Zawodnicy dystansu Tour de Silesia EDYCJA NOCNA 100km

Nazwisko Imię Klub Miejscowość Dystans Kategoria Wpłata
1 Dymek Bogdan Ruda Śląska100
2 Marek WiesławbrakBielsko-Biała100OPEN
3 Machulec MirosławKTK WANDRUS ŻORYŻory100OPEN
4 Świerczek rafałBrakSkrzyszów100OPEN
5 Procek RyszardbrakGaszowice100OPEN
6 Grzegoszczyk LeszekBrakJastrzębie-Zdrój100OPEN
7 Laube Mirosław-Wodzisław Śląski100OPEN
8 Marcisz ŁukaszDiablo Bike TeamJankowice100OPEN
9 Roch MichałRGK Racing Team Jejkowice100OPEN
10 Poloczek PrzemysławBrakRacibórz 100OPEN
11 Wojaczek MateuszRGK Racing TeamJejkowice100OPEN
12 Piotrkowicz DamianbrakLubochnia100OPEN
13 Sitek KrzysztofBrakTurza Śląska100OPEN
14 Potoniec JakubbrakWodzisław Śląski100OPEN
15 Ostrzołek SzymonKoń na RowerzeRybnik100OPEN
16 Bluszcz MariuszBrakPszów 100OPEN
17 Herman JacekMaximusRuda Slaska100OPEN
18 Partyka BogusławMaximusRuda Slaska100OPEN
19 Pyszny MarcinDiablo Bike TeamRybnik100OPEN
20 Łyszczarz ANDRZEJSRCyclingRybnik100OPEN
21 Komaniecki MarcinŚląsk KolarskoRybnik100OPEN
22 Rduch Sebastian Rowerowe MarklowiceMarklowice100OPEN
23 Straszok ArkadiuszBrakRuda Śląska100OPEN
24 Rajda PiotrBrakRuda śląska 100OPEN
25 Boroń MariuszBrakRuda Śląska100OPEN
26 Radomski TomaszbrakRybnik100OPEN
27 Sobik MichałRoweroholicyRybnik100OPEN
28 HEINISZ KRZYSZTOFbrakRACIBÓRZ100OPEN
29 Trzebunia KrzysztofHerausforderung TeamCzerwionka-Leszczyny100OPEN
30 Krawczyk NataliaDiablo TeamŻory100OPEN
31 Pawlak Marek-Gliwice100OPEN
32 Wieczorek ŁukaszbrakKatowice100OPEN
33 Majewski KrzysztofDomowyKlubRowerowyŁąka100OPEN
34 Szaboń TomaszBrakJankowice100OPEN
35 Szymała PawełRoweroholicyRybnik100OPEN
36 Podpłoński PrzemysławPaleciak Pizza Rybnik100OPEN
37 Grabowski KrzysztofTychyTychy100OPEN
38 Buczkowski MariuszPSG-KKatowice100OPEN
39 Kowalczyk ZbigniewBrak klubuSiemianowice Śląskie100OPEN
40 Nazar RenataBrakTychy100OPEN
41 Sikora DamianNIE ZRZUCAM Z BLATU Częstochowa100OPEN
42 Nowik Monika----Łaziska100OPEN
43 Długosz Marek SRCyclingKrzanowice100OPEN
44 Węgrzyk PiotrJestem Głosem Tych Co Nie MówiąRybnik100OPEN
45 Rech SebastianvSEBKatowice100OPEN
46 Zielińska GabrielaEmeryci SzczerbiceSzczerbice100OPEN
47 Szuła BożenaEmeryci SzczerbiceSzczerbice100OPEN
48 Koenig SebastianNight Riders KostuchnaKatowice100OPEN
49 Kosiec AgnieszkaFridayIslandWieprz100SOLO
50 Rusek KamilBrakGołkowice100OPEN
51 Ciuraj TomaszBrakWodzisław Śląski100OPEN
52 Trzebunia ŁukaszHerausforderung TeamRybnik100OPEN
53 Gaszka PiotrbrakRybnik100OPEN
54 Bugajski KamilJERUNARadlin100OPEN
55 Sanecznik Wiesław-Turza Śląska100OPEN
56 Zieliński AdrianSzczerbiceSzcerbice100OPEN
57 Krupa ŁukaszMotocross CieszynZebrzydowice100OPEN
58 Górka MichałbrakChrzanów100OPEN
59 Kabut GrzegorzGrzegorzPszów100OPEN
60 Malgrab ŁukaszAktywni Rydułtowy Rydułtowy 100OPEN
61 Kulik AnetaRoweroholicyRybnik100OPEN
62 Czerwiński PrzemysławBLS Polish Chapter / RoweroholicyRydułtowy100OPEN
63 Kwarciński Łukasz Czerwionka-Leszczyny100OPEN
64 Solich DariuszbrakŚwierklany100OPEN
65 Brudnicki MariuszżadnegoRACIBÓRZ100OPEN
66 Szypuła AgataMarklowice Marklowice100OPEN
67 Szypuła AdamMarklowiceMarklowice100OPEN
68 Kwitowski DariuszMaximus Ruda Śląska100OPEN
69 Kiljan AndrzejbrakRadlin100OPEN
70 Dworecka WeronikaJERUNASypniewo100OPEN
71 Byrczek AgnieszkaWodzisławaWodzisław Ślaski100OPEN
72 Moldrzyk MaciekBikesMatesWodzisław śląski100OPEN
73 Palacz RobertniezrzeszonyBytom100OPEN
74 Czura KacperBikesMatesWodzisław Śląski100OPEN
75 Łukaszczyk DamianbrakZabrze100OPEN
76 Fogiel OskarBikesMatesWodzisław Śląski100OPEN
77 Bielawski Maciejiposadzki.plGliwice100OPEN
78 Junka AdamBrakRacibórz100OPEN
79 Łacek RadosławMuzykoVanieBaborów100OPEN
80 Marek IreneuszBrakBielsko-BIała100OPEN
81 Mróz Darekn.d.Rzeszów100OPEN
82 Machulik GrzegorzBrakRybnik100OPEN
83 Kieś Wojciechamator Jejkowice100
84 Stróżyk RafałGiBJCChudoba100OPEN
85 Tyrlik PrzemysławPrzemoBikeCięcina100OPEN
86 Kuryłowicz ŁukaszLKS TWORKÓWTworków100OPEN
87 FELIKS JACEKFeliksTENCZYNEK100OPEN
88 Siwiec PawełBrakChorzów100OPEN
89 Powroźnik Oktawiusz-Łaziska100OPEN
90 Jaśkiewicz DamianbrakKoźminek, pow. kaliski100OPEN
91 Baron Tomasz.Mysłowice100OPEN

WSPIERAJĄ NAS

Godów
Gminne Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Godowie
Flagowa Kraina
crazy biker
annaart
artex
Bugla Bike
Kru-Kam
Foto Franek
K4ART
Kolarz
Masarnia Opiła
Royal Movies
Kufieta
Martombike
Gryfnie
Meble Mazan
Kuhn biuro rachunkowe
Krzyżok