NOWE STROJE TOUR DE SILESIA – Zamówienia do 3 MAJA 2020 r. !!!


Prezentujemy Nasze nowe stroje kolarskie. W tym roku postawiliśmy na stroje bardziej PRO. Są one dopasowane do ciała. W związku z wysoką jakością, cena również jest wyższa niż rok temu.

Osoby zainteresowane zakupem proszę o wiadomość na adres: tourdesilesia@gmail.com. Tytuł: Strój na TdS 2020. Podajecie Imię, Nazwisko, Adres do wysyłki oraz co chcecie zakupić + ROZMIAR.

JAK SIĘ MIERZYĆ: https://martombike.com/technologia/jak-sie-mierzyc/

ZAMÓWIENIA ZBIERAMY DO 03 MAJA 2020 r.!!!!
Jest to termin ostateczny!!!Stroje będą gotowe na początku (ewentualnie w połowie) Czerwca. Idealnie na lato 🙂

Koszulka 280 – CENA 230 zł

Dopasowana koszulka o najwyższym standardzie,
bardzo dobrze odprowadza wodę na zewnątrz konstrukcja profesjonalna. Krótki rękaw z Asterii zakończony gumą AntySlip™ . Trzy profilowane kieszenie na plecach + jedna zamykana na zamek. Dół koszulki zakończony gumą z powleczeniem silikonowym. Materiał główny – Druida 2.0, wstawki z wysoce elastycznej siatki pod pachami,
rękawy, stójka i panele boczne z elastycznego materiału Asteria. Zamek rozdzielczy włoski (przykryty materiałem). Elementy odblaskowe na plecach.

Spodenki 573 – 260 zł

Najbardziej profesjonalny model spodenek kolarskich na szelkach z wkładką. Boczne lampasy zadrukowane, dół nogawek w pełni sublimowany po obwodzie na taśmie AntySlip™. Boczne panele sublimowane wykonane z materiału SHIELD. Tylny panel sublimowany z SHIELD albo niesublimowany barwiony fabrycznie. Materiał niesublimowany – biała siatka (szelki) i czarna fabrycznie Aenergia. Płaskie szwy.

Wkładka Martombike PowerPace

Jej wzmocniona konstrukcja gwarantuje najlepszą wytrzymałość na wszelkie uszkodzenia mechaniczne. PowerPace jest wkładką długodystansową, o wysokiej elastyczności. Jej profilowana struktura gwarantuje doskonałe dopasowanie do ciała. Zastosowanie perforacji w piance PORON XRD to zarówno duża odporność na wstrząsy i uderzenia, jak i wentylacja. Materiał posiada bioceramiczną powłokę, która działa nie tylko antybakteryjnie, ale też nie powoduje elektryzowania się wkładki. Wkładka jest już teraz używana przez największe teamy i uznanych zawodników, którzy wystawili jej bardzo pozytywne recenzje.

Do każdego zamówienia dojdzie jeszcze koszt wysyłki. Będzie to 10 zł

WSPIERAJĄ NAS

Godów
Gminne Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Godowie
Flagowa Kraina
crazy biker
annaart
artex
Bugla Bike
Kru-Kam
Foto Franek
K4ART
Kolarz
Masarnia Opiła
Royal Movies
Kufieta
Martombike
Gryfnie
Meble Mazan
Kuhn biuro rachunkowe
Krzyżok