Zawodnicy dystansu 100km VI edycji Tour de Silesia

Nazwisko Imię Klub Miejscowość Dystans Kategoria Wpłata
Juraszek KrystianŚwierklanyŚwierklany100OPENzaplacono
Szweda ŁukaszFilipowe KilometryOrzesze100OPENzaplacono
Dymek Bogdan Ruda Śląska100zaplacono
Porwisz PawełBrakKatowice100OPENzaplacono
Kurzawa BogdanRpŚZabrzeg100OPENzaplacono
Wojaczek Jacekosp PszówPszów100OPENzaplacono
Cieśla ŁukaszByndala TeamWodzisław Śląski100OPEN
Medoń KrzysztofBrakBielsko-Biała 100OPENzaplacono
Porwisz PiotrbrakKatowice100OPENzaplacono
Mika ŁukaszBrakMarklowice100OPEN
Juraszek DamianŚwierklanyŚwierklany100OPENzaplacono
Dudziak Tadeusz-Branice100OPENzaplacono
Bierza Bronisław-Nowa Wieś100OPENzaplacono
Pelka Sebastian-Piekary Śląskie100OPENzaplacono
Galiczek DominikGRRGliwice100OPENzaplacono
Kowalczyk MariuszDiablo Bike TeamRybnik100OPENzaplacono
Świerczek rafałBrakSkrzyszów100OPEN
Maj DariuszChorzów Chorzów 100OPEN
Pośpiech PawełSilesian Triathlon TeamRydułtowy100OPENzaplacono
Procek RyszardbrakGaszowice100OPEN
Grzegoszczyk LeszekBrakJastrzębie-Zdrój100OPEN
Horzella SebastianTenneco Silesia Świerklany 100OPENzaplacono
Laube Mirosław-Wodzisław Śląski100OPENzaplacono
Marcisz ŁukaszDiablo Bike TeamJankowice100OPENzaplacono
Uherek PiotrŚląsk KolarskoWodzisław Śląski100OPENzaplacono
KUCZA MIROSŁAWDIABLO BIKE TEAMWODZISŁAW ŚLĄSKI100OPEN
Grzyb MarekDiablo Bike Team Rydułtowy100OPEN
Fiedosiuk AdamŚląsk Kolarsko, Stypendysta ZER MSWiAJastrzębie-Zdrój100OPENzaplacono
Bujak AdambrakGliwice100OPEN
Hyliński JarekBrakżory100OPEN
Tylec Kazimierzbrakjastrzębie zdrój100OPENzaplacono
Tokar Tomasz-Knurów100OPENzaplacono
Hamerski Szymon-Bielsko-Biała100OPENzaplacono
Sitek KrzysztofBrakTurza Śląska100OPENzaplacono
Pietrzak-Obrosow AnnaDiablo Bike Team Gliwice 100OPEN
Piskorz MaciejBrakBYTOM100OPENzaplacono
Podstawski PiotrbrakGliwice100OPENzaplacono
Wróbel MarcinTeam PyskowicePyskowice100OPENzaplacono
Bluszcz MariuszBrakPszów 100OPENzaplacono
Goik GrzegorzLeoRowerRybnik100OPENzaplacono
Goik MateuszLeoRowerRybnik100OPENzaplacono
PIĄTEK ARKADIUSZŻory KWŻory100OPENzaplacono
Panek RadosławBoSBogusławice100OPENzaplacono
Skoliński GrzegorzniezrzeszonyJaworzno100OPENzaplacono
Witosza MarcinBezRybnik100OPEN
Mrukowicz JacekDiablo Bike Team Ruda Śląska 100OPENzaplacono
Zaurski TomaszŁukBytom100OPEN
Ziołkowski JulianFridayIslandProCycligTeamCzechowice-Dziedzice100OPENzaplacono
Opach SzymonJAS-KÓŁKACzechowice-Dziedzice100OPEN
Badaczewski Tomasz Pol-Eko AparaturaRybnik100OPEN
Machnik KazimierzBUGLA BIKE SERVICECzyżowice100SOLOzaplacono
Wieczorek AdamAmatorRydultowy100OPEN
Cinalski Dawid----Czechowice-Dziedzice100OPENzaplacono
Stabla TomekbrakRydułtowy100OPENzaplacono
Majcher PiotrLeoRowerRybnik100OPENzaplacono
Komaniecki MarcinŚląsk KolarskoRybnik100OPENzaplacono
Blondzik Grzegorz-Świętochłowice100OPENzaplacono
Siedlaczek JanLeoRowerPszów100OPENzaplacono
Czabon MariuszPiekarskie Koła Piekary Śląskie100OPENzaplacono
Straszok ArkadiuszBrakRuda Śląska100OPENzaplacono
Marek JerzyniezrzeszonyRadlin100OPENzaplacono
Rajda PiotrBrakRuda śląska 100OPENzaplacono
Boroń MariuszBrakRuda Śląska100OPENzaplacono
Kruk MichałMKTeamRuda Śląska100OPENzaplacono
Łukawski WojciechStart Bielsko-Biała Bielsko-biała100OPENzaplacono
Pociot TomaszGliwice Gliwice 100OPENzaplacono
Pietraszko CezaryTENNECO RYBNIKBielsko-Biała100OPENzaplacono
Zbyradowski DariuszBrakRadlin100OPENzaplacono
Dudkiewicz DamianCyclingIsAWayOfLifeŚwiętochłowice100OPENzaplacono
Stawicki PatrykTENNECO RYBNIKŁódź100OPENzaplacono
Wrzecionek MarekbrakKraków100OPEN
Fibic MichałRoweroholicy 🚴Pszów100SOLOzaplacono
Jarosz MarekRowerowe MysłowiceMysłowice 100OPENzaplacono
Fundowicz ŁukaszRowerowe MysłowiceMysłowice100OPENzaplacono
Paluch RafałMysłowice Na KoleSosnowiec100OPEN
FRĄCZEK PIOTRCYKLOZA SOSNOWIEC -MYSŁOWICE NA KOLESOSNOWIEC100OPENzaplacono
Goniowski WojciechbrakGłubczyce100OPEN
Januszewski MirosławTENNECO RYBNIKCzerwionka-Leszczyny100OPENzaplacono
Szulik SzymonTENNECO RYBNIKRybnik100OPENzaplacono
Łasiewicki MariuszLeoRowerRybnik100OPENzaplacono
Kufka GrzegorzTenneco RybnikRadlin100OPENzaplacono
Palkij RafałStart Bielsko-BiałaKamienica100OPEN
Ciszyński MarekStart Gorzów WielkopolskiKatowice100OPEN
Borek JoannaDamskie Treningi Na SzosieKatowice100OPENzaplacono
Mrozek KacperNash TackleRybnik100OPENzaplacono
Dudek KamilTenneco RybnikRydułtowy100OPENzaplacono
Tomala DamianTENNECO RYBNIKOlza100OPENzaplacono
Czajka TomaszLeoRowerRybnik100OPEN
Pigula DariuszBrakWodzisław Śląski 100OPENzaplacono
Gitner PiotrTenneco RybnikRybnik100OPENzaplacono
Wężowicz RafałTenneco RybnikSkrzyszów100OPENzaplacono
Kufieta TomaszTENNECO RYBNIKGolasowice100OPENzaplacono
Zachraj ArturniezrzeszonyJastrzębie-Zdrój100OPENzaplacono
Penkala MirosławBRAKPielgrzymowice100OPENzaplacono
Franc MarianamatoresTurza Śląska100OPENzaplacono
Koszyk EdwardBrakMikołów100OPEN
Chrzanowski ŁukaszbrakSiemianowice Śląskie100OPEN
Kamerski TomaszbrakRydułtowy100OPENzaplacono
Krawczyk NataliaDiablo TeamŻory100OPENzaplacono
Pawlak Marek-Gliwice100OPENzaplacono
Wieczorek ŁukaszbrakKatowice100OPENzaplacono
Kwoka Krzysztof-Ruda Śląska100SOLOzaplacono
Buchwald FilipTenneco RybnikPrzegędza100OPENzaplacono
Buchwald PawelTenneco RybnikPrzegędza100OPENzaplacono
Karwot RafałTenneco RybnikRybnik100OPENzaplacono
Pacan ZbigniewOKR Bike TeamZdzieszowice100OPENzaplacono
Brzostowski SzymonAmatorSiemianowice Slaskie100OPEN
Majdak MarcinBamboo BicyclesPietrzykowice100OPENzaplacono
Szaboń TomaszBrakJankowice100OPENzaplacono
Grabowski KrzysztofTychyTychy100OPEN
Polok KacperBrakRydułtowy100OPENzaplacono
Zawiasa ArturMarklowiceMarklowice100OPENzaplacono
Wójcik AdrianNIEZRZESZONYRybnik100OPEN
Szulik JerzyMarklowiceMarklowice100OPENzaplacono
Wala TomaszMszanaMszana100OPENzaplacono
Szymura Jakub-Wodzisław Śląski100OPENzaplacono
Bożek SebastianBrakSiemianowice Śląskie100OPEN
Nazar RenataBrakTychy100OPENzaplacono
DEPTA DAMIANROWEREM PO ŚLĄSKUSZCZERBICE100OPENzaplacono
Zientek DanutaDiablo Bike TeamGórki Śląskie100OPEN
Klimek MarianniezrzeszonyTworóg100OPENzaplacono
Mikołajczuk DawidbrakRydułtowy100OPENzaplacono
Szklarski RomanNieSzczerbice100OPENzaplacono
BRACISIEWICZ AnidaAmatorTychy100OPENzaplacono
Szklarska KrystynaNieSzczerbice100OPENzaplacono
Zając KrzysztofRowerowe MysłowiceMysłowice100OPENzaplacono
Nycz RafałBrakJankowice100OPEN
Faltyn JacekRowerowe Mysłowice Mysłowice 100OPENzaplacono
Konieczko WojciechBrakWojkowice100OPENzaplacono
Krawczyk ŁukaszBrakWojkowice100OPENzaplacono
Kotras ŁukaszAmator Żory100OPENzaplacono
Drobik MARCINRowerowe Mysłowice Mysłowice 100OPENzaplacono
Konsek ArturCFC FansJaworzno100OPENzaplacono
Gałecki PiotrBike RideKatowice100OPENzaplacono
Faltyn RenataRowerowe MysłowiceMysłowice100OPENzaplacono
Węgrzyk PiotrJestem Głosem Tych Co Nie MówiąRybnik100OPENzaplacono
Żydzik JakubConcept SwimmingMysłowice100OPENzaplacono
Bobrowski Grzegorz-Rydułtowy100OPEN
Matlak MarcinWincy Sprzętu Niż TalentuŻory100OPENzaplacono
Śróda KrzysztofSGK Chorzów100OPENzaplacono
Wiża GrzegorzTeam PyskowicePyskowice100OPEN
Pierchała KarolinaBrakRybnik100OPEN
Szuła BożenaEmeryci SzczerbiceSzczerbice100OPENzaplacono
Brzeziński KrzysztofWincy Sprzętu niż TalentuŻory100OPENzaplacono
Samek MichałWincy sprzętu niż talentuŻory100OPENzaplacono
Pietrołaj AdrianbrakBytom100OPENzaplacono
Szyja GrzegorzDiabloBikeTeamCzerwionka-Leszczyny100OPENzaplacono
Gawron AdrianWincy Sprzętu Niż TalentuŻory100OPENzaplacono
Waleczek AndrzejŻory KWŻory 100OPENzaplacono
Piniewski AdrianBrakJastrzębie- Zdrój100OPENzaplacono
Turczyn MarekniezrzeszonyJastrzębie-Zdrój100OPENzaplacono
Skapczyk MarekWRŚKnurów100OPEN
Zdziebło MarjanBrakJastrzebie Zdrój100OPENzaplacono
Rosga MalwinaRydułtowyRydułtowy100OPENzaplacono
Kędziora DamianbrakWODZISŁAW ŚL.100OPENzaplacono
Kaczmarczyk SebastianRowerowe MysłowiceMysłowice100OPENzaplacono
Niwiński Adam:)Wrocław100OPEN
Ciuraj TomaszBrakWodzisław Śląski100OPEN
Rusnarczyk TomaszAktywna Dolina Karpia Libiąż 100OPEN
Glajcar AlicjaZwolnienie z WuefuKatowice100OPENzaplacono
Żegleń WiesławBrakLibiąż100OPENzaplacono
Śliwa KonradTenneco RybnikKatowice100OPENzaplacono
Kaszok DawidTennecoKatowice100OPENzaplacono
Skołucki GrzegorzbrakLibiąż100OPENzaplacono
Frandofert GrzegorzBrakBobrowniki100OPENzaplacono
Widera TomaszWilchwyWodzisław Śl. 100OPENzaplacono
Widera AleksandraWilchwyWodzisław Śl. 100OPENzaplacono
Grabiński ArturZTPL.CCNowe Chechło100OPENzaplacono
Uherek KamilbrakWodzisław Śląski100OPENzaplacono
Wojas-Pawlak Joanna-Gliwice100OPENzaplacono
Kędra TomaszBrakKatowice100OPENzaplacono
Jaworek MikołajDecathlon KatowiceKatowice100OPENzaplacono
Bugajski DariuszbrakRadlin100OPENzaplacono
Juraszek AniaŚwierklanyŚwierklany100OPENzaplacono
Sanecznik Wiesław-Turza Śląska100OPENzaplacono
Resner MaciejPSG-KChorzów100OPENzaplacono
Rataj MichałJejkowice Jejkowice 100OPEN
Madey Andrzej.Gostyń100OPENzaplacono
Krupa ŁukaszMotocross CieszynZebrzydowice100OPEN
Kwarciński Łukasz Czerwionka-Leszczyny100OPENzaplacono
Szypuła AgataMarklowice Marklowice100OPENzaplacono
Szypuła AdamMarklowiceMarklowice100OPEN
Bielawski Maciejiposadzki.plGliwice100OPENzaplacono
Marek IreneuszBrakBielsko-BIała100OPENzaplacono
Stróżyk RafałGiBJCChudoba100OPEN
Kuryłowicz ŁukaszLKS TWORKÓWTworków100OPENzaplacono
Baron TomaszKriss Cycling TeamMysłowice100OPENzaplacono
Maślanka MariuszZabrzeg Cycling Team Zabrzeg100OPEN
Jaskuła TomaszUKS Feniks RydułtowyWodzisław Śląski100
Kołodziej PiotrŚlask kolarskoRybnik100OPEN
Kołodziej Barbara Rybnik100OPEN
Zwierzyński Adam-Katowice100OPENzaplacono
Adaś RobertThe first Wilier in SilesiaKatowice100OPENzaplacono
Jurczyk GrzegorzBrakWodzisław Śląski100OPENzaplacono
Chodyna MariuszBrakWodzisław Śląski100OPENzaplacono
Ganita MonikaBrak Wodzisław Śląski100OPENzaplacono
Zgraja MichałBrakKatowice100OPEN
Skrzyński JanuszProtech TeamRybnik100OPENzaplacono
Zniszczoł WitoldProtech TeamJankowice100OPENzaplacono
Machulik MichałProtech TeamGorzyce100OPENzaplacono
Zniszczoł WaldemarProtech TeamRybnik100OPENzaplacono
Tyczynski SebastianPROTECH TEAMGorzyce100OPEN
Szymura MateuszPROTECH TEAMRudy100OPEN
Neugebauer AdamProtech teamRybnik100OPENzaplacono
Arendarczyk MarcinWRŚGliwice100OPEN
Gawełczyk Arkadiusz Ruda Śląska100OPENzaplacono
Skupień CzesławWilchwyWodzisław Śląski100OPENzaplacono
Malina Jakub Jaworzno100OPENzaplacono
Węgliński TomaszbrakKatowice100OPENzaplacono
Król MirosławbrakMysłowice100OPENzaplacono
Buchta RafałKriss Cycling TeamRuda śląska 100SOLOzaplacono
Kaczmarski KamilBrakSkrzyszów100OPENzaplacono
Maliszczak TomaszbrakJaworzno100OPENzaplacono
Chudzik Maciej-Katowice100OPENzaplacono
Konieczny TomaszbrakSiemianowice Slaskie100OPENzaplacono
Krakowczyk LeszekBrak Wodzisław Śląski 100OPENzaplacono
Banaszewski BartłomiejbrakZabrze100OPENzaplacono
Jedynak Robert_Warszawa100SOLO
Rduch SebastianRowerowe MarklowiceMarklowice100OPENzaplacono
Fundowicz AlicjaRowerowe MysłowiceMysłowice100OPENzaplacono
Habas MichalKlubKatowice100OPENzaplacono
Wypiór Sebastian"Szwagry"Godów100OPENzaplacono
Mucha Rafał"Szwagry"Kraków100OPENzaplacono
Frączek PiotrCykloza Sosnowiec i Mysłowice Na KoleSosnowiec100OPEN
Bodanko PiotrWilchwyWodzisław Śl.100OPENzaplacono
Szopa SebastianRoweroholicyRybnik100OPENzaplacono
Kurasz Joanna-Mikołów100OPENzaplacono
Śliwiński MirosławMysłowice na KoleMysłowice100OPEN
Rosa MagdalenaRosaTeamKatowice100OPEN
Płóciniczak DominikTKKF TRIATHLONDąbrowa Górnicza100OPEN
Błatoń BłażejMarklowiceMarklowice100OPENzaplacono
Dudzic Piotr-Rydułtowy100OPENzaplacono
Raszczyk SzymonAktywni Lyski Lyski100SOLOzaplacono
Szuba Dariusz Rybnik100OPENzaplacono
Karolewicz RafałTomazi Bike TeamRybnik100OPEN
Zając ŁukaszbrakBytom100OPENzaplacono
Adamek KrzysztofDIABLO BIKE TEAMGOGOLOWA100OPEN
Karasiński Adam Rybnik100OPENzaplacono
Woryna DanielLuxtorpeda CzerwionkaŚwiętochłowice100OPENzaplacono
Radecki Robert-Gołkowice100OPENzaplacono
Nowak Marek Rybnik100OPENzaplacono
Gamrot ŁukaszBezpański rowerzystaKraków100zaplacono
Goliwąs StanisławUKS Krupiński SuszecZabrze100OPEN
Orlik MariuszPWNBudŚwierklany100OPENzaplacono
Kaczmarczyk WojciechZPCH Cycling TeamBielsko-Biała100OPENzaplacono
Smolik ŁukaszZPCH Cycling TeamCieszyn100OPENzaplacono
Lindert BartłomiejZPCH Cycling TeamBielsko-Biała100OPENzaplacono
Pilar Krzysztof.Orzesze100OPEN
Grobelny JarosławPROTECH TEAMGołkowiec100OPENzaplacono
Kozyra JacekFlaki wypruli na rowerzeRybnik100SOLOzaplacono
Staroń SzymonLeoRowerGliwice100OPENzaplacono
Frajhofer Ewa-JASTRZĘBIE ZDRÓJ100OPENzaplacono
Koniewska AnnaDamskie Treningi na SzosieZabrze100OPENzaplacono
Grimm RobertBrak Jastrzębie Zdrój100OPENzaplacono
Zając ŁukaszBez klubuJastrzębie zdrój100OPENzaplacono
Szwarc Michał-Skrbeńsko100zaplacono
Ciekalski JanuszMysłowice na KoleMysłowice100OPENzaplacono
Grzesiak PawełTyresoftKraków100OPENzaplacono
Jędryka JanBrakKatowice 100OPENzaplacono
Sekowski MariuszRowerowanie Mysłowice 100OPENzaplacono
Respondek MarekBrakKatowice100OPENzaplacono
Głuc BogusławbrakSkrzyszów100OPENzaplacono
Mazurek WojciechStasiek Rajza Wodzisław Śląski100OPENzaplacono
Maroszek Mariusz-Rybnik100OPENzaplacono
Wacławek MariuszbrakOrzesze100OPEN
Niemczyński LeszekbrakRybnik100OPENzaplacono
Kieczka AleksanderKS KieczkiBielsko-Biała100OPENzaplacono
Smołka RafałProtech TeamRybnik100OPENzaplacono
Dawidowicz NinaDamskie Treningi Na SzosieKatowice100OPENzaplacono
Smołka SebastianPROTECH TEAMRybnik100OPEN
Gryt Mariusz Wodzisław Śl.100OPENzaplacono
Marcinek DanielOnlyForSupremeRadzionków100OPENzaplacono
Ogerman DawidOnlyForSupremeBytom100OPENzaplacono
Ćwiek AdamSoloRybnik 100OPEN
Pańczyk MarcinTenneco RybnikRybnik100OPENzaplacono
Machura Rafał OnlyForSupremeSączów100OPEN
Menżyk UrszulaLuxtorpeda Czerwionka Stanowice 100OPENzaplacono
Sidorski MariuszBytomBytom100OPENzaplacono
Gaweł RyszardLuxtorpeda Czerwionka Świętochłowice 100OPENzaplacono
Chudzicki PiotrOnlyForSupremeRudniki100OPENzaplacono
Menżyk Krzysztof Wrocław100OPENzaplacono
Tarnawska JoannaN/AKraków100OPEN
Gryger RafałRoweroholicyRybnik100SOLO
Orłowicz ŁukaszBrakKozy100OPENzaplacono
Jurkiewicz RafałNYKNICKSKatowice 100OPENzaplacono
Szefler Tomasz-Katowice100OPENzaplacono
Patyk MarcinCyklozaSosnowiec100OPENzaplacono
Wolak-Bielawska Dorotaiposadzki.plGliwice100OPENzaplacono
Prusicki GrzegorzniezrzeszonyKuźnia Raciborska100OPENzaplacono
Król KingaWilchwyKatowice100OPEN
Król JuliaWILCHWYMysłowice 100OPENzaplacono
Kucharska Karolina-Poznań100OPEN
Górecki MarcinMarcinJastrzębie Zdrój 100OPEN
Waszkun Adrian-Racibórz100OPENzaplacono
Kulawik MirosławMKLCzyżowice100OPENzaplacono
Kieczka MagdalenaKS KieczkiRybnik100OPENzaplacono
Hawel PiotrSilesia Triathlon Team Pszów100OPEN
Owczarek MichałtbdMysłowice100OPEN
Papciak TomaszbrakKatowice100OPENzaplacono
Stopka Paweł-Jastrzębie-Zdrój100OPEN
Kubica NorbertbrakBielsko-Biała100OPEN
Sporek MateuszBrakGliwice100OPEN
Greiner Kacper.Książenice100OPENzaplacono
Szymiczek Bartosz Rybnik100OPENzaplacono
Czapura KrzysztofbrakSiemianowice Śląskie100OPEN
Ambroziński JakubAtak bezdechuChorzów100OPENzaplacono
Krosny Szymon.Rybnik 100OPEN
Bugajski JakubbrakRadlin100OPENzaplacono
Tomas KrzysztofRudyszwałdRudyszwałd100OPEN
Tomas MałgorzataRudyszwałdRudyszwałd100OPEN
Stoch Przemysław-Katowice100OPENzaplacono
Ścibiorski PawełBele do przoduWodzisław Śląski100OPEN
Sobota RafałBrakDuchnice 100OPENzaplacono
Mitrega DawidBike RideSiemianowice Slaskie100OPENzaplacono
Gryt ArturTENNECO RYBNIKRadlin100OPENzaplacono
Tomala DawidniemamOLZA100OPENzaplacono
Kulawiak WojtekKona-WiciaWieprz100OPENzaplacono
Klimas ŁukaszTenneco Rybnik Ornontowice 100OPENzaplacono
Wojsik AdrianTenneco RybnikRybnik100OPENzaplacono
Markiewicz PiotrniezrzeszonySzamotuły100OPEN
Wandzel MichałBike RideRuda Śląska 100OPEN
Gamoń MarcinRoweroholicyRybnik100OPEN
Wodecki Adam-Łaziska100OPENzaplacono
Pawelec Mariusz-Łaziska100OPENzaplacono
Pulikowski PatrykTenneco Rybnik Czerwionka-Leszczyny100OPENzaplacono
Koczwara Andrzej-Łaziska100OPENzaplacono
Górski PawełTENNECO RYBNIKJastrzebie-Zdroj100zaplacono
Englert Łukasz Iłownica100OPENzaplacono
Grzonka CezarGołkowiceGołkowice100OPEN
Grzonka DawidGołkowiceGołkowice100OPEN
Goik Zbigniew-Jastrzębie Zdrój100OPEN
Ludwiczak Joanna-Czerwionka-Leszczyny100OPENzaplacono
Langer MirosławRoweroholicyRydułtowy100OPEN
Łukowicz LidiaRowerowe Mysłowice Mysłowice 100OPENzaplacono
Sajnug Rafałbrak Warszawa100OPEN
Raczek Robert-Czerwionka-Leszczyny100OPENzaplacono
Keller PatrykDecathlon BytomBytom100OPENzaplacono
GNUS MAREKniePogwizdów100OPENzaplacono
Cholewa TomaszbrakKatowice100OPENzaplacono
Belkhayat MajidDiablo Bike TeamRybnik100OPENzaplacono
Papierzyński WojciechSciCieszyn100OPENzaplacono
Słomka PawełMadmobilRybnik100OPENzaplacono
Komorek JagodaBody iCoach TeamKraków100SOLO
Bulenda RadosławAktywni RydułtowyRydułtowy100OPENzaplacono
Kiljan Andrzej-Radlin100OPENzaplacono
Bulenda DamianAktywni RydułtowyRydułtowy100OPENzaplacono
Moskała Mariusz---Wodzisław Śląski100OPENzaplacono
Cholewa Andrzej-Mikołów100OPENzaplacono
Otlik PawełbrakPszów100OPENzaplacono
Paszenda Marcin-Lyski100OPENzaplacono
Gładysz Dominika-Dąbrowa Górnicza100OPENzaplacono
Tytko SaraDecathlon BytomBytom100OPEN
Gabzdyl Adam-Chybie-Frelichów100OPENzaplacono
Waleczek MateuszZORY KWŻory100OPEN
Udała KajaWiedeń Wiedeń 100OPENzaplacono
Kroczek Dawid-Wodzisław Śląski100OPENzaplacono
ŻYŁA ROBERT-Kostkowice100OPENzaplacono
Pucka Mariusz.Pszczyna100SOLO
Motyka ErnestZTPL.CCRadom100OPENzaplacono
Komraus Maciej-Czechowice-Dziedzice100OPEN
Szymański Krzysztof-Siemianowice Śląskie100OPENzaplacono
Ochodek AndrzejAKT WatraGliwice100OPENzaplacono
Dzięcielski ŁukaszBez klubu Gorzyce100OPENzaplacono
Dzięcielska Urszulabez klubuGorzyce100OPENzaplacono
Widenka Wojciech-Gorzyce100OPENzaplacono
Zgliczynski Piotr-Skawina100SOLOzaplacono
Nowak MonikaWIEDEŃWiedeń100OPENzaplacono
Olszewski Michał-Siemianowice Śląskie100OPENzaplacono
Jarczok IreneuszŚląsk kolarsko Rybnik 100OPENzaplacono
Barański Jakubbrak Katowice100OPENzaplacono
Zwonek Włodzimierz-Kraków100SOLOzaplacono
Łysek Michał-Jastrzębie-Zdrój100OPENzaplacono
Skrzeszewski Seweryn-Jastrzębie-Zdrój100OPENzaplacono
Samolej MaciejAtak bezdechuGóra Siewierska100OPENzaplacono
Samolej BartoszAtak bezdechuKatowice100OPENzaplacono
Lachowski DariuszWSNT - sZoSa Racin TeamKraków100SOLOzaplacono
Hankus Grzegorz-Katowice100OPEN
Orzech Wojciech"-"Skoczów 100OPEN
Zujewski AleksanderWrśGliwice100OPEN
Chrząszcz Alina-Gliwice100OPEN
Goździcki Leszek-Zabrze100OPEN

WSPIERAJĄ NAS

Godów
Gminne Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Godowie
OSP Godów
Flagowa Kraina
crazy biker
annaart
artex
Bugla Bike
Kru-Kam
K4ART
Super Koło
Masarnia Opiła
Royal Movies
Kufieta
Martombike
Gryfnie
Meble Mazan
Kuhn biuro rachunkowe
Krzyżok