REGULAMIN: III EDYCJA ZDALNA TDS 2022

III EDYCJA ZDALNA TDS – 01.04 – 30.09.2022 – ARKUSZ Z WYNIKAMI

1. ORGANIZATOR

Stowarzyszenie zwykłe “TOUR DE SILESIA”

2. CEL TDS 2021: II EDYCJA ZDALNA 125 km/250 km/500 km

W ubiegłych latach Edycja Zdalna TdS spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem z Waszej strony. Bardzo szybko zyskała wielu zwolenników, którym spodobała się ta forma rywalizacji. Charakteryzuje się ona dużą dowolnością. Mamy 6 miesięcy na pokonanie wybranego dystansu lub dystansów. Możemy pokonać trasę w dowolnym miejscu na świecie. Możemy jechać SOLO lub w grupie. Główny cel to dobra zabawa, integracja miłośników kolarstwa oraz pokonywanie własnych słabości 🙂 W zwiazku z tym, postanowiliśmy wpisać tę imprezę na stałe do Naszego kalendarza!

3. TERMIN

01 KWIETNIA – 30 WRZEŚNIA 2022

Na pokonanie wybranego przez siebie dystansu lub kilku z nich jest dokładnie 6 miesięcy. Dokładny termin wybieracie sobie sami. Podobnie jak trasę, którą chcecie pokonać! Do wyzwania zaliczają się wszystkie trasy, przejechane dokładnie w tym czasie. Można najpierw pokonać wybrany dystans, a później zapisać się na imprezę i podesłać ślad z przejazdu 🙂 Pełna dowolność 🙂

4. DYSTANSE III EDYCJI ZDALNEJ TDS

Podobnie jak przed rokuem i tym razem proponujemy Wam przygodę na trzech dystansach:

Dopuszczamy jazdę SOLO oraz jazdę w grupie. Bezwzględnie zakazujemy korzystania z e-bike’ów oraz trenażerów. Aby otrzymać medal, uczestnik musi potwierdzić swój przejazd. W tym celu należy przesłać nam na adres e-mail (tdsedycjazdalna@gmail.com) LINK DO AKTYWNOŚCI zapisany w aplikacji GARMIN CONNECT/STRAVA lub innej. Co ważne, aktywność musi być zapisana jako PUBLICZNA abyśmy mogli ją zobaczyć. Jeśli ktoś nie chce upublicznać jazdy, może podeslać screen’a z pokonanej. Proszę NIE WYSYŁAĆ śladów w formacie pliku .gpx lub innym.

E-mail powinien być zatytułowany jako IMIĘ i NAZWISKO uczestnika + DYSTANS. W treści proszę podać również informację, jaki GADŻET TdS mamy dodać do pakietu 🙂

Osobiście polecamy STRAVĘ. Wszystkich uczestników zachęcamy do dołączenia do Naszego klubu: https://www.strava.com/clubs/tourdesilesia

UWAGA!!! Wyzwania NIE MOŻNA zaliczyć poprzez udział w innym maratonie. Dla przykąłdu, zawodnik pokonuje trasę 500 km na Pięknym Zachodzi i jednocześnie przesyła nam swój ślad aby zaliczyć TdS: Edycja Zdalna. Takie ślady bedą odrzucane. Nasze wyzwanie ma być zupełnie osobnym przejazdem, nie będącym częścią innej rywalizacji. Dotyczy to WSZYSTKICH dystansów!

5. WYNIKI

Wyniki Naszej zabawy będą dostępne w odpowiednio przygotowanym do tego celu arkuszu. Zostanie on opublikowany pod koniec Marca 2022, przed rozpoczęciem wyzwania 🙂

W tabeli będzie zestawienie wszystkich uczestników wraz z pokonanym dystansem, przewyższeniem oraz uzyskanym czasem przejazdu.

6. UCZESTNICY

W tej edycji TdS udział może wziąć każdy. Nie ma ograniczeń wiekowych. Nie ma limitu miejsc. Wystarczy się zapisać, opłacić pakiet startowy i pokonać dystans 125 km, 250 km lub 500 km. Mieszkasz za granicą? Nie ma problemu! Spokojnie można pokonać ten dystans w dowolnym kraju. Wysyłka pamiątkowego zestawu do USA czy Australii to dla Nas nie problem 🙂

7. PAKIET STARTOWY

Pakiet tegorocznej EDYCJI ZDALNEJ TDS zawiera w sobie takie rzeczy jak:

– Pamiątkowy medal III EDYCJI ZDALNEJ TDS TdS 2021 – MEDALE SĄ IMIENNE

– Gadżet Tour de Silesia – Tutaj wprowadzamy nowe rozwiązanie. Każdy uczestnik w ramach pakietu startowego może wybrać jeden z czterech wariantów:

O wyborze gadżetu należy poinformować w e-mailu, w którym wysyłamy link do śladu pokonanego dystansu.

– Zbiórka charytatywna na rzecz OSKARA MOCZ z GODOWA – 10 zł z każdego pakietu

– Pakowanie pakietu oraz wysyłka kurierem DPD

– Aktualizowana na bieżąco lista z wynikami

Zbiórka charytatywna w tegorocznej edycji, po raz kolejny zostanie przekazana na rzecz Oskara Mocz z Godowa, u którego zdiagnozowana została ostra białaczka limfoblastyczna. Zebrane pieniądze zostaną przekazane mu osobiście. A jeśli ktoś chce dodatkowo wesprzeć Oskara, to więcej informacji tutaj: https://fundacjaiskierka.pl/podopieczni/oskar-mocz-z-godowa/

Osoby zainteresowane mogą dowolnie rozbudować swój pakiet o wybrane gadżety z Naszej oferty. Szczegóły na Naszej stronie –> https://www.tourdesilesia.pl/gadzety/

CENA PAKIETU STARTOWEGO: 100,00 zł

UWAGA! Pakiety wysyłamy do zawodników dopiero po ukończeniu wyzwania! Nie ma opcji, aby wysłać pakiet wcześniej, bez zatwierdzonej przez Nas trasy przejazdu przez uczestnika.

– Czy mogę wystartować na dwóch lub trzech dystansach? Ile wtedy kosztuje pakiet startowy?

Osoba, która chce pokonać dystans 125 km oraz 250 km wykupuje standardowy pakiet w cenie 130 zł (Cena podstawowego pakietu 100,00 zł oraz drugi medal 30,00 zł). Natomiast jak ktoś chce zaliczyć komplet dystansów, to koszt pakietu wzrasta do 160,00 zł.

8. ZAPISY

Jesteś gotów podjąć wyzwanie? Zapisy odbywają się na Naszej stronie internetowej. Najpierw trzeba utworzyć konto zawodnika albo się zalogować, jeśli już je posiadamy. Następnie w zakładce MOJE KONTO wybieramy interesujacy Nas dystans i klikamy ZAKTUALIZUJ KONTO. W ten sposób poawimy się na liście startowej.

Kolejny krok to opłata pakietu startowego, którego wysokość zależy od ilości wybranych dystansów. Wpłat dokonujemy na podany niżej numer konta:

Stowarzyszenie zwykłe “TOUR DE SILESIA”BNP Paribas Bank Polska S.A.

21 1600 1462 1804 1332 9000 0001

Tytuł przelewu: IMIĘ i NAZWISKO; DYSTANSE; III EDYCJA ZDALNA TDS

UWAGA!!! Jeśli jednym przelewem chcemy zapłacić za np. III Edycję Zdalną oraz II Edycję Nocną, proszę KONIECZNIE podać to w treści przelewu wraz z interesującymi Nas dystansami. Dziękujemy 🙂

ZAPISY TRWAJĄ DO 30 WRZEŚNIA 2021 r.

9. WYSYŁKA

Uczestnicy, którzy opłacą pakiet startowy oraz prześlą na adres e-mail tdsedycjazdalna@gmail.com ślad trasy + wybrane gadżety do 31 MAJA 2022 roku, otrzymają paczki w połowie CZERWCA.

Uczestnicy, którzy opłacą pakiet startowy oraz prześlą na adres e-mail tdsedycjazdalna@gmail.com ślad trasy + wybrane gadżety do 31 LIPCA 2022 roku, otrzymają paczki w połowie SIERPNIA.

Uczestnicy, którzy opłacą pakiet startowy oraz prześlą na adres e-mail tdsedycjazdalna@gmail.com ślad trasy + wybrane gadżety do 30 WRZEŚNIA 2022 roku, otrzymają paczki w połowie PAŹDZIERNIKA.

W razie pytań, prosimy o kontakt pod adresem e-mail: tdsedycjazdalna@gmail.com 🙂

WSPIERAJĄ NAS

Godów
Gminne Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Godowie
OSP Godów
Flagowa Kraina
crazy biker
annaart
artex
Bugla Bike
Kru-Kam
K4ART
Super Koło
Masarnia Opiła
Royal Movies
Kufieta
Martombike
Gryfnie
Meble Mazan
Kuhn biuro rachunkowe
Krzyżok