Zawodnicy edycji nocnej

Nazwisko Imię Klub Miejscowość Dystans Kategoria Wpłata
Juraszek KrystianŚwierklanyŚwierklany125OPEN
Juraszek JanuszŚląsk KolarskoŚwierklany300OPENzaplacono
Zwonek PiotreXrowerowanie.pl KrakówKraków300OPENzaplacono
Salamon DawidFilipowe KilometryCzerwionka-Leszczyny300OPEN
Wygrabek PawełTOMAZIBIKEJastrzębie - Zdrój300OPEN
Marek WiesławbrakBielsko-Biała125OPENzaplacono
Kołodziej PiotrŚląsk KolarskoRybnik125OPENzaplacono
Pacwa MariuszRowery KosowskiMysłowice300SOLOzaplacono
Mazurek ŁukaszŚląsk KolarskoGołkowice125OPENzaplacono
Wojaczek Jacekosp PszówPszów300OPEN
Orszulski Maciej.Sosnowiec300OPENzaplacono
Medoń KrzysztofBrakBielsko-Biała 125OPENzaplacono
Bernet Rudolf Żużela300OPENzaplacono
Socha SławomirStasiek RajzaWodzisław Śląski125OPEN
Bierza Bronisław-Nowa Wieś300OPENzaplacono
Zieliński MariuszGaszowiceGaszowice300SOLOzaplacono
Szeląg Grzegorz-Katowice300OPENzaplacono
Rubiński PrzemysławCidry na szosieBytom300OPEN
Świerczek rafałBrakSkrzyszów125OPEN
Cieślak MarekSlask KolarskoRybnik300OPENzaplacono
Flak KrzysztofJurassic Bike Team Strzyżowice300OPENzaplacono
Skubisz PiotrekŚląsk KolarskoPilchowice125OPENzaplacono
Spera ArkadiuszJurassic Bike TeamMysłów300OPENzaplacono
Ryszka ArkadiuszŚląsk KolarskoRybnik125OPENzaplacono
Procek RyszardbrakGaszowice125OPEN
Grzegoszczyk LeszekBrakJastrzębie-Zdrój125OPEN
Laube Mirosław-Wodzisław Śląski125OPENzaplacono
Krzewski GrzegorzAlfa 1Ruda Śląska125OPENzaplacono
Ochyl SzymonSzosą po szosieJaworzno125OPEN
Chodań WaldekRowerzyści ze StaliStalowa wola300SOLOzaplacono
Mrochen Marcin-Rybnik300OPENzaplacono
Roch MichałRGK Racing Team Jejkowice125OPENzaplacono
Bernet Michał Żużela300OPENzaplacono
Zimoch RomanJoKKRydułtowy125OPENzaplacono
Pisz AdamSzosaMyTyByTarnów125OPEN
Poloczek PrzemysławBrakRacibórz 125OPENzaplacono
Tylec Kazimierzbrakjastrzębie zdrój125OPENzaplacono
Wojaczek MateuszRGK Racing TeamJejkowice125OPENzaplacono
Piotrkowicz DamianbrakLubochnia125OPENzaplacono
Pondo PiotrBrakŻory300OPENzaplacono
Mleczko WojciechŚląsk KolarskoWodzisław Śląski300OPENzaplacono
Kubica Marcin-Skrzyszów300OPENzaplacono
Matuszek TadeuszbrakRybnik300OPENzaplacono
Stasiak DariuszJurassic Bike TeamCzęstochowa300OPENzaplacono
Ostrzołek SzymonKoń na RowerzeRybnik125OPENzaplacono
Bluszcz MariuszBrakPszów 125OPENzaplacono
KROCZEK JANUSZForma Wodzisław ŚląskiWODZISŁAW ŚLĄSKI300OPENzaplacono
Nycz ArturbrakJankowice k. Pszczyny125OPEN
Skrzypiec MaciejFenix TychyTychy300OPENzaplacono
Ziołkowski JulianFridayIslandProCycligTeamCzechowice-Dziedzice125OPENzaplacono
Herman JacekMaximusRuda Slaska125OPENzaplacono
Partyka BogusławMaximusRuda Slaska125OPENzaplacono
Opach SzymonJAS-KÓŁKACzechowice-Dziedzice125OPEN
Badaczewski Tomasz Pol-Eko AparaturaRybnik125OPEN
KURYŁO ZENONŚląsk KolarskoRYBNIK300OPENzaplacono
Łyszczarz ANDRZEJSRCyclingRybnik125OPENzaplacono
Cinalski Dawid----Czechowice-Dziedzice125OPENzaplacono
Żok TomaszbrakGaszowice125OPENzaplacono
Miłowidow Paweł._.Racibórz125OPENzaplacono
Kucharski ŁukaszLeoRower / Dunder MifflinRybnik300OPENzaplacono
Stabla TomekbrakRydułtowy125OPENzaplacono
Kolorz StanisławbrakJastrzębie-Zdrój300OPENzaplacono
Sanhen DariuszRowerowe MysłowiceMysłowice125OPENzaplacono
Blondzik Grzegorz-Świętochłowice125OPENzaplacono
Jasion RadosławTenneco RybnikWodzisław Śląski125OPENzaplacono
Jarosz PiotrSamotny JeździecBytom125OPEN
Straszok ArkadiuszBrakRuda Śląska125OPENzaplacono
Marek JerzyniezrzeszonyRadlin125OPENzaplacono
Rajda PiotrBrakRuda śląska 125OPENzaplacono
Jarosz MarekRowerowe MysłowiceMysłowice 125OPENzaplacono
Urbańczyk DawidTenneco RybnikRybnik300OPENzaplacono
Grabarczyk JakubTENNECO RYBNIKRadlin125OPENzaplacono
Wystrach PawełBrakPrzywory300OPENzaplacono
Kopocz KrystianTenneco RybnikRybnik300OPENzaplacono
Tyszkowski RomanKLUB TYCHYTychy300OPENzaplacono
Joszko TomaszTenneco rybnikRydułtowy125OPENzaplacono
Klimas AndrzejTENNECO RYBNIK Żory300OPENzaplacono
Radomski TomaszbrakRybnik125OPENzaplacono
Leonarski AdamTENNECO RYBNIKMikołów125OPENzaplacono
Perkowski PawełXŻory125OPEN
Sobik MichałRoweroholicyRybnik125OPENzaplacono
Majchrzak AdamButokukanRacibórz300SOLO
HEINISZ KRZYSZTOFbrakRACIBÓRZ125OPENzaplacono
Guzy RobertTennecoRydułtowy125OPENzaplacono
Lazarko AndrzejE&F Team, FridayIslandProCycligTeamBielsko-Biała125OPENzaplacono
OKOŃ ŁukaszE&F Team GIERAŁTOWICE125OPENzaplacono
Abrachamczyk MarekBrakJastrzebie Zdroj125OPEN
Franc MarianamatoresTurza Śląska125OPENzaplacono
Domaszewicz DarekFridayIslandProCycligTeamWadowice125OPENzaplacono
Kowalczyk DariuszbrakSuszec300OPENzaplacono
Gzowski KrzysztofPeleton WadowiceWadowice300SOLOzaplacono
Wylężek Robert-Wojkowice Kościelne300SOLOzaplacono
Woźniak GrzegorzJestę Hardkorę !😎Bytom125SOLOzaplacono
Szymała PawełRoweroholicyRybnik125OPENzaplacono
Podpłoński PrzemysławPaleciak Pizza Rybnik300OPENzaplacono
Ludwiczak KrzysztofROWER & SPORT Leszczyny 300OPENzaplacono
Kamiński MariuszRowerowe MysłowiceMysłowice125OPENzaplacono
Polok KacperBrakRydułtowy125OPENzaplacono
Sterkowiec AdamniezrzeszonyCieszyn125OPENzaplacono
Buczkowski MariuszPSG-KKatowice125OPENzaplacono
Kowalczyk ZbigniewBrak klubuSiemianowice Śląskie125OPENzaplacono
Bożek SebastianBrakSiemianowice Śląskie125OPENzaplacono
Knaś KrzysztofNie maWrocław300OPEN
Biczkowski ArturBrakCzyżowice125OPENzaplacono
Kania BorysbrakGorzów Wielkopolski125
DEPTA DAMIANROWEREM PO ŚLĄSKUSZCZERBICE125OPENzaplacono
Sikora DamianNIE ZRZUCAM Z BLATU Częstochowa300OPENzaplacono
Nowik Monika----Łaziska125OPENzaplacono
Mikołajczuk DawidbrakRydułtowy125OPENzaplacono
Zubczyński MariuszbrakRadlin125OPENzaplacono
Wojtaczka GrzegorzCidry na szosieRadzionków300OPENzaplacono
Zbrojkiewicz EMILIABrakGliwice 125OPENzaplacono
Zając KrzysztofRowerowe MysłowiceMysłowice125OPENzaplacono
Nycz RafałBrakJankowice125OPEN
Faltyn JacekRowerowe Mysłowice Mysłowice 125OPENzaplacono
Kotras ŁukaszAmator Żory125OPENzaplacono
Bobrowski Grzegorz-Rydułtowy125OPEN
Pierchała KarolinaBrakRybnik125OPEN
Koenig SebastianNight Riders KostuchnaKatowice125OPENzaplacono
Rusek KamilBrakGołkowice125OPENzaplacono
Korda TomaszbrakPiasek125OPENzaplacono
Stefański KamilBrakWodzisław Śląski125OPENzaplacono
Malgrab ŁukaszAktywni RydułtowyRydułtowy125OPENzaplacono
Sieradzki MateuszSRCyclingRacibórz300OPENzaplacono
Kamyczek Dariusz-Rybnik125OPENzaplacono
Wagner LucynaGRUPA MARATRybnik125OPENzaplacono
Niwiński Adam:)Wrocław125OPEN
Kania SlawomiramatorJastrzębie Zdrój300OPENzaplacono
Paprzycki Przemysław-Rybnik125OPENzaplacono
Bugajski KamilJERUNARadlin125OPENzaplacono
Resner MaciejPSG-KChorzów125OPENzaplacono
Rataj MichałJejkowice Jejkowice 125OPEN
Izydorczyk BogusławNiezrzeszonyJastrzębie Zdrój300OPENzaplacono
Krupa ŁukaszMotocross CieszynZebrzydowice125OPEN
Górka MichałbrakChrzanów300OPENzaplacono
Kuźnik BartłomiejForma WodzisławWodzisław Śląski300OPENzaplacono
Borszcz TomaszBrakTurza Śląska 300OPENzaplacono
Kulik AnetaRoweroholicyRybnik125OPENzaplacono
Czerwiński PrzemysławBLS Polish Chapter / RoweroholicyRydułtowy125OPENzaplacono
Kwarciński Łukasz Czerwionka-Leszczyny125OPENzaplacono
Kwitowski DariuszMaximus Ruda Śląska125OPEN
Dworecka WeronikaJERUNASypniewo125OPENzaplacono
Pałubski Janusz-Gogolin 300OPENzaplacono
Palacz RobertniezrzeszonyBytom125OPENzaplacono
Kieś Wojciechamator Jejkowice125zaplacono
Koczy ZbigniewROWEROHOLICYKsiążenice 125OPENzaplacono
Kuryłowicz ŁukaszLKS TWORKÓWTworków125OPENzaplacono
FELIKS JACEKFeliksTENCZYNEK300OPENzaplacono
Mańka DamianBrakMysłowice300zaplacono
Łomnicka Anna Tychy125zaplacono
Paśnik ŁukaszLukaszpBytom125zaplacono
Kubacki KrzysztofPSG-KKatowice125zaplacono
LIPKA PIOTRTona MTB RybnikRybnik300SOLO
Zwierzyński Adam-Katowice125OPEN
Karcz DawidSGKŚwiętochłowice125OPENzaplacono
Sokolik KarolinabrakTychy125zaplacono
Kontowicz PiotrJurassic Bike TeamKROCZYCE300OPENzaplacono
Czajka KrzysztofbrakTarnowskie Góry125
Jopkiewicz JakubE&F TEAMZabrze125zaplacono
Majewski KubaJurassic Bike TeamZawiercie300OPENzaplacono
Karcz KarolJurassic Bike TeamPoręba300OPEN
Witała DarekStudzionkaStudzionka (Gmina: Pszczyna)125OPEN
Lasota MichałJurassic Bike TeamZawiercie300OPEN
Machura LukaszJurassic Bike TeamZawiercie300OPENzaplacono
Paszek AdamBrakKatowice 300zaplacono
Czempik Grzegorz Knurów 125OPENzaplacono
Gawełczyk Arkadiusz Ruda Śląska125OPENzaplacono
Stawicki ŁukaszJurassic Bike TeamMyszków300OPEN
Paszek KrzysztofE&F TEAMCzechowice-Dziedzice125OPENzaplacono
Maliszczak TomaszbrakJaworzno125OPENzaplacono
Sikorski SebastianAmatorJastrzębie-Zdrój 125
Gabrusewicz TomaszJurassic Bike TeamKamionki300OPENzaplacono
Rduch SebastianRowerowe MarklowiceMarklowice125OPENzaplacono
Kluger WaldemarBrak Tychy125OPENzaplacono
Szczepański MichałJurassic Bike TeamWrocław300OPENzaplacono
Cymbalisty KamilBrakChorzów125
Zowal RyszardNDGym Dąbrowa GórniczaDąbrowa Górnicza300SOLOzaplacono
Rosa MagdalenaRosaTeamKatowice125OPEN
Raszczyk SzymonAktywni Lyski Lyski125SOLOzaplacono
Ceglarski AdrianJejkowice Biegają Jejkowice 125
Gamrot ŁukaszBezpański rowerzystaKraków125zaplacono
Lisoń AdamMaximusPaniówki125zaplacono
Jagiełło AndrzejJas-KółkaCieszyn300OPEN
Kapuśniak RobertAmatorJastrzębie Zdrój125zaplacono
Kozyra JacekFlaki wypruli na rowerzeRybnik125SOLOzaplacono
Szwarc Michał-Skrbeńsko125zaplacono
Szyja MarcinNa3stoTychy125
Łasiewicki DariuszAmatorRadlin125OPEN
Waligóra WojciechJERUNASława125zaplacono
Stojek MirosławMAXIMUS Ruda Śląska 125zaplacono
Mazurek WojciechBrakWodzisław Śląski125OPEN
Matuszek Tomasz-Zamarski125zaplacono
Koźlik TomaszJejkowice BiegająJejkowice 125
Milczarek MarcinJERUNAGubin125zaplacono
Romanowski MichałJERUNAGubin125
Badocha MarcinGostyńGostyń125
Machulik Grzegorz-Rybnik125zaplacono
Kowalska KlaudiaInnergy Racing TeamSiedliska125
Ślusarz DariuszschikoOrzesze300
Żwiruk KarolSzybkie Kopyto UltraWarszawa300OPENzaplacono
Hofman MichałBikemagedonKatowice125
Zbrojkiewicz MaciejBrakGliwice 125OPENzaplacono
Tobolska IzabellaJERUNASołeczno125zaplacono
Szmidt ZofiaJERUNASołeczno 125zaplacono
Mucha MateuszZwiftowe GrubasyDąbrowa Górnicza125zaplacono
Pędras MarcinZwiftowe GrubasySosnowiec125zaplacono
Mucha MaciejZwiftowe GrubasyGliwice125zaplacono
Palka MariuszZwiftowe GrubasyDąbrowa Górnicza125zaplacono
Sikora MichałBLUSZCZANIEBOROWICE125zaplacono
Szymiczek Bartosz Rybnik125OPENzaplacono
Kopczyński KonradŚląsk KolarskoŻory125zaplacono
Stefaniak MichałŚląsk KolarskoRybnik125
Gęgotek TomaszOstro Team Sosnowiec125zaplacono
Lonczyk ŁukaszChropOnŚwiętochłowice125
Jakubowski MichałBrakRacibórz125
Szweda KrepelKonie PieczkinaJankowice125
Wawrzyk AdamBike4liveSosnowiec125zaplacono
Stoch PrzemysławNight Riders Kostuchna Katowice125OPENzaplacono
Wiater TomaszYelloBikeChorzów125zaplacono
Trojan Adam.Katowice300zaplacono
Liwiński KarolZwiftowe GrubasySosnowiec125zaplacono
Liwinski KonradBrakSosnowiec125zaplacono
Pajor Tomasz.Brzesko300OPENzaplacono
Sulejewski DariuszYelloBikeKatowice125zaplacono
Marcińczyk MichałbrakPaniówki125zaplacono
Janowska EwaMYBIKE.PLWarszawa125zaplacono
Rajczyk RadosławPatnet Team Warszawa125zaplacono
Staniek SebastianAktywni RydułtowyGaszowice125zaplacono
Sporysz AdamRoweroholicy Książenice 125OPENzaplacono
Karski RobertNiezrzeszonyKatowice125zaplacono
Jarczok Sławomir Pszczyna125zaplacono
Kulig Wojciech Katowice125zaplacono
Zieliński AdrianSzczerbiceSzczerbice125
Nowak ArturWiedeńWiedeń125OPENzaplacono
Markiewicz PiotrniezrzeszonySzamotuły125OPEN
Sobik ŁukaszRoweroholicyKsiążenice125OPENzaplacono
Gamoń MarcinRoweroholicyRybnik125OPENzaplacono
Wojnar Janusz-Jastrzębie-Zdrój125zaplacono
Parot Marcin-Jastrzębie-Zdrój125zaplacono
Jedynak-Grzelak TeresaYelloBedzin300zaplacono
Synytskyi Myroslav-Racibórz125
Lapczyk Wojciech"-"Zebrzydowice300OPEN
Kuczyński PiotrRoweroholicyJastrzębie-Zdrój125zaplacono
Kołodziejczyk JarosławCyklo Jura ZabierzówBrzoskwinia300zaplacono
Dawiec ZdzisławRoweroholicyRybnik125zaplacono
Kotecki WojciechbrakKatowice300OPENzaplacono
MaureenHonOI MaureenHonOIEnnis300OPEN

WSPIERAJĄ NAS

Godów
Gminne Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Godowie
Flagowa Kraina
crazy biker
annaart
artex
Bugla Bike
Kru-Kam
Foto Franek
K4ART
Kolarz
Masarnia Opiła
Royal Movies
Kufieta
Martombike
Gryfnie
Meble Mazan
Kuhn biuro rachunkowe
Krzyżok