NOWE STROJE TOUR DE SILESIA – Zamówienia do 3 MAJA 2020 r. !!!


Prezentujemy Nasze nowe stroje kolarskie. W tym roku postawiliśmy na stroje bardziej PRO. Są one dopasowane do ciała. W związku z wysoką jakością, cena również jest wyższa niż rok temu.

Osoby zainteresowane zakupem proszę o wiadomość na adres: tourdesilesia@gmail.com. Tytuł: Strój na TdS 2020. Podajecie Imię, Nazwisko, Adres do wysyłki oraz co chcecie zakupić + ROZMIAR.

JAK SIĘ MIERZYĆ: https://martombike.com/technologia/jak-sie-mierzyc/

ZAMÓWIENIA ZBIERAMY DO 03 MAJA 2020 r.!!!!
Jest to termin ostateczny!!!Stroje będą gotowe na początku (ewentualnie w połowie) Czerwca. Idealnie na lato 🙂

Koszulka 280 – CENA 230 zł

Dopasowana koszulka o najwyższym standardzie,
bardzo dobrze odprowadza wodę na zewnątrz konstrukcja profesjonalna. Krótki rękaw z Asterii zakończony gumą AntySlip™ . Trzy profilowane kieszenie na plecach + jedna zamykana na zamek. Dół koszulki zakończony gumą z powleczeniem silikonowym. Materiał główny – Druida 2.0, wstawki z wysoce elastycznej siatki pod pachami,
rękawy, stójka i panele boczne z elastycznego materiału Asteria. Zamek rozdzielczy włoski (przykryty materiałem). Elementy odblaskowe na plecach.

Spodenki 573 – 260 zł

Najbardziej profesjonalny model spodenek kolarskich na szelkach z wkładką. Boczne lampasy zadrukowane, dół nogawek w pełni sublimowany po obwodzie na taśmie AntySlip™. Boczne panele sublimowane wykonane z materiału SHIELD. Tylny panel sublimowany z SHIELD albo niesublimowany barwiony fabrycznie. Materiał niesublimowany – biała siatka (szelki) i czarna fabrycznie Aenergia. Płaskie szwy.

Wkładka Martombike PowerPace

Jej wzmocniona konstrukcja gwarantuje najlepszą wytrzymałość na wszelkie uszkodzenia mechaniczne. PowerPace jest wkładką długodystansową, o wysokiej elastyczności. Jej profilowana struktura gwarantuje doskonałe dopasowanie do ciała. Zastosowanie perforacji w piance PORON XRD to zarówno duża odporność na wstrząsy i uderzenia, jak i wentylacja. Materiał posiada bioceramiczną powłokę, która działa nie tylko antybakteryjnie, ale też nie powoduje elektryzowania się wkładki. Wkładka jest już teraz używana przez największe teamy i uznanych zawodników, którzy wystawili jej bardzo pozytywne recenzje.

Do każdego zamówienia dojdzie jeszcze koszt wysyłki. Będzie to 10 zł

Patronat Marszałka województwa Slaskiego

PATRONI MEDIALNI

radio90
TVS
rybnik.com.pl
Nowiny.PL

WSPIERAJĄ NAS

Godów
Gminne Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Godowie
Flagowa Kraina
annaart
Bugla Bike
Kru-Kam
K4ART
producent okien aluminiowych, pvc, okna veka
Super Koło
Martombike
Meble Mazan
Kuhn biuro rachunkowe
Sląskie oblaty
Birecki photo