Zawodnicy dystansu 50km/100km/300km/500km Edycja Klasyczna TdS

Nazwisko Imię Klub Miejscowość Dystans Kategoria Wpłata
Juraszek KrystianŚwierklanyŚwierklany300OPEN
Juraszek JanuszŚląsk KolarskoŚwierklany500OPENzaplacono
Zwonek PiotreXrowerowanie.pl KrakówKraków500SOLO
Dymek Bogdan -Ruda Śląska100OPEN
Herman Adam Kaniów500OPENzaplacono
Herman Wojciech Kaniow500OPENzaplacono
Wygrabek PawełTOMAZIBIKEJastrzębie - Zdrój500OPEN
Kołodziej PiotrŚląsk KolarskoRybnik100OPEN
Zięba GrzegorzChorzów na KoleChorzów300SOLO
Kurzawa BogdanRpŚZabrzeg100OPENzaplacono
Piontek PiotrRower & Sport SerwisRybnik-Kamień300OPENzaplacono
Bek KlaudiuszAMATORIzbicko500SOLO
Orszulski Maciej.Sosnowiec500OPENzaplacono
Ryszka DariuszINTELIXPszów300OPEN
Gojowy PiotrbrakZEBRZYDOWICE300OPENzaplacono
Piontek AdamRower & Sport SerwisRybnik300OPENzaplacono
Stajszczyk JarekSen Twój WrógOlszyna500OPENzaplacono
Juraszek DamianŚwierklanyŚwierklany300OPEN
Dudziak Tadeusz-Branice100OPEN
Abrachamczyk StanisławJas-kolkaJastrzebie-Zdroj300OPEN
Powieśnik Mirosław-Mszana300OPEN
Siemieniuch ŁukaszbrakWrocław500OPEN
Ziebro GrzegorzZagłębiowska Grupa KolarskaSosnowiec 300SOLO
Malka Paweł P&PWarszawa500OPEN
Świerczek rafałBrakSkrzyszów100OPEN
Cieślak MarekŚląsk KolarskoRybnik500OPENzaplacono
Flak KrzysztofJurassic Bike Team Zawiercie500SOLO
Madzia TomaszNa Spokojnie Łazy500SOLO
Kolbe MaciejZwolnienie z WuefuKatowice300OPEN
Spera ArkadiuszJurassic Bike TeamMysłów300OPEN
Warkocz TomaszDombud Racing Team - www.dombud.euRogoźnik300OPENzaplacono
Pośpiech PawełSilesian Triathlon TeamRydułtowy100OPENzaplacono
Grzegoszczyk LeszekZakręceniJastrzębie-Zdrój50OPEN
Horzella SebastianTennecoŚwierklany 100OPEN
Laube MirosławZakręceni Wodzisław Śląski100OPEN
Galarda MarcinTeam RokitaZabrze100OPEN
Kołodziej EwaŚwierklany50OPEN
Hajek SebastianBrak Zabrze100OPENzaplacono
Domański KrzysztofHallera 38Zabrze300OPENzaplacono
Ochyl SzymonRowerowe JAWORZNOJaworzno300OPEN
Mrochen Marcin-Rybnik500SOLO
Głombik MateuszOKR Bike team Krapkowice300OPENzaplacono
Włodarczyk WojciechRowerowe Mysłowice Mysłowice100OPEN
Fiedosiuk AdamPersonalny Trening KolarskiJastrzębie-Zdrój100OPEN
Fliegert KrzysztofRKF_team_RybnikRybnik-kamień 500OPEN
nietsch adam-Zabrze100OPEN
Stalmach MArek#BorokTeamŻory300OPEN
Dzieżok MariuszZF GLIWICEBycina500OPEN
Garbacz JonatanJoneek.kWrocław500OPENzaplacono
Tokar Tomasz-Knurów100OPENzaplacono
Błaszkiewicz PawełMyŻoryMysłowice100OPENzaplacono
Różewski MichałbrakWarszawa300OPENzaplacono
Staszak Ziemowit brakPOZNAŃ300OPENzaplacono
Pondo PiotrPURMOŻory500OPENzaplacono
Mleczko WojciechStasiek RajzaWodzisław Śląski500OPEN
Kubica MarcinbrakSkrzyszów500OPEN
Ryszka Krzysztofsom przed siaRadlin500OPENzaplacono
Piskorz MaciejBrakBYTOM100OPENzaplacono
Podstawski PiotrFeBySGliwice100OPEN
Kabała Marcin Koszęcin500SOLOzaplacono
GLITA PIOTRFeBySBytom300OPEN
Bluszcz MariuszAktywni RydułtowyPszów 100OPEN
KROCZEK JANUSZForma Wodzisław ŚląskiWODZISŁAW ŚLĄSKI100OPEN
Hajski SławomirsomsiadyCzyżowice300OPENzaplacono
Goik GrzegorzLeoRowerRybnik100OPENzaplacono
Jawid GrzegorzdrożdżówkarzeWarszawa500OPEN
Panek RadosławBoSBogusławice100OPENzaplacono
Jakubiec GrzegorzBojszowyBojszowy500SOLO
RAJCA KRZYSZTOFFilipowe KilometryChudów500OPEN
Ziołkowski JulianFridayIslandProCycligTeamCzechowice-Dziedzice300OPENzaplacono
Synak MarcinRybnik300OPENzaplacono
Szczurowski PiotrbrakŁódź300SOLO
Pukowiec JonaszFreeMszana300OPEN
Opach SzymonCzechowice-Dziedzice100OPENzaplacono
Awtarczuk AdamBrakGłubczyce100OPEN
Ratajczyk JacekADIENT METAL SKARBIMIERZJankowice Wielkie300OPEN
Karczmarczyk PiotrP&POleksin500OPEN
Czyż Grzegorz-Jastrzębie-Zdrój500OPEN
Pyszny MarcinDiablo Bike TeamRybnik300OPEN
Łyszczarz ANDRZEJSRCyclingRybnik500OPEN
Wieczorek AdamAmatorRydultowy100OPEN
Cinalski Dawid Czechowice-Dziedzice100OPENzaplacono
Miłowidow Paweł._.Racibórz300OPEN
Stabla TomaszAktywni RydułtowyRydułtowy100OPEN
Pawłowski Paweł#wTRUPArideJędrzejów 300OPEN
Urbański Kamil#wTRUPArideMaków Podhalański 300OPEN
Majcher PiotrLeoRowerRybnik100OPENzaplacono
Komaniecki MarcinŚląsk KolarskoRybnik100OPEN
Jasion RadosławTenneco RybnikWodzisław Śląski100OPEN
Siedlaczek JanLeoRowerPszów100OPENzaplacono
Czabon MariuszPiekarskie Koła Piekary Śląskie100OPEN
Jarosz PiotrNGKZabrze300OPEN
Zbyradowski DariuszTenneco RybnikRadlin300OPEN
Dudkiewicz DamianCyclingIsAWayOfLifeŚwiętochłowice100OPENzaplacono
Goraj RyszardBrakSąspów 300OPEN
FRĄCZEK PIOTRCYKLOZA SOSNOWIECSosnowiec100OPEN
Goniowski WojciechbrakGłubczyce100SOLO
Januszewski MirosławTENNECO RYBNIKCzerwionka-Leszczyny100OPEN
Sobczyński ŁukaszTenneco Rybnik Rybnik300OPEN
Łasiewicki MariuszLeoRowerRybnik100OPENzaplacono
Kufka GrzegorzTenneco RybnikRadlin100OPEN
Korzec PawełTSKNR 2024Chrzanów500OPEN
Grabarczyk JakubTENNECO RYBNIKRadlin100OPEN
Ziołko PatrykTenneco RybnikRybnik300OPEN
Śliżewski AdamKS. PerełeczkiRybnik50OPENzaplacono
Motylewski WojciechTENNECO RYBNIKRybnik100OPEN
Tyszkowski RomanKLUB TYCHYTychy500OPENzaplacono
Juszczuk DamianPustoChorzow100OPEN
Mówiński PiotrTurbodzbanyŻory500OPEN
Rój RemigiuszTenneco RybnikRybnik300OPEN
Dudek KamilTenneco RybnikRydułtowy100OPEN
Szramowski KrystianAktywni Rydułtowy Rydułtowy100OPEN
Tomala DamianTENNECO RYBNIKOlza100OPEN
Adamczyk Krzysztoftenneco rybnikradlin100OPEN
Piguła DariuszBrakWodzisław Śląski 100SOLOzaplacono
Lazarko AndrzejFridayIslandProCycligTeamBielsko-Biała300OPEN
OKOŃ ŁukaszE&F Team GIERAŁTOWICE300OPEN
Kufieta TomaszTENNECO RYBNIKGolasowice100OPEN
Chrzan SzymonTenneco RybnikRydułtowy 300OPEN
Zachraj ArturniezrzeszonyJastrzębie-Zdrój100OPEN
Pander MariuszWRŚZabrze500OPENzaplacono
Domaszewicz DarekFridayIslandProCycligTeamWadowice300OPENzaplacono
Piecha AdrianTomazi BikeJASTRZEBIE-ZDRÓJ300OPEN
Chrzanowski ŁukaszbrakSiemianowice Śląskie100OPEN
Pałyska Damian1008Zielonki500OPEN
Kamerski TomaszbrakRydułtowy100OPENzaplacono
Grabowski DariuszbrakSosnowiec100OPEN
Kwoka Krzysztof-Ruda Śląska100OPEN
Kowalczyk DariuszFizyki Nie OszukaszSuszec500OPEN
Ekert ArturbrakPorąbka500SOLOzaplacono
Kwiotek MarianJADYMY DURCHRacibórz100OPENzaplacono
Wylężek Robert-Wojkowice Kościelne500SOLOzaplacono
Ludwiczak KrzysztofROWER & SPORT Leszczyny 500OPENzaplacono
Gawin Łukasz-Bytom300OPENzaplacono
Zawiasa ArturROW SzusblechMarklowice100OPEN
Wala TomaszROW SzusblechMszana100OPEN
Woźniak WojciechBrakKraków300OPENzaplacono
DEPTA DAMIANAktywni RydułtowySZCZERBICE100OPEN
Walczak RafałBKAJastrzębie Zdrój300OPEN
Klimek MarianGrupetto LubliniecTworóg100OPEN
Nowik MonikaZakręceni Łaziska100OPEN
Kałużny MarcinFlying PigKATOWICE500OPENzaplacono
Dębicki PiotrniezrzeszonyZabrze500OPEN
Zbrojkiewicz EMILIABrakGliwice 300OPEN
Zając KrzysztofMysłowice100OPENzaplacono
Faltyn JacekMysłowice 100OPENzaplacono
Konieczko WojciechNauka Jazdy ProfessionalWojkowice100OPEN
Konieczny KrystianJastrzębie-Zdrój Jastrzębie-Zdrój500SOLO
Nowak MariuszBike TeamPuchaczów300OPENzaplacono
Długosz Marek SRCyclingKrzanowice300OPENzaplacono
Kurianowicz WiesławLubięjeździćGliwice100OPEN
Bętkowski MateuszUltra KosorowiceJaworzno300OPEN
Matlak MarcinWincy Sprzętu Niż TalentuJastrzębie-Zdrój300OPEN
Tomeczek IreneuszWeterani SP28Rybnik100OPENzaplacono
Rączkowska AnnaWarszawa500OPEN
Koenig SebastianKatowice100OPEN
Waleczek AndrzejŻory KWŻory 100OPEN
Szych DariuszCyklo KwidzynRakowiec500OPENzaplacono
Turczyn MarekniezrzeszonyJastrzębie-Zdrój100OPEN
Rusek Kamil Gołkowice500OPEN
Sobczyk MarcinCykloza SosnowiecBielsko Biała300OPEN
Milaniak Paweł3xPNowy Targ500OPEN
Malgrab ŁukaszAktywni RydułtowyRydułtowy100OPENzaplacono
Sieradzki MateuszSRCyclingRacibórz500OPEN
Kaczmarczyk SebastianMysłowice na KoleMysłowice100OPEN
Kulak MaciekZadenKatowice300OPEN
Kmiotek MichałKatowice 300OPEN
Żegleń WiesławWiesiek&GrzesiekTeamLibiąż100OPENzaplacono
Skołucki GrzegorzWiesiek&Grzesiek TeamLibiąż100OPENzaplacono
Frandofert Grzegorz Nauka Jazdy ProfessionalBobrowniki100OPEN
Wicher BogdanBiciclista Racing Team Goleszów 500OPEN
Bugajski KamilZaRok300Radlin100OPENzaplacono
Madey AndrzejWiesiek&Grzesiek TeamGostyń100OPENzaplacono
Górka MichałTurbodzbanyChrzanów500OPEN
Płonka KrzysztofDKMSJastrzębie-Zdrój300OPEN
Borszcz TomaszStasiek Rajza Team Turza Śląska 500OPEN
Torbus PawelBrakKatowice300OPENzaplacono
Zieliński RyszardNiezrzeszony Rybnik100OPENzaplacono
Czerwiński PrzemysławBLS Polish Chapter / RoweroholicyRydułtowy50OPEN
Kwarciński Łukasz Roweroholicy Czerwionka-Leszczyny300OPENzaplacono
Bugajska WeronikaZaRok300Wrocław100OPENzaplacono
Bielawski Maciejiposadzki.plGliwice100OPEN
Leś AndrzejBA GLASSSzczedrzyk100OPEN
Adaś PiotrbrakKatowice500OPENzaplacono
Jaskuła TomaszUKS Feniks RydułtowyWodzisław Śląski300SOLO
Kołodziej PiotrŚlask kolarskoRybnik300OPEN
Kołodziej Barbara Rybnik100OPEN
Siwik PrzemysławZF GliwiceZabrze500OPEN
Kontowicz PiotrJurassic Bike TeamKROCZYCE300OPEN
Majewski KubaJurassic Bike TeamZawiercie300OPEN
Machaj KrzysztofVeloŁowiczŁowicz500OPENzaplacono
Witała DarekStudzionkaStudzionka (Gmina: Pszczyna)300OPEN
Czempik Grzegorz Knurów 300OPEN
Malina Jakub Wiesiek&Grzesiek TeamJaworzno100OPEN
Górnicz DamianSzalone ślimaki Turza Śląśka300OPEN
Wypiór SebastianBibikiGodów100OPEN
Szopa SebastianRoweroholicyRybnik100OPENzaplacono
Bizoń PawełRower & Sport SerwisRybnik500OPEN
Dudzic Piotr-Wodzisław Śląski100OPEN
Raszczyk SzymonSilesia Bike LyskiLyski300OPEN
Koczoń DominikTeam Grajów Grajów 100OPENzaplacono
Ceglarski AdrianJejkowice LotajomJejkowice 100OPEN
Gamrot ŁukaszRowerowe MarklowiceKraków100OPEN
Orlik MariuszROW SzusblechŚwierklany100OPENzaplacono
Kurzawa AndrzejŚląsk kolarskoŻory 500OPEN
Witczak MarekZF GliwiceChechło500OPEN
Ryba MaciejKnurówKnurów300OPEN
Kozyra JacekFlaki wypruli na rowerzeRybnik100OPEN
Staroń SzymonLeoRowerGliwice100OPENzaplacono
Lewandowski IgorJoneek.kWrocław500OPEN
Tylec Jarosław Gołkowice50
Głuc BogusławZFOKSkrzyszów100OPENzaplacono
Jach GrzegorzING Hubs PolandKatowice300OPEN
Maroszek MariuszING Bank ŚląskiRybnik300OPEN
Niemczyński LeszekbrakRybnik100OPEN
Sułek RafałDziki Skład ZabrzeZabrze500OPEN
Grząka PiotrBrakKraków300OPEN
Matuszek Tomasz-Zamarski100SOLO
Gryt Mariusz GrytyWodzisław Śl.100OPEN
Marcinek DanielING Bank ŚląskiRadzionków300OPEN
Pańczyk MarcinTenneco RybnikRybnik100OPEN
Jurkiewicz RafałFlying PigJaworzno500OPENzaplacono
Zbrojkiewicz MaciejBrakGliwice 300OPEN
Waszkun AdrianPyndalorzeRacibórz100OPEN
Owczarek MichałING Bank ŚląskiMysłowice300OPEN
Stopka Paweł-Jastrzębie-Zdrój100SOLO
Sikora MichałBLUSZCZANIEBOROWICE500OPEN
Szymiczek Bartosz Na szosieRybnik50OPEN
Szweda Krepel+Paweł Szweda SynKonie PieczkinaJankowice100OPEN
Kamiński TomaszGrupetto WarszawaWarszawa500OPENzaplacono
Baranowski TadeuszGrupetto Warszawa Warszawa 500OPEN
Kasak MichałGrupetto WarszawaWarszawa500OPENzaplacono
Gryt ArturTENNECO RYBNIKRadlin100OPEN
Klimas ŁukaszTenneco Rybnik Ornontowice 300OPEN
Janowska EwaMYBIKE.PLWarszawa500SOLO
Rajczyk RadosławPatnet Team Warszawa300OPEN
Pawlik MichałTENNECO RYBNIKGliwice100OPEN
Wojsik AdrianTenneco RybnikRybnik100OPEN
Markiewicz PiotrniezrzeszonySzamotuły100OPEN
Pulikowski PatrykTenneco Rybnik Czerwionka-Leszczyny300OPEN
Synytskyi MyroslavŚCIEMNIACZERacibórz100OPEN
Białas PawełSilesian Triathlon TeamRogów300OPEN
Górski PawełTENNECO RYBNIKJastrzebie-Zdroj100OPEN
Englert Łukasz AVIłownica300OPEN
Jędryka SebastianSmakoszeJastrzębie-Zdrój100OPEN
KUBICJUS JANUSZSmakoszeZEBRZYDOWICE100OPEN
Lapczyk WojciechZebrzydowice500OPEN
Rojek KamilnonePyskowice500OPEN
GNUS MAREKniePogwizdów100OPEN
Bulenda RadosławRoweroholicyRydułtowy100OPEN
Rojek Michał7Rybnik500SOLO
LECH WojciechING Bank ŚląskiJelenia Góra300OPEN
Motyka ErnestZTPL.CCRadom100OPEN
Widenka WojciechING Bank ŚląskiGorzyce100OPEN
Skrzeszewski SewerynJastrzębie-Zdrój100OPENzaplacono
Lachowski DariuszWSNT - sZoSa Racin TeamKraków300OPEN
Hankus Grzegorzmacnet.plKatowice100OPEN
Brachman Robert---Ligota100OPEN
Zimoch JeremiOld Skull BoysRuda Śląska100OPEN
Chrząszcz Alina-Gliwice100OPEN
Pryjomski AdamBydgoszcz500OPENzaplacono
Sobieski MichałTeam SobieskiSkrzyszów100OPENzaplacono
Szczepaniak PawełSkorupa TeamTychy300OPENzaplacono
Milczarek AdrianCzęstochowska Końska WatahaCzęstochowa500OPENzaplacono
Poręba WojciechAktywni RydultowyRydultowy100OPEN
Lazar Damian...Żory100OPEN
Florek WojciechOlkusz Cycling TeamOlkusz300OPEN
Gondek KlaudynaJurassic Bike Team Zawiercie 300OPEN
Zgórski ArielING Bank ŚląskiMysłowice100OPEN
Ławniczak KsaweryTenneco stanowiceBełk300OPEN
Abramowicz PiotrING Bank ŚląskiJaworzno500OPEN
Cembala MateuszING Bank ŚląskiSiemianowice Śląskie300OPEN
Parol ArturGrupetto WarszawaWARSZAWA500OPEN
Hauschild MarekBrakNieborowice100SOLO
szczypek janDziki Team LecznaLeczna300OPEN
Gruchała MaciejING Bank ŚląskiGliwice500OPEN
Sobik GrzegorzVentolin Enduro TeamDankowice300OPEN
Gratza BartoszPyndalorzeTworków100OPENzaplacono
Kubiczek TomaszNGK BIKE TEAMDąbrowa Górnicza300OPEN
Frydmański PatrykJoneek.kWrocław500OPENzaplacono
Mojżyszek KrzysztofRpŚBronów100OPEN
Milczarek MarcinBrakKońskie100SOLO
Biskupek MateuszKlub rowerowyBobrowniki100OPEN
Kupka JacekBrakPiekary Śląskie100OPEN
Szewczyk RafałLeoRowerJastrzębie-Zdrój100OPEN
Wątrobski MarekING Bank ŚląskiBytom100OPEN
Kubica ŁukaszLeoRowerJastrzębie-Zdrój100OPEN
Stasiaczek LeszekING Bank ŚląskiChorzów 300OPEN
Gajdas KamilING Bank ŚląskiMiasteczko Śląskie300OPEN
Chlebek IzabelaChlebekHażlach100OPENzaplacono
Chlebek RafałChlebekHażlach100OPENzaplacono
Bujak KrzysztofACOpole500SOLO
Gwioździk SławekING Bank Śląski Katowice 100OPEN
Marcol MateuszDiablo Bike Team Rybnik300OPENzaplacono
Bromboszcz MichałCYKLOZA SOSNOWOEC oświęcim100OPEN
Jasińska-Stasiaczek DominikaING Bank Śląski Chorzów300OPEN
Kotnowski JanGrupetto WarszawaWarszawa500OPEN
Muth AdamBorokiWarszawa300OPEN
Dutka ŁukaszING Bank ŚląskiZabrze300OPEN
Bać HubertING Bank ŚląskiRzeszów100OPEN
Ścipień KrzysztofING Bank ŚląskiKatowice300OPEN
Dziuba MateuszR2RVRadlin100SOLO
Oślizło ZenonEmeryty na szosieGodów100OPEN
Polak MichałbrakMszczonów500OPEN
Korduła GrzegorzING Bank ŚląskiOrzesze100OPEN
Kula MarcinING Bank ŚląskiKatowice100OPEN
Piekar Jerzy#TSNOŻory100OPEN
Szramowska SylwiaAktywni Rydułtowy Rydułtowy 100OPEN
Musiał Dominik BorokiGliwice300OPEN
Grella ŁukaszING Bank ŚląskiKatowice100OPEN
Łysiak AleksandraING BANK ŚLĄSKI SAJastrzębie-Zdrój100OPEN
Jankowski JarosławStowarzyszenie Rowerowe Renegaci BytomPiekary Śląskie100OPEN
Gut ZdzisławWiesiek&Grzesiek TeamChełmek100OPEN
Toporek AndrzejWiesiek&Grzesiek TeamLibiąż100OPEN
Gryt KasiaGrytyWodzisław Śl.100OPEN
Podeszwa TomaszZFOKJastrzębie-Zdrój100OPEN
Brachman Mariola-Ligota50OPEN
Kędzior JarosławChlebekKaczyce100OPEN
Pieczka Paweł$@Wodzisław Śląski 300OPEN
Kuźmik RobertFeBySGliwice300OPENzaplacono
Gawlik ŁukaszGesztel TeamKatowice500OPEN
Poręba WioletaAktywni RydułtowyRydułtowy100OPEN
Półkoszek ArturRDNR OgrodzieniecChechło100OPEN
Olejek KrzysztofniezrzeszonyChrzanów 300OPEN
Górka Tomek-Studzienice300OPEN
Trela ArturNGK BIKE TEAMRuda Śląska100OPEN
Cichocki AdamRowerowe GumisieChorzów300OPEN
Wajzer Ania.Zawiercie500OPEN
Wólczyński MaciejchrummmSkomielna Biała500OPEN
Przybyła SebastianZerwaniZłancuchaRacibórz 100OPEN
Hoszowski RobertZerwaniZłancuchaRacibórz300OPEN
Lazar StanisławWKC GÓRAL WISŁAWisła300OPENzaplacono
Miliński BłażejbrakKraków500OPENzaplacono
Jurkowski MaciejExploroTEAMKielce300OPEN
Wysocki ZbigniewBierGO!Świętochłowice100OPEN
Wieczorek MichałZerwaniZłancuchaKobyla100OPEN
Sacała DanielWeterani SP28Katowice100OPENzaplacono
Borek ŁukaszZerwaniZłancuchaBaborów 100OPEN
Wiśniewski MarekCiągle w RuchuCieszyn100OPEN
Kupka MarekZerwaniZłancuchaPolska Cerekiew100OPEN
Pyrchla PiotrWeterani SP28Katowice100OPEN
Kurowski KrzysztofSzyboowcySzczejkowice 100OPENzaplacono
Szweda KrzysztofTENNECO RYBNIKRydułtowy 100OPEN
Szweda MichałTENNECO RYBNIKRybnik100OPEN
Seweryn MarekTenneco RybnikRybnik100OPEN
Szewczyk Szymon-Charsznica 300OPENzaplacono
Sowiński SławomirBKARybnik300OPEN
Kowalewski DawidTenneco RybnikRybnik300OPEN
Sobieska ApoloniaSkrzyszów Skrzyszów 300OPEN
Hajski GabrielaFamiliaCzyżowice100OPENzaplacono
Hajski BartoszFamiliaCzyżowice100OPENzaplacono
Hajski KlaudiaFamiliaCzyżowice100OPENzaplacono
Hajski SławomirFamiliaCzyżowice100OPENzaplacono
Folmer MarekDrużyna KołaTarnowskie Góry100OPEN
Bobecki Krzysztof -Mikołów300OPENzaplacono
Mencewicz PawełSilesian Triathlon Team Gołkowice50
Machula DamianPiekarskie KołaPiekary Śląskie100OPEN
Machula JakubPiekarskie KołaPiekary Śląskie100OPEN
Sulski KrzysztofSilesia Bike LyskiLyski300OPEN
Kasperzec MichalJEJKOWICE LOTAJOM Jejkowice100OPEN
Wysopal JakubTenneco RybnikŚwierklany100OPEN
Bujok MarekSilesia Cycling Team PolandWisła100OPEN
Zimoch JakubOld Skull BoysRuda Śląska100OPEN
Tylec Przemysław-Jastrzębie-Zdrój50OPEN
Cichy AndrzejbrakJastrzębie-Zdrój100OPEN
Wita Katarzyna-Wodzisław śląski 50OPEN
Revaj AdamSkalité, Slovakia100OPENzaplacono
Wiśniewski TadeuszJastrzębie Jastrzębie Zdrój 50OPEN
Grabiec DawidKnuryOchaby Małe100OPEN
Front JanbrakOpole500OPEN
skowron rafalING Hubs PolandKatowice100OPEN
Szczęsny ArkadiuszSzwagryŻory 100OPENzaplacono
Wodecka SabinaBrakKrostoszowice100OPENzaplacono
Miedzińska KamilaKatowice100OPEN
Pergół KrzysztofOPASYUstroń100OPEN
pawlik marekRadzionków100SOLO
Wolny DawidSiemianowice Śląskie100SOLO
Dachowska-Kustra MartynaBytom100OPENzaplacono
Fil MariuszPanaStudzionka100OPENzaplacono
Sochocki DawidPanaWola100OPENzaplacono
Kocima MichałPanaSuszec100OPEN
Szymczyk JakubKraków500OPEN
Mężyk BogdanCiągle w ruchuŁaziska 100OPENzaplacono
Jaworski-Horoszkiewicz BartoszMysłowice 300
Grochowina JustynaKatowice100OPEN
Kułaga GrzegorzKatowice300OPEN
Schmidt DamianChill RideWrocław300OPEN
Pardała PiotrKraków100OPEN
Trocha MichałHKS Odlew PoznańPoznań500OPENzaplacono
Woźnica SzymonJadymyDursMysłowice100OPEN
Mucha MichałJadymyDursMysłowice100OPEN
Szymiczek MagdalenaNa szosieRybnik50OPEN
Domoń SebastianNGK BIKE TEAMZabrze300OPEN
Flasz MichałN/dBytom100SOLO
Kilian JarosławJejkowice lotajomJejkowice100
Antczak MichałŚwiętochłowice500OPEN
Stajer JózefGrilowane łososieJastrzębie-Zdrój50OPENzaplacono
Łatuszyński PatrykRybnik100OPEN
Karwat PiotrDnRKatowice100OPEN
Ostrowski PawełTuliszów 100OPENzaplacono
Łatas MaciejDziki Na Rowerach #DNRWodzisław Śląski100OPEN
Wypiór EwaBibikiGodów100OPEN
Gawliczek MarekSzpajchy blyskRybnik 100OPEN
Stuchły MichalRybnik300SOLO
Grondys Andrzej100OPEN
Antczak MariuszŚwiętochłowice500OPEN
Janeczek MichałRacibórz100OPEN
Rduch Sebastian Rowerowe Marklowice Marklowice 100OPEN
Witek SebastianUchylsko100OPEN
Stajer AdamJastrzębie-Zdrój100OPENzaplacono
Kołodziej JanuszŚwierklany 50OPEN
Feilhauer DamianTrio z BellevilleWojnowice100SOLO
Drozd MarcinSzwagrySosnowiec100OPENzaplacono
Stelmaszczyk DariuszSzwagryŻory100OPENzaplacono
Ryszka Sabinatata teamRadlin50OPENzaplacono
Lukaszczyk PawełBrakRuda Śląska100OPENzaplacono
Bardzyński PrzemysławNGK BIKE TEAMDąbrowa Górnicza300OPEN
Szczesiak ŁukaszNGK BIKE TEAMBytom 300OPEN
Mroczek MartaING Bank Śląski Filipowice100OPEN
Stochnij KatarzynaING Bank Śląski Chorzów 100OPEN
Rozenbajgier MateuszSiemianowice Śląskie100OPENzaplacono
Stochnij KarolChorzów 100OPENzaplacono
Bem SebastianGliwice50SOLOzaplacono
Michalska MałgorzataGrupetto WarszawaWarszawa500OPEN
Marszołek MateuszKaj je moje koło?Rybnik50OPENzaplacono
Branc PawelWisła300OPEN
Trzaska MarcinBrak klubuMorawica500OPEN
Markiewicz TomaszBobrowniki300OPEN
Majdziński AdrianZAWSZE WTOREKŻory300OPEN
Patalita DanutaWodzisław Śląski50OPEN
Gonsior PiotrWodzisław Śląski50OPEN
Czyż MichałPielgrzymowice 100OPEN
Repeta PiotrRoweloveBrzeszcze100OPEN
Sosnowski MarcinChechło100OPEN
Boś MariuszWKC GÓRAL WISŁAWisła300OPENzaplacono
Chytroszek ŁukaszMYSŁOWICE 300SOLO
Mrozek MateuszSudice 500SOLO
Majcher TomaszING Hubs PolandTychy300OPEN
Tokarz KrystianING Hubs PolandCzerwionka-Leszczyny300OPEN
Stolarek DanielING Hubs PolandChorzów100OPEN
Reguła TomaszING Hubs Poland100OPEN
Jeleń MateuszING Hubs PolandWarszawa500OPEN
Hoffmann EdytaING Hubs PolandSiemianowice Ślaskie300OPEN
Żółkowski SławomirPoniatowice500SOLO
Godziewski AndrzejRzeszów500OPEN
Helegda-Bembnista MonikaING Hubs PolandKraków100OPEN
Adamczyk SławomirJastrzębie Zdrój 100OPENzaplacono
Widor SlawekING Hubs PolandWarszawa300OPEN
Kidoń JacekING HUBS POlandsKatowice100OPEN
Copa RyszardING Hubs PolandChorzów100OPEN
Ćwiertnia KamilING Hubs PolandSosnowiec100OPEN
Monaco GianlucaING Hubs Polandkatowice50OPEN
Pyrzyna PrzemysławKaj je moje koło?Jastrzębie-Zdrój50OPENzaplacono
Dunikowski TomaszMyŻoryŻory100OPEN
Kowalczyk IzabelaKaj je moje koło?Żory50OPENzaplacono
Prochownik MichałKaj je moje koło?Jastrzębie-Zdrój50OPENzaplacono
Nocoń BogusławaKaj je moje koło?Odra 50OPEN
Dobrowolska MonikaKaj je moje koło? Chybie 50OPEN
Wójcik KrzysztofING Bank ŚląskiWarszawa100OPEN
Kwaśnik KonradGrupetto WarszawaWarszawa500OPEN
Bembnista FilipKraków100OPEN
Dudzińska MonikaKraków100OPEN
Seweryn GrzegorzZF GliwiceKatowice500OPEN
Tkaczuk Cezary300OPEN
Partyka ArkadiuszING Bank ŚląskiWudzyn100OPEN
Kwiatkowski JacekING Bank ŚląskiKatowice300OPEN
Szustak SylwesterGrupetto Warszawawarszawa500OPEN
Kubik MaciejKatowice300SOLO
Mojżyszek MariuszRpŚBronów100OPEN
Szeja ArturING Bank ŚląskiOrzesze100OPEN
Goik BartoszLeoRowerRybnik100OPEN
Dworecki TadeuszZaRok300Wrocław100OPENzaplacono
Kowalik AdrianSRCyclingRacibórz300OPEN
Walica TomaszŁogiyńHażlach 100OPEN
Krawczuk ArturTenneco RybnikRybnik100OPEN
Cieślar MariuszŁogiyńSkoczów100OPEN
Zieliński Łukasz#NKUBBydgoszcz500SOLO
Wojcik AndrzejBytom300OPENzaplacono
Cieślar AdamWkc góral WISłA Wisła300OPEN
Grygo GrzegorzŚląsk KolarskoRydułtowy300OPEN
Kolarczyk AdamTENNECO RYBNIKGaszowice100OPEN
poręba bartłomiejknurówKnurów300SOLO
Balawejder PawełTENNECO RYBNIKGliwice100OPEN
Gleń DawidTENNECO RYBNIKRadlin100OPEN
Szromek AdamTENNECO RYBNIKRuda Śląska100OPEN
Cebula ArkadiuszTENNECO RYBNIKRybnik100OPEN
Knaś PawełTENNECO RYBNIKKryry100OPEN
Jendrzejek SzymonTENNECO RYBNIKRybnik100OPEN
Piekut PawełSKIERNIEWICE500OPENzaplacono
Repeta MonikaRoweloveBrzeszcze100OPEN
Skorupka MateuszGolasowice100OPEN
Filip PatrykJarząbkowcie100OPEN
Bugla WiktorTenneco RybnikRydułtowy100OPEN
Tomaszewicz KrzysztofTriathlon Team TychyTychy300OPEN
Halejcio KrzysztofTriathlon Team Tychy Tychy 300OPEN
Anczykowski NikodemTriathlon Team TychyTychy300OPEN
Cichy OliwiaWarszawa500SOLOzaplacono
Krzyżak MichałWarszawa300OPENzaplacono
Nowotarski ŁukaszWiesiek&Grzesiek Team100OPENzaplacono
Nir ŁukaszTRAITHLON TEAM TYCHYTYCHY300OPEN
Janus PiotrHallera 38Zabrze 300OPENzaplacono
Franiczek MarcinRacibórz100OPEN
Graboś KsaweryBrakKatowice100OPEN
Hadam Patryk100OPEN
Nowak MaciejJaworzno300OPEN
Wylężek TomaszbrakDąbrowa Górnicza100OPENzaplacono
Korbut RadosławSiedlce500OPEN
Rojek JacekWilkiPyskowice100OPEN
Ryczyński JarosławŁilki MorskieKatowice100OPEN
Podziemski MichałTychy100OPEN
Mucha IreneuszHallera 38Zabrze300OPENzaplacono
Kubica TomaszWodzisław Śląski 100OPEN
Grzegoszczyk KatarzynaZakręceniJastrzębie-Zdrój50OPEN
Beberok SzymonProfiAutoTEAMKatowice100OPEN
Popczyk Piotr100OPEN
Waśkowski GrzegorzFeByS Bike TeamKnurów50OPENzaplacono
Klar Marekgibkie fuzekle Łaziska Górne100OPEN
Krzywelski RafałBrakKrapkowice 100OPEN
Urbaniak StanisławHallera 38Świętochłowice 300OPENzaplacono
Kalisz MariuszNGK BIKE TEAMGliwice100SOLO
Kopka AgnieszkaTeam RokitaZabrze100OPEN
Kucza BożenabrakŁaziska50OPEN
Śliżewski MaciejKS. PerełeczkiRybnik50OPENzaplacono
Śliżewski FilipKS. PerełeczkiRybnik50OPENzaplacono
Śliżewska AnnaKS. PerełeczkiRybnik50OPENzaplacono
Śliwa SebastianBrakSosnowiec 300SOLOzaplacono
OŚLIZŁO RobertStasiek RajzaWodzisław Śląski 100OPEN
Kozyra Kacper Rybnik100OPEN
Przewieslik AleksandraLopaBikeTeamŚwiętochłowice100OPEN
Przewieslik GrzegorzLopaBikeTeamŚwiętochłowice100OPEN
Kisiel KrzysztofCyklo KwidzynKwidzyn500OPENzaplacono
Kozyra GrzegorzxSuszec100OPEN
Zimoch MaciejXChoRzów100OPEN
Domaszewicz DariuszFridayIslandProCycligTeamWadowice100OPENzaplacono
Rogowski MariuszTeam RokitaPiekary Śląskie 100OPENzaplacono
Adamczyk AdamZakręceniŁaziska100OPEN
Porwoł Marek---Pstrążna100OPEN
Stasikowski GrzegorzJedziemy_po_miódSosnowiec100OPEN
Stasikowska PaulinaJedziemy_po_miódSosnowiec100OPEN
Hanzel BartłomiejSmakoszeKończyce Wielkie 100OPEN
Kiszka MarekELCAMTworków100OPEN
Dąbrowski JarekELCAMKatowice100OPEN
Duda KacperJedziemy_po_miódSosnowiec100OPEN
Kustra Michałn/aBytom100
Jagla MarcinHalera 38Chełm Śląski 300OPEN
Patronat Marszałka województwa Slaskiego

PATRONI MEDIALNI

radio90
TVS
rybnik.com.pl
Nowiny.PL

WSPIERAJĄ NAS

Godów
Gminne Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Godowie
Flagowa Kraina
crazy biker
annaart
Bugla Bike
Kru-Kam
K4ART
producent okien aluminiowych, pvc, okna veka
Super Koło
Martombike
Meble Mazan
Kuhn biuro rachunkowe
Sląskie oblaty
Birecki photo