Zawodnicy VI edycji Tour de Silesia

Nazwisko Imię Klub Miejscowość Dystans Kategoria Wpłata
Juraszek KrystianŚwierklanyŚwierklany100OPENzaplacono
Juraszek JanuszŚląsk KolarskoŚwierklany500OPENzaplacono
Mikołajewicz Grzegorz-Poznań300OPENzaplacono
Zwonek PiotreXrowerowanie.pl KrakówKraków500OPENzaplacono
Szweda ŁukaszFilipowe KilometryOrzesze100OPENzaplacono
Dymek Bogdan Ruda Śląska100zaplacono
Salamon DawidFilipowe KilometryCzerwionka-Leszczyny500OPEN
Herman Adam Kaniów500OPENzaplacono
Byczek Paweł#drozdzowkarzeKraków300OPEN
Wygrabek PawełTOMAZIBIKEJastrzębie - Zdrój500OPENzaplacono
Marek WiesławbrakBielsko-Biała500OPENzaplacono
Kołodziej PiotrŚląsk KolarskoRybnik300OPEN
Zięba GrzegorzNa złość lekarzowiChorzów300SOLOzaplacono
Gawinkowski JanuszJa_Ma_Gażory500OPEN
Grabarczyk BożenaDruzyna SzpikuBytom300OPENzaplacono
Porwisz PawełBrakKatowice100OPENzaplacono
Kurzawa BogdanRpŚZabrzeg100OPENzaplacono
Mazurek ŁukaszŚląsk KolarskoGołkowice300OPENzaplacono
Wojaczek Jacekosp PszówPszów100OPENzaplacono
Chromiński Kornel-Siemianowice Śląskie300OPENzaplacono
Orszulski Maciej.Sosnowiec500OPENzaplacono
Łaski ZbigniewŚląsk KolarskoŻORY500OPENzaplacono
Cieśla ŁukaszByndala TeamWodzisław Śląski100OPEN
Medoń KrzysztofBrakBielsko-Biała 100OPENzaplacono
Gojowy PiotrbrakZEBRZYDOWICE300OPENzaplacono
Sitek RafałBrakSkrzyszów300OPENzaplacono
Porwisz PiotrbrakKatowice100OPENzaplacono
Mika ŁukaszBrakMarklowice100OPEN
Kosubek AdrianOKR Bike TeamChorula300OPENzaplacono
Juraszek DamianŚwierklanyŚwierklany100OPENzaplacono
Sieńko MarekJas-KółkaJastrzębie-Zdrój300SOLOzaplacono
Dudziak Tadeusz-Branice100OPENzaplacono
Socha SławomirStasiek RajzaWodzisław Śląski300OPEN
Abrachamczyk StanisławJas-kolkaJastrzebie-Zdroj300OPENzaplacono
Bierza Bronisław-Nowa Wieś100OPENzaplacono
Powieśnik Mirosław-Mszana300OPENzaplacono
Pelka Sebastian-Piekary Śląskie100OPENzaplacono
Dyga BłażejŚląsk KolarskoGliwice300OPEN
Galiczek DominikGRRGliwice100OPENzaplacono
Kowalczyk MariuszDiablo Bike TeamRybnik100OPENzaplacono
Kwandrans KamilSoloCzęstochowa500OPENzaplacono
Zieliński MariuszGaszowiceGaszowice500SOLOzaplacono
Siemieniuch ŁukaszbrakWrocław500OPENzaplacono
Szeląg Grzegorz-Katowice500OPENzaplacono
Rubiński PrzemysławCidry na szosieBytom500OPENzaplacono
Malka Paweł Warszawa300SOLOzaplacono
Czerwiński Adam-Jastrzębie-Zdrój300OPENzaplacono
Świerczek rafałBrakSkrzyszów100OPEN
Dybała KorneliaDiablo Bike TeamLyski500OPEN
Cieślak MarekSlask KolarskoRybnik500OPEN
Flak KrzysztofJurassic Bike Team Strzyżowice500SOLOzaplacono
Dutkiewicz BartekDiablo Bike TeamGórki Śląskie500SOLO
Tulko Robert----Jastrzębie-Zdrój300OPENzaplacono
Skubisz PiotrekŚląsk KolarskoPilchowice300OPENzaplacono
Kolbe MaciejZwolnienie z WuefuKatowice300OPENzaplacono
Maj DariuszChorzów Chorzów 100OPEN
Warkocz TomaszDombud Racing Team - www.dombud.euRogoźnik300OPENzaplacono
Pośpiech PawełSilesian Triathlon TeamRydułtowy100OPENzaplacono
Procek RyszardbrakGaszowice100OPEN
Grzegoszczyk LeszekBrakJastrzębie-Zdrój100OPEN
Horzella SebastianTenneco Silesia Świerklany 100OPENzaplacono
Laube Mirosław-Wodzisław Śląski100OPENzaplacono
Nowak Rafał#drozdzowkarzeKraków500OPEN
Marcisz ŁukaszDiablo Bike TeamJankowice100OPENzaplacono
Ulbrich Krzysztof.Ostrów Wielkopolski500SOLOzaplacono
Szymocha IreneuszK.R. ''Gryfland''Albertów500SOLO
Krzewski GrzegorzAlfa 1Ruda Śląska500OPENzaplacono
Uherek PiotrŚląsk KolarskoWodzisław Śląski100OPENzaplacono
Kosiewicz Piotr-Bielsko-Biała300OPENzaplacono
KUCZA MIROSŁAWDIABLO BIKE TEAMWODZISŁAW ŚLĄSKI100OPEN
Grzyb MarekDiablo Bike Team Rydułtowy100OPEN
Stoch Jakub#drozdzowkarzeKraków300OPEN
Wiśniowski WojciechSzosaMyTyByTarnów500OPENzaplacono
Bieńkowski AdamYoobeeRybnik300OPEN
Mrochen Marcin-Rybnik500OPENzaplacono
Matusik TomaszTAURONJaworzno500OPEN
Szatanik MarekGrupa MaratRadlin300OPEN
Głombik MateuszOKR Bike team Krapkowice300SOLOzaplacono
Nowiński KrzysztofŚląsk KolarskoZabrze300OPENzaplacono
Roch MichałRGK Racing Team Jejkowice300OPENzaplacono
Fiedosiuk AdamŚląsk Kolarsko, Stypendysta ZER MSWiAJastrzębie-Zdrój100OPENzaplacono
Bernet Michał Żużela300OPEN
Kamieniak Marcin Truskolasy500OPENzaplacono
Stalmach MArek#BorokTeamŻory300OPENzaplacono
Senczek RobertOdkrywcy Taurus Cycling TeamMikołów300OPENzaplacono
Łukawski Adam#drozdzowkarzeBielsko-Biała500OPEN
Zimoch RomanJoKKRydułtowy300OPENzaplacono
Dzieżok MariuszZF GLIWICEBycina500OPENzaplacono
Garbacz JonatanJONEKWrocław500OPENzaplacono
Pisz AdamSzosaMyTyByTarnów500OPENzaplacono
Bujak AdambrakGliwice100OPEN
Hyliński JarekBrakżory100OPEN
Czyż GrzegorzWKC Góral WisłaUstroń300OPENzaplacono
Tylec Kazimierzbrakjastrzębie zdrój100OPENzaplacono
liszka mirosławKlub emerytaCZERWIONKA500OPEN
Wojtyczok WojciechWOBISZabrze300OPENzaplacono
Tokar Tomasz-Knurów100OPENzaplacono
Hamerski Szymon-Bielsko-Biała100OPENzaplacono
Wojaczek MateuszRGK Racing TeamJejkowice300OPENzaplacono
Piotrkowicz DamianbrakLubochnia300OPENzaplacono
Kędzierawski PawełbrakGliwice300SOLO
Sitek KrzysztofBrakTurza Śląska100OPENzaplacono
Dębek KrystianTOMAZI BIKEJastrzębie Zdrója300OPENzaplacono
Pietrzak-Obrosow AnnaDiablo Bike Team Gliwice 100OPEN
Pondo PiotrBrakŻory500OPENzaplacono
Mleczko WojciechŚląsk KolarskoWodzisław Śląski500OPENzaplacono
Regulski Maciej.Katowice500OPENzaplacono
Kubica Marcin-Skrzyszów500OPENzaplacono
Ryszka Krzysztofsom przed siaRadlin300OPENzaplacono
Piskorz MaciejBrakBYTOM100OPENzaplacono
KĘPCZYŃSKI TOMASZ-Walidrogi300SOLO
Podstawski PiotrbrakGliwice100OPENzaplacono
Jakubczyk EmilKlub emerytaCzerwionka500OPEN
Miazga Maciej-Kraków300OPEN
Wróbel MarcinTeam PyskowicePyskowice100OPENzaplacono
Kabała Marcin Koszęcin500SOLOzaplacono
Grabowski DamianŚląsk KolarskoŻory500OPENzaplacono
Dziewulski BogusławStrażak Osp Mysłowice-JanówMysłowice500OPEN
Sojecki PawełJas-kółkaJaworzno500SOLO
Ruszkowski TomaszCyclotrener TeamSiemianowice Śląskie500OPEN
Bluszcz MariuszBrakPszów 100OPENzaplacono
KROCZEK JANUSZForma Wodzisław ŚląskiWODZISŁAW ŚLĄSKI500OPENzaplacono
Hajski SławomirbrakCzyżowice300OPENzaplacono
Goik GrzegorzLeoRowerRybnik100OPENzaplacono
Goik MateuszLeoRowerRybnik100OPENzaplacono
PIĄTEK ARKADIUSZŻory KWŻory100OPENzaplacono
Panek RadosławBoSBogusławice100OPENzaplacono
małka wojciechbez klubuWodzisław Śląski300OPEN
Skoliński GrzegorzniezrzeszonyJaworzno100OPENzaplacono
Skrzypiec MaciejFenix TychyTychy500OPEN
Nikel AdrianRowerowy CyprzanówCyprzanów300OPEN
Witosza MarcinBezRybnik100OPEN
Mrukowicz JacekDiablo Bike Team Ruda Śląska 100OPENzaplacono
Zaurski TomaszŁukBytom100OPEN
Kurpierz MichałbrakKosorowice300OPENzaplacono
Jakubiec GrzegorzBojszowyBojszowy500SOLOzaplacono
Ziołkowski JulianFridayIslandProCycligTeamCzechowice-Dziedzice100OPENzaplacono
Synak MarcinRoweroholicyRybnik300OPENzaplacono
Pukowiec JonaszTENNECO RYBNIKMszana300OPENzaplacono
Opach SzymonJAS-KÓŁKACzechowice-Dziedzice100OPEN
Badaczewski Tomasz Pol-Eko AparaturaRybnik100OPEN
Majchur RafałCyklo MysłowiceMysłowice300OPEN
Miczołek JakubKolarstwo szosowe Katowice i okoliceKatowice500OPENzaplacono
NOWOKUŃSKI ANDRZEJBrakZATOR300OPEN
KURYŁO ZENONŚląsk KolarskoRYBNIK500OPEN
Machnik KazimierzBUGLA BIKE SERVICECzyżowice100SOLOzaplacono
Pałosz MarcinJeźdźcy ApokalipsyKędzierzyn-Koźle500OPENzaplacono
Bujniak RafałbrakJastrzębie-Zdrój300OPEN
Wieczorek AdamAmatorRydultowy100OPEN
Cinalski Dawid----Czechowice-Dziedzice100OPENzaplacono
Żok TomaszbrakGaszowice500OPEN
Miłowidow Paweł._.Racibórz300OPENzaplacono
Czaja MirekMIKESZ TEAMSkrzyszów300OPENzaplacono
Kucharski ŁukaszLeoRower / Dunder MifflinRybnik300OPEN
Banach RemigiuszŚląsk KolarskoJastrzębie-Zdrój300OPENzaplacono
Folfas AndrzejTenneco GliwiceZabrze500OPENzaplacono
Stabla TomekbrakRydułtowy100OPENzaplacono
Pawłowski Paweł#jakosdojadeJędrzejów 500OPENzaplacono
Gracka Piotr-Mikołów500OPENzaplacono
Karwot KrzysztofbrakSkrzyszów300OPENzaplacono
Urbański Kamil#jakosdojadeMaków Podhalański 500OPENzaplacono
Jędrzejewski Łukasz#drozdzowkarzeWarszawa500OPEN
Majcher PiotrLeoRowerRybnik100OPENzaplacono
Kruszelnicki JanuszTENNECO RYBNIKKUŹNIA RACIBORSKA300OPENzaplacono
Komaniecki MarcinŚląsk KolarskoRybnik100OPENzaplacono
Kolorz StanisławbrakJastrzębie-Zdrój500OPENzaplacono
Sanhen DariuszRowerowe MysłowiceMysłowice300OPENzaplacono
Blondzik Grzegorz-Świętochłowice100OPENzaplacono
Jasion RadosławTenneco RybnikWodzisław Śląski300OPENzaplacono
Siedlaczek JanLeoRowerPszów100OPENzaplacono
Czabon MariuszPiekarskie Koła Piekary Śląskie100OPENzaplacono
Janecki Szymon-Rybnik300OPEN
Jarosz PiotrSamotny JeździecBytom300OPEN
Sanhen JakubRowerowe MysłowiceMysłowice300OPENzaplacono
Straszok ArkadiuszBrakRuda Śląska100OPENzaplacono
Marek JerzyniezrzeszonyRadlin100OPENzaplacono
Rajda PiotrBrakRuda śląska 100OPENzaplacono
Boroń MariuszBrakRuda Śląska100OPENzaplacono
Rozpara Błażej#drozdzowkarzeSzebnie500OPEN
Kruk MichałMKTeamRuda Śląska100OPENzaplacono
Łukawski WojciechStart Bielsko-Biała Bielsko-biała100OPENzaplacono
Stasikowski ŁukaszbrakGołkowice300OPENzaplacono
Pociot TomaszGliwice Gliwice 100OPENzaplacono
Pietraszko CezaryTENNECO RYBNIKBielsko-Biała100OPENzaplacono
Zbyradowski DariuszBrakRadlin100OPENzaplacono
Dudkiewicz DamianCyclingIsAWayOfLifeŚwiętochłowice100OPENzaplacono
Stawicki PatrykTENNECO RYBNIKŁódź100OPENzaplacono
Wrzecionek MarekbrakKraków100OPEN
Rak DamianBrakSosnowiec300OPEN
Goraj RyszardBrakSąspów 300OPENzaplacono
Fibic MichałRoweroholicy 🚴Pszów100SOLOzaplacono
Jarosz MarekRowerowe MysłowiceMysłowice 100OPENzaplacono
Fundowicz ŁukaszRowerowe MysłowiceMysłowice100OPENzaplacono
Sikora TomaszRowerowe MysłowiceMysłowice300OPENzaplacono
Paluch RafałMysłowice Na KoleSosnowiec100OPEN
FRĄCZEK PIOTRCYKLOZA SOSNOWIEC -MYSŁOWICE NA KOLESOSNOWIEC100OPENzaplacono
Goniowski WojciechbrakGłubczyce100OPEN
Januszewski MirosławTENNECO RYBNIKCzerwionka-Leszczyny100OPENzaplacono
Sobczyński ŁukaszTennecoRybnik300OPENzaplacono
Szulik SzymonTENNECO RYBNIKRybnik100OPENzaplacono
Łasiewicki MariuszLeoRowerRybnik100OPENzaplacono
Kufka GrzegorzTenneco RybnikRadlin100OPENzaplacono
Urbańczyk DawidTenneco RybnikRybnik500OPENzaplacono
Korzec PawełOCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓWChrzanów300OPENzaplacono
Palkij RafałStart Bielsko-BiałaKamienica100OPEN
Wystrach PawełBrakPrzywory300OPENzaplacono
Salostowicz AdamBiciclista TeamKatowice500OPEN
Ciszyński MarekStart Gorzów WielkopolskiKatowice100OPEN
Kramek GrzegorzMikołówMikołów500OPENzaplacono
Tyszkowski RomanKLUB TYCHYTychy500OPENzaplacono
Szczyrba RobertPiekarskie KołaPiekary Śląskie500OPENzaplacono
Joszko TomaszTenneco rybnikRydułtowy300OPENzaplacono
Litwiński WojciechEDEN RACINGPiekary Śląskie500OPEN
Litwiński TomaszEden Racing Piekary Śląskie500SOLOzaplacono
Klimas AndrzejTENNECO RYBNIK Żory300OPENzaplacono
Mówiński PiotrXŻory500OPENzaplacono
Borek JoannaDamskie Treningi Na SzosieKatowice100OPENzaplacono
Leonarski AdamTENNECO RYBNIKMikołów300OPENzaplacono
Mrozek KacperNash TackleRybnik100OPENzaplacono
Perkowski PawełXŻory300OPEN
Dudek KamilTenneco RybnikRydułtowy100OPENzaplacono
LANGOSZ GRZEGORZWolnośćKnurów300OPEN
Tomala DamianTENNECO RYBNIKOlza100OPENzaplacono
Sobik MichałRoweroholicyRybnik300OPENzaplacono
Czajka TomaszLeoRowerRybnik100OPEN
Majchrzak AdamButokukanRacibórz300SOLO
Pigula DariuszBrakWodzisław Śląski 100OPENzaplacono
Gitner PiotrTenneco RybnikRybnik100OPENzaplacono
Wężowicz RafałTenneco RybnikSkrzyszów100OPENzaplacono
Lazarko AndrzejE&F Team, FridayIslandProCycligTeamBielsko-Biała300OPENzaplacono
OKOŃ ŁukaszE&F Team GIERAŁTOWICE300OPENzaplacono
Kufieta TomaszTENNECO RYBNIKGolasowice100OPENzaplacono
Surmacewicz Michał#drozdzowkarzeToruń500OPEN
Zachraj ArturniezrzeszonyJastrzębie-Zdrój100OPENzaplacono
Penkala MirosławBRAKPielgrzymowice100OPENzaplacono
Abrachamczyk MarekBrakJastrzebie Zdroj300OPEN
Pander MariuszWRŚ - Kartel Kulturalny Zabrze500OPENzaplacono
Franc MarianamatoresTurza Śląska100OPENzaplacono
Ferenz Grzegorz-Olomouc500OPENzaplacono
Kilanowicz BartekbrakKraków300OPENzaplacono
Janiczek WojciechsampchamPiotrków Trybunalski300OPENzaplacono
PIECHA ADRIAN JASTRZEBIE-ZDRÓJ300OPENzaplacono
Trzebunia KrzysztofHerausforderung TeamCzerwionka-Leszczyny300OPENzaplacono
Mikołajec KrzysztofSII CYCLING TEAMŁaziska Górne300OPENzaplacono
Koszyk EdwardBrakMikołów100OPEN
Chrzanowski ŁukaszbrakSiemianowice Śląskie100OPEN
Kurzydło Adam---Legnica500OPEN
Kamerski TomaszbrakRydułtowy100OPENzaplacono
Szeremeta GrzegorzCidry na szosieRadzionków500OPEN
Krawczyk NataliaDiablo TeamŻory100OPENzaplacono
Pawlak Marek-Gliwice100OPENzaplacono
Nowrotek DariuszbrakChybie 500OPENzaplacono
Wieczorek ŁukaszbrakKatowice100OPENzaplacono
Sradomska BarbaraHRmax ŻoryŻory300SOLO
Kwoka Krzysztof-Ruda Śląska100SOLOzaplacono
Kowalczyk DariuszbrakSuszec500OPENzaplacono
Sradomski JarosławBrakŻory 300OPENzaplacono
Buchwald FilipTenneco RybnikPrzegędza100OPENzaplacono
Buchwald PawelTenneco RybnikPrzegędza100OPENzaplacono
Bierza DariuszDiablo Bike TeamLyski500OPENzaplacono
Karwot RafałTenneco RybnikRybnik100OPENzaplacono
Ekert ArturbrakWilamowice300SOLO
Kurpas AdamRoweroholicyŻory300OPENzaplacono
Pacan ZbigniewOKR Bike TeamZdzieszowice100OPENzaplacono
Winsławski JacekNima gańby ciś na koleWodzisław śląski 300OPENzaplacono
Majewski KrzysztofDomowyKlubRowerowyŁąka300OPENzaplacono
Brzostowski SzymonAmatorSiemianowice Slaskie100OPEN
Majdak MarcinBamboo BicyclesPietrzykowice100OPENzaplacono
Szaboń TomaszBrakJankowice100OPENzaplacono
Woźniak GrzegorzJestę Hardkorę !😎Bytom300SOLOzaplacono
Kubik KamilKriss Cycling TeamKatowice500SOLOzaplacono
Maleta RafałGrupetto Warszawa Warszawa500OPENzaplacono
Szymała PawełRoweroholicyRybnik300OPEN
Grabowski KrzysztofTychyTychy100OPEN
Ludwiczak KrzysztofROWER & SPORT Leszczyny 500OPENzaplacono
Barteczko SławomirŚląsk kolarsko Wodzisław śląski300OPENzaplacono
Kamiński MariuszRowerowe MysłowiceMysłowice300OPENzaplacono
Polok KacperBrakRydułtowy100OPENzaplacono
Gawin Łukasz-Gliwice300OPENzaplacono
Buczkowski MariuszPSG-KKatowice300OPENzaplacono
Zawiasa ArturMarklowiceMarklowice100OPENzaplacono
ławniczak ksawerytennecoczerwionka300OPENzaplacono
Wójcik AdrianNIEZRZESZONYRybnik100OPEN
Szulik JerzyMarklowiceMarklowice100OPENzaplacono
Wala TomaszMszanaMszana100OPENzaplacono
Szymura Jakub-Wodzisław Śląski100OPENzaplacono
Bożek SebastianBrakSiemianowice Śląskie100OPEN
Nazar RenataBrakTychy100OPENzaplacono
Knaś KrzysztofNie maWrocław500OPEN
Biczkowski ArturBrakCzyżowice300OPEN
DEPTA DAMIANROWEREM PO ŚLĄSKUSZCZERBICE100OPENzaplacono
Talarowski KrzysztofbrakGliwice300OPENzaplacono
Szołtysik MarekCidry na szosieRadzionków500OPENzaplacono
Wojtala AgnieszkaKriss Cycling TeamDąbrowa Górnicza500OPENzaplacono
Zientek DanutaDiablo Bike TeamGórki Śląskie100OPEN
Walczak Rafał-Jastrzębie Zdrój500OPENzaplacono
Klimek MarianniezrzeszonyTworóg100OPENzaplacono
Mikołajczuk DawidbrakRydułtowy100OPENzaplacono
Kałużny MarcinFlying PigKATOWICE300SOLOzaplacono
Szklarski RomanNieSzczerbice100OPENzaplacono
BRACISIEWICZ AnidaAmatorTychy100OPENzaplacono
Zubczyński MariuszbrakRadlin300OPENzaplacono
Szklarska KrystynaNieSzczerbice100OPENzaplacono
Wojtaczka GrzegorzCidry na szosieRadzionków500OPENzaplacono
Zbrojkiewicz EMILIABrakGliwice 300OPENzaplacono
Zając KrzysztofRowerowe MysłowiceMysłowice100OPENzaplacono
Nycz RafałBrakJankowice100OPEN
Możdżeń Grzegorz-Mysłowice500SOLOzaplacono
Kaczor KarolAmatorPotworów300OPEN
Faltyn JacekRowerowe Mysłowice Mysłowice 100OPENzaplacono
Konieczko WojciechBrakWojkowice100OPENzaplacono
Krawczyk ŁukaszBrakWojkowice100OPENzaplacono
Nowak MariuszLublinPuchaczów300OPENzaplacono
Kotras ŁukaszAmator Żory100OPENzaplacono
Długosz Marek SRCyclingKrzanowice500OPENzaplacono
Drobik MARCINRowerowe Mysłowice Mysłowice 100OPENzaplacono
Konsek ArturCFC FansJaworzno100OPENzaplacono
Gałecki PiotrBike RideKatowice100OPENzaplacono
Faltyn RenataRowerowe MysłowiceMysłowice100OPENzaplacono
Węgrzyk PiotrJestem Głosem Tych Co Nie MówiąRybnik100OPENzaplacono
Bętkowski Mateusz-Jaworzno300OPENzaplacono
Żydzik JakubConcept SwimmingMysłowice100OPENzaplacono
Bobrowski Grzegorz-Rydułtowy100OPEN
Kufieta SebastianRiverideWodzisław śląski300OPENzaplacono
Czerwiński MaciejKibolski KSSkórzewo500SOLOzaplacono
Matlak MarcinWincy Sprzętu Niż TalentuŻory100OPENzaplacono
Śróda KrzysztofSGK Chorzów100OPENzaplacono
Wiża GrzegorzTeam PyskowicePyskowice100OPEN
Piecha FilipER NationRybnik300OPENzaplacono
Pierchała KarolinaBrakRybnik100OPEN
Rączkowska Anna#dziewczyny_ministryWarszawa300OPEN
Szuła BożenaEmeryci SzczerbiceSzczerbice100OPENzaplacono
Brzeziński KrzysztofWincy Sprzętu niż TalentuŻory100OPENzaplacono
Samek MichałWincy sprzętu niż talentuŻory100OPENzaplacono
Pietrołaj AdrianbrakBytom100OPENzaplacono
Szyja GrzegorzDiabloBikeTeamCzerwionka-Leszczyny100OPENzaplacono
Gawron AdrianWincy Sprzętu Niż TalentuŻory100OPENzaplacono
Waleczek AndrzejŻory KWŻory 100OPENzaplacono
Piniewski AdrianBrakJastrzębie- Zdrój100OPENzaplacono
Kosiec AgnieszkaFridayIslandWieprz300SOLOzaplacono
Turczyn MarekniezrzeszonyJastrzębie-Zdrój100OPENzaplacono
Jarosz Jakub#obymdojechalteamKraków300OPEN
Rusek KamilBrakGołkowice300OPENzaplacono
Skapczyk MarekWRŚKnurów100OPEN
Korda TomaszbrakPiasek500OPENzaplacono
Sobczyk MarcinCykloza SosnowiecBielsko Biała300OPENzaplacono
Głuch Adrian,Kryry500OPEN
Stefański KamilBrakWodzisław Śląski300OPENzaplacono
Czaja PiotrTSKNRKrościenko n/Dunajcem300OPENzaplacono
Zdziebło MarjanBrakJastrzebie Zdrój100OPENzaplacono
Franek Krzysztof#BorokTeamPawłowice300OPENzaplacono
Rosga MalwinaRydułtowyRydułtowy100OPENzaplacono
Czycz Arkadiusz#obymdojechalteamKraków300OPEN
Kędziora DamianbrakWODZISŁAW ŚL.100OPENzaplacono
Nowak Piotr#obymdojechalteamKraków300OPEN
Kaczmarczyk SebastianRowerowe MysłowiceMysłowice100OPENzaplacono
Niwiński Adam:)Wrocław100OPEN
Ciuraj TomaszBrakWodzisław Śląski100OPEN
Stęclik PawełŚląsk KolarskoRybnik500OPENzaplacono
Prokopowicz PawełbrakBiała300OPENzaplacono
Kulak MaciekZadenKatowice300OPENzaplacono
Kmiotek MichałHołda TeamKatowice 300OPENzaplacono
Rusnarczyk TomaszAktywna Dolina Karpia Libiąż 100OPEN
Glajcar AlicjaZwolnienie z WuefuKatowice100OPENzaplacono
matysik konradsport freaksWrocław300OPENzaplacono
Trzebunia ŁukaszŚląsk KolarskoRybnik300OPENzaplacono
Żegleń WiesławBrakLibiąż100OPENzaplacono
Śliwa KonradTenneco RybnikKatowice100OPENzaplacono
Kaszok DawidTennecoKatowice100OPENzaplacono
Skołucki GrzegorzbrakLibiąż100OPENzaplacono
Frandofert GrzegorzBrakBobrowniki100OPENzaplacono
Wicher BogdanBiciclista Racing Team Goleszów 500OPENzaplacono
Widera TomaszWilchwyWodzisław Śl. 100OPENzaplacono
Widera AleksandraWilchwyWodzisław Śl. 100OPENzaplacono
Kafka Mateusz.Gołkowice300OPENzaplacono
Grabiński ArturZTPL.CCNowe Chechło100OPENzaplacono
Uherek KamilbrakWodzisław Śląski100OPENzaplacono
Wojas-Pawlak Joanna-Gliwice100OPENzaplacono
Kędra TomaszBrakKatowice100OPENzaplacono
Jaworek MikołajDecathlon KatowiceKatowice100OPENzaplacono
Bugajski DariuszbrakRadlin100OPENzaplacono
Juraszek AniaŚwierklanyŚwierklany100OPENzaplacono
Wiśniewski TomaszBrakBielsko-Biała500OPENzaplacono
Sanecznik Wiesław-Turza Śląska100OPENzaplacono
Resner MaciejPSG-KChorzów100OPENzaplacono
BOGACKI RAFAŁCardio-Sport Scott MTB TeamKĘDZIERZYN-KOŹLE500OPEN
Rataj MichałJejkowice Jejkowice 100OPEN
Madey Andrzej.Gostyń100OPENzaplacono
Zięba MarcinProtech Team Rybnik 500OPENzaplacono
Krupa ŁukaszMotocross CieszynZebrzydowice100OPEN
Górka MichałbrakChrzanów500OPENzaplacono
Kuźnik BartłomiejForma WodzisławWodzisław Śląski300OPEN
Mianowany MarekNiezrzeszony Żory 300OPENzaplacono
Rębacz ErykPod rozbrykanym imbusemKraków500OPENzaplacono
Idus ZbigniewbrakZebrzydowice300OPENzaplacono
Kulik AnetaRoweroholicyRybnik300OPENzaplacono
Kwarciński Łukasz Czerwionka-Leszczyny100OPENzaplacono
Szypuła AgataMarklowice Marklowice100OPENzaplacono
Szypuła AdamMarklowiceMarklowice100OPEN
Bielawski Maciejiposadzki.plGliwice100OPENzaplacono
Marek IreneuszBrakBielsko-BIała100OPENzaplacono
Stróżyk RafałGiBJCChudoba100OPEN
Kuryłowicz ŁukaszLKS TWORKÓWTworków100OPENzaplacono
Baron TomaszKriss Cycling TeamMysłowice100OPENzaplacono
Adaś PiotrbrakKatowice300OPENzaplacono
Maślanka MariuszZabrzeg Cycling Team Zabrzeg100OPEN
Handy TomaszOdkrywcy Taurus Cycling TeamMikołów300OPENzaplacono
Jaskuła TomaszUKS Feniks RydułtowyWodzisław Śląski100
Kołodziej PiotrŚlask kolarskoRybnik100OPEN
Kołodziej Barbara Rybnik100OPEN
Zwierzyński Adam-Katowice100OPENzaplacono
Adaś RobertThe first Wilier in SilesiaKatowice100OPENzaplacono
Karcz DawidSGKŚwiętochłowice500OPENzaplacono
Jurczyk GrzegorzBrakWodzisław Śląski100OPENzaplacono
Chodyna MariuszBrakWodzisław Śląski100OPENzaplacono
Trybała AgnieszkaKW Kraków, SakwaKraków500OPENzaplacono
Miś Rafał-Radocza300OPENzaplacono
Garbacz ZbigniewGARBI Staszów300OPENzaplacono
Ganita MonikaBrak Wodzisław Śląski100OPENzaplacono
Ochman Barbara----Łaziska Górne300OPENzaplacono
Zgraja MichałBrakKatowice100OPEN
Adamczyk MarcinBrakMszczonów500OPENzaplacono
Siwik PrzemysławZF GliwiceZabrze300OPENzaplacono
Musioł ArturBrakJastrzębie-Zdrój 300OPENzaplacono
Hutnik TomaszChojnik Cieplice Jelenia Góra500SOLOzaplacono
Macheta PiotrbrakKrakow500OPEN
Skrzyński JanuszProtech TeamRybnik100OPENzaplacono
Zniszczoł WitoldProtech TeamJankowice100OPENzaplacono
Machulik MichałProtech TeamGorzyce100OPENzaplacono
Zniszczoł WaldemarProtech TeamRybnik100OPENzaplacono
Tyczynski SebastianPROTECH TEAMGorzyce100OPEN
Szymura MateuszPROTECH TEAMRudy100OPEN
Neugebauer AdamProtech teamRybnik100OPENzaplacono
Arendarczyk MarcinWRŚGliwice100OPEN
Abramowicz Piotr Wrocław300OPENzaplacono
Gawel BartekGromkie WiatryKraków300OPENzaplacono
Martyniak MichałbrakŁowicz300OPEN
Machaj KrzysztofKolarski ŁowiczŁowicz500OPENzaplacono
Witała DarekStudzionkaStudzionka (Gmina: Pszczyna)300OPEN
Lasota MichałJurassic Bike TeamZawiercie300OPEN
Mikołajec MarcinbrakGliwice300OPEN
Rąpała KarolRowerku JedźJasło300OPENzaplacono
Paszek AdamBrakKatowice 300OPEN
Czempik Grzegorz Knurów 300OPENzaplacono
Gawełczyk Arkadiusz Ruda Śląska100OPENzaplacono
Skupień CzesławWilchwyWodzisław Śląski100OPENzaplacono
Malina Jakub Jaworzno100OPENzaplacono
Ek HenrykbrakKrościenko Wyżne500OPENzaplacono
Węgliński TomaszbrakKatowice100OPENzaplacono
Król MirosławbrakMysłowice100OPENzaplacono
Buchta RafałKriss Cycling TeamRuda śląska 100SOLOzaplacono
Ślepecki GrzegorzZalewajka Cycling TeamZarzecze300OPENzaplacono
Kaczmarski KamilBrakSkrzyszów100OPENzaplacono
Maliszczak TomaszbrakJaworzno100OPENzaplacono
Górnicz DamianbrakTurza Śląśka300OPENzaplacono
Chudzik Maciej-Katowice100OPENzaplacono
Konieczny TomaszbrakSiemianowice Slaskie100OPENzaplacono
Krakowczyk LeszekBrak Wodzisław Śląski 100OPENzaplacono
Pająk Jakub-Skrzyszów300OPENzaplacono
Banaszewski BartłomiejbrakZabrze100OPENzaplacono
Jedynak Robert_Warszawa100SOLO
Bednarz JakubAlchemia BieganiaDąbrowa Górnicza300OPENzaplacono
Rduch SebastianRowerowe MarklowiceMarklowice100OPENzaplacono
Kluger WaldemarBrak Tychy300OPENzaplacono
Fundowicz AlicjaRowerowe MysłowiceMysłowice100OPENzaplacono
Habas MichalKlubKatowice100OPENzaplacono
Leniec KrzysztofGrupetto KluczborkKluczbork500OPEN
Wypiór Sebastian"Szwagry"Godów100OPENzaplacono
Mucha Rafał"Szwagry"Kraków100OPENzaplacono
Frączek PiotrCykloza Sosnowiec i Mysłowice Na KoleSosnowiec100OPEN
Łysik IwonaBrakŁańcut500OPEN
Sarniak MichałBezWrocław 500SOLOzaplacono
Bodanko PiotrWilchwyWodzisław Śl.100OPENzaplacono
Szopa SebastianRoweroholicyRybnik100OPENzaplacono
Kurasz Joanna-Mikołów100OPENzaplacono
Zowal RyszardNDGym Dąbrowa GórniczaDąbrowa Górnicza300SOLO
Kaźmierczyk AdamUwaga bo jadę!Katowice300OPENzaplacono
Bizoń PawełŚląsk KolarskoRybnik500OPENzaplacono
Śliwiński MirosławMysłowice na KoleMysłowice100OPEN
Rosa MagdalenaRosaTeamKatowice100OPEN
Płóciniczak DominikTKKF TRIATHLONDąbrowa Górnicza100OPEN
Błatoń BłażejMarklowiceMarklowice100OPENzaplacono
Borszcz TomaszBrakTurza Śląska 500OPENzaplacono
Dudzic Piotr-Rydułtowy100OPENzaplacono
Raszczyk SzymonAktywni Lyski Lyski100SOLOzaplacono
Szuba Dariusz Rybnik100OPENzaplacono
Karolewicz RafałTomazi Bike TeamRybnik100OPEN
Zając ŁukaszbrakBytom100OPENzaplacono
Filipczak DariuszBRAKSTRZELCE OPOLSKIE300OPEN
Adamek KrzysztofDIABLO BIKE TEAMGOGOLOWA100OPEN
Karasiński Adam Rybnik100OPENzaplacono
Woryna DanielLuxtorpeda CzerwionkaŚwiętochłowice100OPENzaplacono
Radecki Robert-Gołkowice100OPENzaplacono
Nowak Marek Rybnik100OPENzaplacono
Gamrot ŁukaszBezpański rowerzystaKraków100zaplacono
Goliwąs StanisławUKS Krupiński SuszecZabrze100OPEN
Orlik MariuszPWNBudŚwierklany100OPENzaplacono
Kaczmarczyk WojciechZPCH Cycling TeamBielsko-Biała100OPENzaplacono
Smolik ŁukaszZPCH Cycling TeamCieszyn100OPENzaplacono
Jagiełło AndrzejJas-KółkaCieszyn500OPEN
Mączka TomaszTOMAZI BIKE TEAMJastrzębie-Zdrój300OPENzaplacono
Lindert BartłomiejZPCH Cycling TeamBielsko-Biała100OPENzaplacono
Sopora MichałbrakChorzów500OPEN
Kurzawa Andrzej-------Żory 300OPENzaplacono
Witczak MarekZF GliwiceChechło300OPENzaplacono
Ryba MaciejKnurówKnurów300OPENzaplacono
Pilar Krzysztof.Orzesze100OPEN
Grobelny JarosławPROTECH TEAMGołkowiec100OPENzaplacono
Kozyra JacekFlaki wypruli na rowerzeRybnik100SOLOzaplacono
Staroń SzymonLeoRowerGliwice100OPENzaplacono
Frajhofer Ewa-JASTRZĘBIE ZDRÓJ100OPENzaplacono
Gracka Wojciech-Mikołów300OPENzaplacono
Koniewska AnnaDamskie Treningi na SzosieZabrze100OPENzaplacono
Gródek BartłomiejZalewajka Cycling TeamBielsko-Biała300OPENzaplacono
Grimm RobertBrak Jastrzębie Zdrój100OPENzaplacono
Zając ŁukaszBez klubuJastrzębie zdrój100OPENzaplacono
Szwarc Michał-Skrbeńsko100zaplacono
Brycki TomaszTOMAZI BIKE TEAMJastrzębie300OPENzaplacono
Lewandowski Igor.Wrocław300OPEN
Ciekalski JanuszMysłowice na KoleMysłowice100OPENzaplacono
Grzesiak PawełTyresoftKraków100OPENzaplacono
Jędryka JanBrakKatowice 100OPENzaplacono
Sekowski MariuszRowerowanie Mysłowice 100OPENzaplacono
Respondek MarekBrakKatowice100OPENzaplacono
Głuc BogusławbrakSkrzyszów100OPENzaplacono
Jach GrzegorzKriss Cycling TeamKatowice300OPENzaplacono
Mazurek WojciechStasiek Rajza Wodzisław Śląski100OPENzaplacono
Maroszek Mariusz-Rybnik100OPENzaplacono
Wacławek MariuszbrakOrzesze100OPEN
Niemczyński LeszekbrakRybnik100OPENzaplacono
Kieczka AleksanderKS KieczkiBielsko-Biała100OPENzaplacono
Smołka RafałProtech TeamRybnik100OPENzaplacono
Sułek RafałDziki SkładZabrze300OPENzaplacono
Dawidowicz NinaDamskie Treningi Na SzosieKatowice100OPENzaplacono
Grząka PiotrBrakKraków300OPENzaplacono
Smołka SebastianPROTECH TEAMRybnik100OPEN
Gębala Piotrn/aJastrzębie-Zdrój300SOLOzaplacono
Gryt Mariusz Wodzisław Śl.100OPENzaplacono
Marcinek DanielOnlyForSupremeRadzionków100OPENzaplacono
Ogerman DawidOnlyForSupremeBytom100OPENzaplacono
Ćwiek AdamSoloRybnik 100OPEN
Pańczyk MarcinTenneco RybnikRybnik100OPENzaplacono
Machura Rafał OnlyForSupremeSączów100OPEN
Menżyk UrszulaLuxtorpeda Czerwionka Stanowice 100OPENzaplacono
Sidorski MariuszBytomBytom100OPENzaplacono
Gaweł RyszardLuxtorpeda Czerwionka Świętochłowice 100OPENzaplacono
Chudzicki PiotrOnlyForSupremeRudniki100OPENzaplacono
Menżyk Krzysztof Wrocław100OPENzaplacono
Tarnawska JoannaN/AKraków100OPEN
Gryger RafałRoweroholicyRybnik100SOLO
Wocial Edyta#drozdzowkarzeBieruń300SOLO
Orłowicz ŁukaszBrakKozy100OPENzaplacono
Żwiruk KarolSzybkie Kopyto UltraWarszawa500OPEN
Jurkiewicz RafałNYKNICKSKatowice 100OPENzaplacono
Szefler Tomasz-Katowice100OPENzaplacono
Patyk MarcinCyklozaSosnowiec100OPENzaplacono
Wolak-Bielawska Dorotaiposadzki.plGliwice100OPENzaplacono
Kowol PatrykKosorowiceKosorowice300OPENzaplacono
Prusicki GrzegorzniezrzeszonyKuźnia Raciborska100OPENzaplacono
Król KingaWilchwyKatowice100OPEN
Król JuliaWILCHWYMysłowice 100OPENzaplacono
Kucharska Karolina-Poznań100OPEN
Górecki MarcinMarcinJastrzębie Zdrój 100OPEN
Zbrojkiewicz MaciejBrakGliwice 300OPENzaplacono
Gawryło ZbyszekSalumanus TeamWarszawa500OPENzaplacono
Waszkun Adrian-Racibórz100OPENzaplacono
Kulawik MirosławMKLCzyżowice100OPENzaplacono
Kieczka MagdalenaKS KieczkiRybnik100OPENzaplacono
Hawel PiotrSilesia Triathlon Team Pszów100OPEN
Owczarek MichałtbdMysłowice100OPEN
Papciak TomaszbrakKatowice100OPENzaplacono
Stopka Paweł-Jastrzębie-Zdrój100OPEN
Obstarczyk JakubbrakGliwice300OPENzaplacono
Kubica NorbertbrakBielsko-Biała100OPEN
Sporek MateuszBrakGliwice100OPEN
Dalidonis JanuszŚląsk KolarskoJastrzębie Zdrój300OPENzaplacono
Greiner Kacper.Książenice100OPENzaplacono
Cieślak BartoszGraveLeszno Leszno300OPENzaplacono
Szymiczek Bartosz Rybnik100OPENzaplacono
Czapura KrzysztofbrakSiemianowice Śląskie100OPEN
Ambroziński JakubAtak bezdechuChorzów100OPENzaplacono
Krosny Szymon.Rybnik 100OPEN
Bugajski JakubbrakRadlin100OPENzaplacono
Tomas KrzysztofRudyszwałdRudyszwałd100OPEN
Tomas MałgorzataRudyszwałdRudyszwałd100OPEN
Kamiński TomaszGrupetto WarszawaWarszawa500OPENzaplacono
Stoch Przemysław-Katowice100OPENzaplacono
Sabała Tomasz#drozdzowkarzeOpole300OPEN
Ścibiorski PawełBele do przoduWodzisław Śląski100OPEN
Baranowski TadeuszGrupetto Warszawa Warszawa 500OPENzaplacono
Smolski KamilPCC PRUDNIK Prudnik300SOLO
Piecha Grzegorz-Orzesze300SOLOzaplacono
Pajor Tomasz.Brzesko300OPEN
Sekuła AdrianRGK Racing Team Rybnik300OPENzaplacono
Sobota RafałBrakDuchnice 100OPENzaplacono
Kasak MichałGrupetto WarszawaWarszawa500OPENzaplacono
Mitrega DawidBike RideSiemianowice Slaskie100OPENzaplacono
Gryt ArturTENNECO RYBNIKRadlin100OPENzaplacono
Tomala DawidniemamOLZA100OPENzaplacono
Kulawiak WojtekKona-WiciaWieprz100OPENzaplacono
Żur SzymonTDB CHYBIEChybie300OPENzaplacono
Gandzel TomaszTDB CHYBIEChybie300OPENzaplacono
Klimas ŁukaszTenneco Rybnik Ornontowice 100OPENzaplacono
Wojsik AdrianTenneco RybnikRybnik100OPENzaplacono
Nowak ArturWiedeńWiedeń300OPENzaplacono
Markiewicz PiotrniezrzeszonySzamotuły100OPEN
Wandzel MichałBike RideRuda Śląska 100OPEN
Gamoń MarcinRoweroholicyRybnik100OPEN
Wodecki Adam-Łaziska100OPENzaplacono
Pawelec Mariusz-Łaziska100OPENzaplacono
Pulikowski PatrykTenneco Rybnik Czerwionka-Leszczyny100OPENzaplacono
Teszner CzesławBVBMizerów300OPENzaplacono
Kulasza ŁukaszDrużynaSMAKatowice300OPEN
Wożniak ArturDrużynaSMAŻory300OPEN
Wardas KacperTDB CHYBIEChybie300OPENzaplacono
Koczwara Andrzej-Łaziska100OPENzaplacono
Pietrasik ŁukaszTDB CHYBIEWrocław300OPENzaplacono
Luberda KamilŚląsk Kolarsko Żory300OPEN
Białas Paweł-Rogów300OPENzaplacono
Górski PawełTENNECO RYBNIKJastrzebie-Zdroj100zaplacono
Świątek Przemysław-Jaworzno 300OPEN
Englert Łukasz Iłownica100OPENzaplacono
Wiktor Marcin-----Zebrzydowice300OPENzaplacono
Hanzel Bartłomiej-Konczyce Wielkie300OPENzaplacono
Jędryka Sebastian„-„Jastrzębie-Zdrój300OPENzaplacono
KUBICJUS JANUSZ-ZEBRZYDOWICE300OPENzaplacono
Lapczyk Wojciech"-"Zebrzydowice300OPEN
Grzonka CezarGołkowiceGołkowice100OPEN
Grzonka DawidGołkowiceGołkowice100OPEN
Goik Zbigniew-Jastrzębie Zdrój100OPEN
Ludwiczak Joanna-Czerwionka-Leszczyny100OPENzaplacono
Langer MirosławRoweroholicyRydułtowy100OPEN
Łukowicz LidiaRowerowe Mysłowice Mysłowice 100OPENzaplacono
Sajnug Rafałbrak Warszawa100OPEN
Raczek Robert-Czerwionka-Leszczyny100OPENzaplacono
Keller PatrykDecathlon BytomBytom100OPENzaplacono
Rojek KamilZF GliwicePyskowice300OPENzaplacono
skrzypczak tomaszbrak klubuŻory300SOLO
GNUS MAREKniePogwizdów100OPENzaplacono
Cholewa TomaszbrakKatowice100OPENzaplacono
Majtyka GrzegorzGrupetto Warszawa Warszawa500OPENzaplacono
Belkhayat MajidDiablo Bike TeamRybnik100OPENzaplacono
Czarnecki MaciejSRCyclingRacibórz300OPENzaplacono
Dziendziel PawełTDB CHYBIEChybie300OPENzaplacono
Papierzyński WojciechSciCieszyn100OPENzaplacono
Słomka PawełMadmobilRybnik100OPENzaplacono
Komorek JagodaBody iCoach TeamKraków100SOLO
Bulenda RadosławAktywni RydułtowyRydułtowy100OPENzaplacono
Rojek Michał-Rybnik500OPENzaplacono
Kiljan Andrzej-Radlin100OPENzaplacono
Bulenda DamianAktywni RydułtowyRydułtowy100OPENzaplacono
Moskała Mariusz---Wodzisław Śląski100OPENzaplacono
Cholewa Andrzej-Mikołów100OPENzaplacono
Otlik PawełbrakPszów100OPENzaplacono
Paszenda Marcin-Lyski100OPENzaplacono
Gładysz Dominika-Dąbrowa Górnicza100OPENzaplacono
LECH Wojciech-Jelenia Góra500SOLOzaplacono
Tytko SaraDecathlon BytomBytom100OPEN
Gabzdyl Adam-Chybie-Frelichów100OPENzaplacono
Waleczek MateuszZORY KWŻory100OPEN
Udała KajaWiedeń Wiedeń 100OPENzaplacono
Kroczek Dawid-Wodzisław Śląski100OPENzaplacono
ŻYŁA ROBERT-Kostkowice100OPENzaplacono
Oleś Robert-Mysłowice300OPEN
Pucka Mariusz.Pszczyna100SOLO
Motyka ErnestZTPL.CCRadom100OPENzaplacono
Komraus Maciej-Czechowice-Dziedzice100OPEN
Puchalski SzymonNAGEL GROUP TEAMTychy300OPEN
Szymański Krzysztof-Siemianowice Śląskie100OPENzaplacono
Pysz GrzegorzHrmax żoryŻory300OPENzaplacono
Ochodek AndrzejAKT WatraGliwice100OPENzaplacono
Dzięcielski ŁukaszBez klubu Gorzyce100OPENzaplacono
Dzięcielska Urszulabez klubuGorzyce100OPENzaplacono
Widenka Wojciech-Gorzyce100OPENzaplacono
Zgliczynski Piotr-Skawina100SOLOzaplacono
Nowak MonikaWIEDEŃWiedeń100OPENzaplacono
SWORST PAWEŁMichalickie Rajdy RoweroweBaryczka 300OPENzaplacono
Olszewski Michał-Siemianowice Śląskie100OPENzaplacono
Jarczok IreneuszŚląsk kolarsko Rybnik 100OPENzaplacono
Szymczak Mateusz-Czerwionka-Leszczyny 300OPENzaplacono
Barański Jakubbrak Katowice100OPENzaplacono
Zwonek Włodzimierz-Kraków100SOLOzaplacono
Łysek Michał-Jastrzębie-Zdrój100OPENzaplacono
Gembala SzymonBHBW Wilier TeamBełk300OPENzaplacono
Skrzeszewski Seweryn-Jastrzębie-Zdrój100OPENzaplacono
Samolej MaciejAtak bezdechuGóra Siewierska100OPENzaplacono
Samolej BartoszAtak bezdechuKatowice100OPENzaplacono
Tarnowski KrzysztofKW OpoleSkrbeńsko300OPEN
Laska Paweł-Czerwionka-Leszczyny300OPEN
Lachowski DariuszWSNT - sZoSa Racin TeamKraków100SOLOzaplacono
Paterak Maciejteam29er.plBestwina500SOLOzaplacono
Hankus Grzegorz-Katowice100OPEN
Orzech Wojciech"-"Skoczów 100OPEN
Zujewski AleksanderWrśGliwice100OPEN
Chrząszcz Alina-Gliwice100OPEN
Wieczorek Igor-Chorzów 300SOLO
Goździcki Leszek-Zabrze100OPEN
Domin MaksymilianLotnicza Akademia WojskowaRogów500SOLO

WSPIERAJĄ NAS

Godów
Gminne Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Godowie
OSP Godów
Flagowa Kraina
crazy biker
annaart
artex
Bugla Bike
Kru-Kam
K4ART
Super Koło
Masarnia Opiła
Royal Movies
Kufieta
Martombike
Gryfnie
Meble Mazan
Kuhn biuro rachunkowe
Krzyżok