebastianTeamBorgoszPszczyna300OPEN
856 Tosta SebastianPol-Eko AparaturaRadlin100OPENzaplacono
857 Rech SebastianvSEBKatowice100OPENzaplacono
858 Żegleń WiesławWiesiek&GrzesiekTeamLibiąż100OPENzaplacono
859 Cebula SzymonRybnikRybnik100OPENzaplacono
860 Czajerek Seweryn-Świętochłowice100OPEN
861 Gajos SewerynInnergy TeamSułkowice500SOLOzaplacono
862 Brzenzka ŁukaszHINDENBURG eXtremeRadzionków100OPENzaplacono
863 Drzus PiotrO'Rety TeamChorzów100OPEN
864 Sieklucki PrzemysławLeoRowerRybnik100OPENzaplacono
865 Sikorski ŁukaszbrakRudniki300OPENzaplacono
866 Niesłańczyk Jan"Szpajchy i wyntile"Jastrzębie-Zdrój300OPENzaplacono
867 Sokoła PawełBrakWojkowice100OPEN
868 Kufieta SebastianRiverideWodzisław śląski100OPENzaplacono
869 Barteczko SławomirŚląsk kolarsko Wodzisław śląski300OPENzaplacono
870 Pietrasiak SławomirniezrzeszonyRybnik100OPENzaplacono
871 Kania SlawomirJastrzębie Zdrój300OPEN
872 Hajski SławomirsomsiadyCzyżowice300OPENzaplacono
873 Socha SławomirStasiek RajzaWodzisław Śląski300OPENzaplacono
874 Smolik KamilEplanLeszna Górna300SOLO
875 Łosoń ŁukaszFAMILIA ŁOSOŃ RACING TEAMBojszowy100OPENzaplacono
876 Stasiak DariuszJurassic Bike TeamCzęstochowa500OPEN
877 Biskupski IreneuszbrakKońskie100OPEN
878 Glajcar AlicjaZwolnienie z WuefuKatowice100OPENzaplacono
879 Nikel AdrianRowerowy CyprzanówCyprzanów500OPEN
880 Śliwa SebastianBrakŻory100OPENzaplacono
881 Bogusz Stanisław-Wadowice300OPEN
882 Abrachamczyk StanisławJas-kolkaJastrzebie-Zdroj300OPENzaplacono
883 Kolorz StanisławbrakJastrzębie-Zdrój500OPENzaplacono
884 Wawrzyn PawełPol-Eko AparaturaRybnik100OPENzaplacono
885 Stępniak TomaszKriss Cycling TeamKatowice300OPEN
886 Waluś SławomirStraconkaBielsko-Biała100OPENzaplacono
887 Skowronek ArkadiuszTenneco RybnikRybnik100OPEN
888 Kwiatkowski SylwesterŻory KWŻory100OPENzaplacono
889 Kowalska SylwiaGrupetto WarszawaWarszawa500OPEN
890 Maksym SylwiaPuchałka Sport - Paliwo z Roślin Team Katowice300OPEN
891 Hanas SylwiaBrakSiemianowice Śląskie100OPENzaplacono
892 Szafranek PawełArtom TeamPiotrków Trybunalski300
893 Litwiński TomaszEden Racing Piekary Śląskie300SOLOzaplacono
894 Siemieniuch ŁukaszbrakWrocław500OPENzaplacono
895 Bańbor Kamil#drozdzowkarzeJaworzno300OPEN
896 Szklarski RomanNieSzczerbice100OPENzaplacono
897 Śląski WojciechEnergoprojekt-Katowice S.A.KATOWICE100OPENzaplacono
898 BRACISIEWICZ AnidaAmatorTychy100OPENzaplacono
899 Szych DariuszCyklo KwidzynRakowiec500OPEN
900 Gonsior SzymonbrakChróścina100OPEN
901 Ochyl SzymonRowerowe JAWORZNOJaworzno300OPEN
902 Matuszek TadeuszbrakRybnik500OPENzaplacono
903 Dudziak Tadeusz-Branice100OPENzaplacono
904 Swarlik RafałbrakKatowice300OPENzaplacono
905 Tokar Tomasz-Knurów100OPENzaplacono
906 Wisełka Teresa Wodzisław Śląski300OPEN
907 Kłopeć TadeuszBrakZebrzydowice100OPEN
908 Jaworek MikołajDecathlon KatowiceKatowice100OPENzaplacono
909 Rusnarczyk TomaszAktywna Dolina Karpia Libiąż 300OPEN
910 Sikora TomekXSiemianowice Śląskie300OPENzaplacono
911 NALEPA TomaszTeam TiMBEŁK100OPENzaplacono
912 Kufieta TomaszTENNECO RYBNIKGolasowice100OPENzaplacono
913 Towscik MariuszŻory KWŻory 100OPENzaplacono
914 Mądry TomaszA4-klubRuda Śląska100OPENzaplacono
915 Mrowiec Tomasz-Chorzów 300OPENzaplacono
916 Joszko TomaszTenneco rybnikRydułtowy300OPENzaplacono
917 Piotrowski TomaszMTB Przystajń TeamPrzystajń300OPEN
918 Zaurski TomaszŁukBytom100OPENzaplacono
919 Warmuła TomaszK.S. CrossSportRydułtowy100OPENzaplacono
920 KĘPCZYŃSKI TOMASZ-Walidrogi300SOLO
921 Januszewski TomaszbrakGliwice100OPEN
922 Mazurek TomaszPhilipsPoznań100OPEN
923 Matusik TomaszTAURONJaworzno500OPENzaplacono
924 Radomski TomaszŚCIEMNIACZERybnik300OPENzaplacono
925 Sikora TomaszRowerowe MysłowiceMysłowice300OPEN
926 Wyciszczak TomaszJKR Prokon BoruszowiceBoruszowice300SOLOzaplacono
927 Żok TomaszbrakGaszowice500zaplacono
928 Szaboń TomaszROW SzusblechJankowice100zaplacono
929 Osada TomaszWRŚKnurów100OPENzaplacono
930 Pociot TomaszGliwice Gliwice 100OPENzaplacono
931 Kędra TomaszBrakKatowice100OPENzaplacono
932 BUJKO TOMASZOPOLEOpole100OPEN
933 Tkaczyk Tomasz-Szemrowice500OPENzaplacono
934 Wala TomaszROW SzusblechMszana100OPENzaplacono
935 Włodarski TomaszMTB Przystajń TeamPrzystajń300OPENzaplacono
936 Borszcz TomaszStasiek Rajza Team Turza Śląska 100OPEN
937 Wiśniewski TomaszBrakBielsko-Biała300OPENzaplacono
938 Warkocz TomaszDombud Racing Team - www.dombud.euRogoźnik500OPENzaplacono
939 Madzia TomaszNa Spokojnie Łazy500SOLOzaplacono
940 Ciuraj TomaszStasiek RajzaWodzisław Śląski100OPENzaplacono
941 Kruczek TomaszRW TEAMŁazy500OPENzaplacono
942 NALEPA TomaszTeam TiMBEŁK100OPENzaplacono
943 Widera TomaszWilchwyWodzisław Śl. 100OPENzaplacono
944 Duziak TomaszRSTWrocław300OPEN
945 Stabla TomaszAktywni RydułtowyRydułtowy300OPEN
946 Grzesiek Tomasz-Wodzisław Śląski100OPENzaplacono
947 Badaczewski Tomasz Pol-Eko AparaturaRybnik100OPENzaplacono
948 Mielko TomaszKlazen RoadBike TeamRybnik100OPENzaplacono
949 Piórkowski TomaszTrowel Master Racing TeamGliwice100OPEN
950 Mierzwiak TomaszEnergoprojekt-Katowice S.A.Ruda Śląska100OPENzaplacono
951 Zastawny TomaszFantasTRIcsWarszawa100OPENzaplacono
952 Tarnówka KrzysztofOlkusz Cycling TeamOlkusz300SOLOzaplacono
953 Klimek MarianGrupetto LubliniecTworóg100OPENzaplacono
954 Zastawny JanuszTRZMIELRuda Śląska100OPENzaplacono
955 Tulko Robert----Jastrzębie-Zdrój300OPENzaplacono
956 Turzyniecki ArturHolba PremiumTychy100OPENzaplacono
957 Rożek ŁukaszSlaskRYBNIK100OPENzaplacono
958 Kozielski PiotrNauka Jazdy ProfessionalWojkowice100OPENzaplacono
959 Zięba GrzegorzChorzów na KoleChorzów300SOLOzaplacono
960 Chrzanowski ŁukaszbrakSiemianowice Śląskie100OPEN
961 Hajduła BartoszBrakSiemianowice Śląskie300OPEN
962 Jarosz JakubbrakKraków300OPENzaplacono
963 Watoła MichałYOOBEERybnik300OPEN
964 Ulbrich Krzysztof.Ostrów Wielkopolski500SOLOzaplacono
965 Kobla WaldemarTeam PyskowiceGliwice100OPENzaplacono
966 Pawlik Waldemar.... KKroczyce 100OPENzaplacono
967 Grejner WaldemarKtr JednosladPludry500SOLOzaplacono
968 Malina WaldekCyklozaSosnowiec100SOLO
969 Waleczek AndrzejŻory KWŻory 100OPENzaplacono
970 Marek IreneuszbrakBielsko-Biała100OPENzaplacono
971 Werner PiotrbrakRadlin100OPENzaplacono
972 Barteczko WiesławaBrak Wodzisław Śląski100OPENzaplacono
973 Sanecznik Wiesław-Turza Śląska100OPENzaplacono
974 Marek WiesławbrakBielsko-Biała500OPENzaplacono
975 Lisik WioletaGang OlsenaChorzów 100OPEN
976 Konior WojciechBeskid TriBulowice300OPEN
977 Kurianowicz WiesławLubięjeździćGliwice100OPENzaplacono
978 Horyń WojciechPGR WarzymicePrzecław300OPEN
979 Kamiński Wojciech-Rybnik100SOLO
980 Wojtyczok WojciechWOBISZabrze300OPENzaplacono
981 Gawliczek Wojciech. Racibórz500SOLO
982 Litwiński WojciechEDEN RACINGPiekary Śląskie300OPENzaplacono
983 Janiczek WojciechsampchamPiotrków Trybunalski300OPENzaplacono
984 Fabiszewski WojtekFabiszon BikeWarszawa100OPENzaplacono
985 Gubała Wojtek J.WY-COF!/Grupertto GorliceGorlice500OPENzaplacono
986 Maleszka WojciechRowerem po Śląsku Ruda Śląska100OPENzaplacono
987 Mleczko WojciechStasiek RajzaWodzisław Śląski500OPENzaplacono
988 Wieczorek WojciechPhilipsKatowice100OPEN
989 Wróbel Wojciechfit&pathologyZabrze300OPENzaplacono
990 Rorot WitoldniezrzeszonyZabrze100OPEN
991 Wrzyciel MichałPaprykarz Zabrze300OPEN
992 Witkowski MarcinZaszyciWarszawa300SOLO
993 Jurkiewicz MarcinJURIKU ArchitekciRybnik100OPEN
994 Woźniak WojciechBrakKraków300OPEN
995 Bożek SebastianBrakSiemianowice Śląskie100OPENzaplacono
996 Jarosz MarekRowerowe MysłowiceMysłowice 100OPEN
997 Reiman Janusz-Jastrzębie-Zdrój300OPENzaplacono
998 Kruk PawełbrakŁaziska Górne100OPEN
999 Rudziński MaciejbrakWłocławek300OPENzaplacono
1000 Idus ZbigniewEkipa z TesaraZebrzydowice300OPEN
1001 Łaski ZbigniewŚląsk KolarskoŻORY500OPEN
1002 Słomiany ZbigniewKlub Kolarski ŁowiczŁowicz500OPEN
1003 Pacan ZbigniewOKR Bike TeamZdzieszowice100OPENzaplacono
1004 Ździebło MarianAWARIAN TEAMJastrzębie Zdrój100OPENzaplacono
1005 Horzella SebastianTennecoŚwierklany 100OPENzaplacono
1006 KURYŁO ZENONŚląsk KolarskoRYBNIK500OPENzaplacono
1007 kowol krzysztofXxxradlin100OPENzaplacono
1008 Nowak ZbigniewRoweroholicyGaszowice500OPENzaplacono
1009 Zioło PawełWatraGliwice300SOLO
1010 Zając KrzysztofCidry na szosieRadzionków300OPEN
1011 Szeląg Michał.Warszawa500SOLO
1012 Gębka AdamBrakNowy Sącz100OPEN
1013 Żyrek PawełniezrzeszonyŻory100OPENzaplacono
Patronat Marszałka województwa Slaskiego

PATRONI MEDIALNI

radio90
TVS
rybnik.com.pl
Nowiny.PL

WSPIERAJĄ NAS

Godów
Gminne Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Godowie
Flagowa Kraina
crazy biker
annaart
Bugla Bike
Kru-Kam
K4ART
producent okien aluminiowych, pvc, okna veka
Super Koło
Martombike
Meble Mazan
Kuhn biuro rachunkowe
Sląskie oblaty
Birecki photo