REGULAMIN V EDYCJI ZDALNEJ TOUR DE SILESIA

(01. KWIECIEŃ – 30. WRZESIEŃ 2024)

1. ORGANIZATOR

Stowarzyszenie zwykłe “TOUR DE SILESIA” w składzie:

2. CEL

Edycja Zdalna – od 2020r. jest naszym dodatkowym, corocznym wydarzeniem, w którym można podjąć wyzwanie przejechania własnych dystansów (125km, 250km oraz 500km) w wyznaczonym limicie czasowym, w dowolnym dniu od 1. kwietnia do 30. września. Warunek jest prosty – 51% ukończonej trasy musi znajdować się w obszarze zaznaczonym na poniższej grafice w kolorach żółto-niebieskich . Są to główne tereny, na których organizujemy nasze dwie “ślonskie” edycje stacjonarne: Klasyczną w lipcu i Nocną w kwietniu.

3. TERMIN

OD 1.KWIETNIA DO 30. WRZEŚNIA 2024 – zatem na pokonanie wybranego przez siebie dystansu (albo nawet dwóch/trzech) jest dokładnie pół roku! To tylko od Was zależy, jaką przyjąć strategię w tym czasie na realizację takiego wyzwania!

4. UCZESTNICTWO

W tej Edycji Zdalnej TdS, każdy może wziąć udział! Nie ma tutaj ograniczeń wiekowych, a limit zawodników – po prostu nie istnieje. 🙂

5. DYSTANSE

Jak co roku, proponujemy Wam wyzwanie na trzech dystansach:

*Wymagany obszar – jest to obszar sumujący województwo Śląskie, Opolskie, a także czeskie kraje: Ołomuniecki i Morawsko-Śląski (grafika w punkcie nr 2). Cel tej edycji polega więc na tym, aby przynajmniej połowa przejechanej trasy była w rejonie “Silesii” – w końcu, każdy kto ukończy wyzwanie, otrzymuje medal z widniejącym logo “Tour de Silesia”. Proste! 🙂 Trasę można dowolnie miksować. Może to być pętla, jazda z punktu A do punktu B. W międzyczasie można nawet zrobić sobie drzemkę (opcja chyba główne dla wyzwania 500km). Najważniejsze, aby nie przekroczyć limitu czasu!

Jeśli nie jesteś pewny/pewna, czy Twoja zaplanowana trasa spełnia wymogi – przed jej przejechaniem prześlij nam na adres e-mail (tdsedycjazdalna@gmail.com ) ślad w pliku gpx.

6. ZAPISY I OGÓLNE ZASADY

Aby ukończyć wyzwanie Edycji Zdalnej i otrzymać medal z przejechanego dystansu, uczestnik musi przesłać na nasz adres e-mail (tdsedycjazdalna@gmail.com) odpowiednie informacje:

A następnie, tutaj na naszej stronie:

  • Trzeba utworzyć konto zawodnika albo się zalogować, jeśli już je posiadamy.
  • W zakładce MOJE KONTO wybieramy interesujący nas dystans i klikamy ZAKTUALIZUJ KONTO. W ten sposób pojawimy się na liście startowej.
  • Kolejny krok to opłata pakietu startowego, którego wysokość zależy od ilości wybranych dystansów.
  • UWAGA: W przypadku nie podjęcia próby przejechania wybranego dystansu – nie zwracamy opłaty!
  • Dozwolone jest najpierw przejechanie wybranego dystansu, a następnie zapisanie się do Edycji, opłacenie pakietu oraz podesłanie śladu.
  • Całe wydarzenie trwa od 1. kwietnia 2024 do 30. września 2024. Przed oraz po tej dacie nie weryfikujemy przesłanych śladów. Po 30. września bezdyskusynie nie przyjmujemy spóźnionych przelewów.
  • Wpłat dokonujemy na podane niżej dane:

Stowarzyszenie zwykłe “TOUR DE SILESIA” – BNP Paribas Bank Polska S.A.

Numer konta: 21 1600 1462 1804 1332 9000 0001

Tytuł przelewu: IMIĘ i NAZWISKO+TDS ZDALNY+WYBRANY DYSTANS

7. PAKIET STARTOWY

Pakiet tegorocznej Edycji Zdalnej zawiera:

Zbiórka charytatywna w tegorocznej edycji, po raz kolejny zostanie przekazana na rzecz Oskara Mocz z Godowa, u którego zdiagnozowana została ostra białaczka limfoblastyczna. Zebrane pieniądze zostaną przekazane mu osobiście. A jeśli ktoś chce dodatkowo wesprzeć Oskara, to więcej informacji tutaj: https://fundacjaiskierka.pl/podopieczni/oskar-mocz-z-godowa

Osoby zainteresowane mogą dowolnie rozbudować swój pakiet o wybrane gadżety z naszej oferty. Szczegóły tutaj: https://www.tourdesilesia.pl/gadzety

8. TERMIN WYSYŁKI

Ze względów organizacyjnych i ekonomicznych, wysyłka wszystkich pakietów nastąpi po zakończeniu Edycji Zdalnej – w połowie PAŹDZIERNIKA 2024. Główny powód takiego rozwiązania to medale, które mają wygrawerowane IMIĘ i NAZWISKO uczestnika – ich produkcja odbywa się tylko w większych ilościach.

9. WYNIKI

Wyniki naszej zabawy są dostępne w poniższym linku:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1WeSqXNtiEPVIZG5cKotZukrBrSdy35oRkB32maypqvA

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt na nasz e-mail: tdsedycjazdalna@gmail.com 

Patronat Marszałka województwa Slaskiego

PATRONI MEDIALNI

radio90
TVS
rybnik.com.pl
Nowiny.PL

WSPIERAJĄ NAS

Godów
Gminne Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Godowie
Flagowa Kraina
annaart
Bugla Bike
Kru-Kam
K4ART
producent okien aluminiowych, pvc, okna veka
Super Koło
Martombike
Meble Mazan
Kuhn biuro rachunkowe
Sląskie oblaty
Birecki photo