?OFICJALNIE – ZMIANA TERMINU TDS 2021 !!!?


Dziś mamy dla Was bardzo ważną informację. Po długich rozmyślaniach za oraz przeciw, zdecydowaliśmy się już teraz podjąć decyzję co do terminu tegorocznego Tour de Silesia. Oficjalnie V edycja Tour de Silesa zostanie rozegrana 10 – 11 LIPCA 2021 roku ?

Po rozmowach z włodarzami Gmina_Godów zdecydowaliśmy o zmianie terminu. Sytuacja z COVID -19 może i się poprawia, aczkolwiek u Nas na terenie Śląska dalej nie wygląda to zbyt ciekawie. Nawet jak w Polsce obostrzenia zostaną zmniejszone, to na Śląsku wciąż może pozostać czerwona strefa… Decyzję ogłaszamy już dziś, abyście mieli czas do namysłu. Wszak trzeba sobie zorganziować transport, urlop, nocleg, przygotowania. Z Naszej strony też nie da sie czekać do samego końca. Mamy nadzieję, iż zrozumiecie Naszą decyzję i z uśmiechami, bez maseczek na twarzy, będziemy mogli się spotać w Lipcu ?

Poniżej kilka informacji w zwiazku ze zmianą terminu:- Osoby zapisane na pierwotny termin automatycznie zostają przepisane na nowy termin:

– Do 30 Maja 2021 roku można zrezygnować z udziału w Tour de Silesia. Nie trzeba podawać powodu. Przysługuje Wam zwrot 100% wpisowego.

– Jeśli komuś nie pasuje termin Lipcowy, może przepisać swój pakiet na II Edycję Zdalną “COVID-19 CHALLENGE”. Zachęcamy do udziału w tej formie rywalizacji ?

– Można przepisać swój pakiet na inną osobę. Wszelkie zmiany należy oficjalnie potwierdzić poprzez wysłanie maila na tourdesilesia@gmail.com

– Na chwilę obecną NIE OTWIERAMY ponownie zapisów. Zobaczymy ile osób zrezygnuje. Wtedy zdcydujemy, czy wznawiamy zapisy czy nie. Na chwilę obecną jedyna opcja aby załapać się na TdS to wskoczenie na miejsce innego uczestnika.

Na chwilę obecną tyle z Naszej strony ? Cały czas zapraszamy do udziału w II Edycji Zdalnej – https://tourdesilesia.pl/edycja-zdalna-2021/? W przyszłym tygodniu mamy dla Was kilka niespodzianek ? Jak ktoś mam pytania, proszę pisać pod postem albo na malia ?

Ekipa TdS

Patronat Marszałka województwa Slaskiego

PATRONI MEDIALNI

radio90
TVS
rybnik.com.pl
Nowiny.PL

WSPIERAJĄ NAS

Godów
Gminne Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Godowie
Flagowa Kraina
annaart
Bugla Bike
Kru-Kam
K4ART
producent okien aluminiowych, pvc, okna veka
Super Koło
Martombike
Meble Mazan
Kuhn biuro rachunkowe
Sląskie oblaty
Birecki photo
Bite Of Me