REGULAMIN: IV EDYCJA ZDALNA TDS 2023

 

AKTUALNE WYNIKI IV EDYCJI ZDALNEJ TDS 2023

 

1. ORGANIZATOR

Stowarzyszenie zwykłe “TOUR DE SILESIA”

2. CEL IV EDYCJI ZDALNEJ TDS 125km / 250km / 500km

Poprzednie edycje zdalne przyjęły się z pozytywnym odbiorem, zatem kontynuujemy tę zabawę. Jednakże w tym roku mamy dla Was jedną, gruntowną zmianę. Postanowiliśmy „przenieść” obszar tego wyzwania, aby zachęcić Was do odkrycia gryfnych terenów Naszej Silesii. W skrócie – w tegorocznej edycji 51% każdego przejechanego dystansu, musi znajdować się w granicach województwa Śląskiego, Opolskiego oraz czeskich krajów: Ołomunieckiego i Morawsko-Śląskiego.

WYJAŚNIENIE NOWYCH ZASAD szerzej w tym poście:

3. TERMIN

01 KWIETNIA – 30 WRZEŚNIA 2023

Na pokonanie wybranego przez siebie dystansu lub kilku z nich jest dokładnie 6 miesięcy. Dokładny termin wybieracie sobie sami. Podobnie jak trasę, którą chcecie pokonać! Do wyzwania zaliczają się wszystkie trasy, przejechane dokładnie w tym czasie. Można najpierw pokonać wybrany dystans, a później zapisać się na imprezę i podesłać ślad z przejazdu. Pełna dowolność.

4. DYSTANSE IV EDYCJI ZDALNEJ TDS

Podobnie jak przed rokiem i tym razem proponujemy Wam przygodę na trzech dystansach:

Dopuszczamy jazdę SOLO oraz jazdę w grupie. Bezwzględnie zakazujemy korzystania z e-bike’ów oraz trenażerów. Aby otrzymać medal, uczestnik musi potwierdzić swój przejazd. W tym celu należy przesłać nam na adres e-mail (tdsedycjazdalna@gmail.com) LINK DO AKTYWNOŚCI zapisany w aplikacji GARMIN CONNECT/STRAVA lub innej. Co ważne, aktywność musi być zapisana jako PUBLICZNA abyśmy mogli ją zobaczyć. Jeśli ktoś nie chce upubliczniać jazdy, może podesłać screen’a z pokonanej trasy. Proszę NIE WYSYŁAĆ śladów w formacie pliku .gpx lub innym.

E-mail powinien być zatytułowany jako IMIĘ i NAZWISKO + DYSTANS. W treści proszę podać również informację, jaki GADŻET TdS mamy dodać do pakietu.

Osobiście polecamy STRAVĘ. Wszystkich uczestników zachęcamy do dołączenia do Naszego klubu: https://www.strava.com/clubs/tourdesilesia

UWAGA!!! Wyzwania NIE MOŻNA zaliczyć poprzez udział w innym maratonie. Dla przykładu, zawodnik pokonuje trasę 500 km na VII Edycji TdS i jednocześnie przesyła nam swój ślad aby zaliczyć TdS: Edycja Zdalna 500km. Takie ślady będą odrzucane. Nasze wyzwanie ma być zupełnie osobnym przejazdem, nie będącym częścią innej rywalizacji. Dotyczy to WSZYSTKICH dystansów!

5. WYNIKI

Wyniki Naszej zabawy będą dostępne w odpowiednio przygotowanym do tego celu arkuszu. Zostanie on opublikowany na Naszej stronie przed rozpoczęciem wyzwania. W tabeli będzie zestawienie wszystkich uczestników wraz z pokonanym dystansem, przewyższeniem oraz uzyskanym czasem przejazdu.

6. UCZESTNICY

W tej edycji TdS udział może wziąć każdy. Nie ma ograniczeń wiekowych. Nie ma limitu miejsc. Wystarczy się zapisać, opłacić pakiet startowy i pokonać dystans 125km, 250km lub 500km.

7. PAKIET STARTOWY

Pakiet tegorocznej EDYCJI ZDALNEJ TDS zawiera w sobie takie rzeczy jak:

– Pamiątkowy medal IV EDYCJI ZDALNEJ TDS TdS 2023 – MEDALE SĄ IMIENNE (Projekt medali zostanie opublikowany przed rozpoczęciem wyzwania. W tym roku również będą one tworzyć jedną całość).

– Gadżet Tour de Silesia – każdy uczestnik w ramach pakietu startowego może wybrać jeden z trzech wariantów:

O wyborze gadżetu należy poinformować w e-mailu, w którym wysyłamy link do śladu pokonanego dystansu.

– Zbiórka charytatywna na rzecz OSKARA MOCZ z GODOWA – 10zł z każdego pakietu

– Pakowanie pakietu oraz wysyłka do wybranego paczkomatu

– Aktualizowana na bieżąco lista z wynikami

Zbiórka charytatywna w tegorocznej edycji, po raz kolejny zostanie przekazana na rzecz Oskara Mocz z Godowa, u którego zdiagnozowana została ostra białaczka limfoblastyczna. Zebrane pieniądze zostaną przekazane mu osobiście. A jeśli ktoś chce dodatkowo wesprzeć Oskara, to więcej informacji tutaj: https://fundacjaiskierka.pl/podopieczni/oskar-mocz-z-godowa/

Osoby zainteresowane mogą dowolnie rozbudować swój pakiet o wybrane gadżety z Naszej oferty. Szczegóły na Naszej stronie –> https://www.tourdesilesia.pl/gadzety/

CENA PAKIETU STARTOWEGO: 100,00zł

UWAGA! Pakiety wysyłamy do zawodników dopiero po ukończeniu wyzwania! Nie ma opcji, aby wysłać pakiet wcześniej, bez zatwierdzonej przez Nas trasy przejazdu przez uczestnika.

– Czy mogę wystartować na dwóch lub trzech dystansach? Ile wtedy kosztuje pakiet startowy?

Osoba, która chce pokonać dystans 125km oraz 250km wykupuje standardowy pakiet w cenie 130zł (Cena podstawowego pakietu 100,00zł oraz drugi medal 30,00zł). Natomiast jak ktoś chce zaliczyć komplet dystansów, to koszt pakietu wzrasta do 160,00zł.

8. ZAPISY

Jesteś gotów podjąć wyzwanie? Zapisy odbywają się na Naszej stronie internetowej. Najpierw trzeba utworzyć konto zawodnika albo się zalogować, jeśli już je posiadamy. Następnie w zakładce MOJE KONTO wybieramy interesujący Nas dystans i klikamy ZAKTUALIZUJ KONTO. W ten sposób pojawimy się na liście startowej.

Kolejny krok to opłata pakietu startowego, którego wysokość zależy od ilości wybranych dystansów. Wpłat dokonujemy na podany niżej numer konta:

Stowarzyszenie zwykłe “TOUR DE SILESIA” – BNP Paribas Bank Polska S.A.

Numer konta: 21 1600 1462 1804 1332 9000 0001

Tytuł przelewu: IMIĘ i NAZWISKO + DYSTANS + TDS ZDALNY

ZAPISY TRWAJĄ DO 30 WRZEŚNIA 2023 r.

9. WYSYŁKA

Ze względów organizacyjnych, w tym roku wysyłka wszystkich pakietów nastąpi po zakończeniu wyzwania tj. w połowie PAŹDZIERNIKA 2023. Główny powód takiego rozwiązania to medale, które mają wygrawerowane IMIĘ i NAZWISKO uczestnika. Niestety, nie jesteśmy w stanie zamawiać pojedyńczych egzemplarzy, dlatego zorganizujemy jedno, grupowe zamówienie na koniec wyzwania.

W razie pytań, prosimy o kontakt pod adresem e-mail: tdsedycjazdalna@gmail.com 

Patronat Marszałka województwa Slaskiego

PATRONI MEDIALNI

radio90
TVS
rybnik.com.pl
Jastrzębie
Wodzisław
Żory
Nowiny.PL
Jastrzębie online

WSPIERAJĄ NAS

Godów
Gminne Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Godowie
Olza park
Flagowa Kraina
crazy biker
annaart
Bugla Bike
Kru-Kam
K4ART
producent okien aluminiowych, pvc, okna veka
Centergum
Super Koło
Kopalnia GUIDO
Masarnia Opiła
Royal Movies
Kufieta
Martombike
Gryfnie
Meble Mazan
Kuhn biuro rachunkowe
Krzyżok
Sląskie oblaty
Birecki photo