TDS: II EDYCJA ZDALNA 2021


#IDZIETO!!! Ruszamy z zapisami na II Edycję Zdalną – Tour de Silesia ? Formuła taka sama jak w zeszłym roku! Do wyboru macie dystans 125 km/250 km/500 km. Oczywiście, możecie też zaliczyć dwa lub nawet skompletować hat-tricka ?

Rywalizacja potrwa od dzisiaj tj. 07 KWIETNIA aż do 30 WRZEŚNIA 2021 r. A więc na zapisy oraz realizację wyzwania macie sporo czasu ? Niezbędne szczegóły znajdziecie na Naszej stronie www.tourdesilesia.pl? Tutaj w zakładce TdS: Edycja Zdalna 2021 wszystko zostało dokładnie opisane ?

Wyniki oraz lista uczestników będą na bieżąco aktualizowane w poniższych tabelach:https://docs.google.com/…/1V…/edit…

Podczas tegorocznej edycji, 10 zł z każdego pakietu zostanie przekazane na rehabilitację młodego mieszkańca Godowa – Oskara Mocz. Więcej informacji znajdziecie tutaj: https://fundacjaiskierka.pl/podopieczni/oskar-mocz-z-godowa/

Planujemy dla Was również różne rywalizacje, aby urozmaicić to wydarzenie. Na rozgrzewkę zapraszamy do jak najszybszego pokonania każdego z dystansów ?

Medale specjalnie na tę edycję jeszcze się tworzą – cierpliwości ? Natomiast w tym roku pojawią się pamiątkowe bidony w kolorze czarnym z logo TdS ? Projekt również wrzucimy na dniach ?

Na początek to tyle z Naszej strony ? Jeśli macie jakieś pytania, piszcie tutaj albo na maila tourdesilesia@gmail.com ? Bardzo dziękujemy za udostępnieni posta oraz przekazanie wiadomości o Naszej inicjatywie znajomym rowerzystom ?

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU!!!

Ekipa TDS

Patronat Marszałka województwa Slaskiego

PATRONI MEDIALNI

radio90
TVS
rybnik.com.pl
Nowiny.PL

WSPIERAJĄ NAS

Godów
Gminne Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Godowie
Flagowa Kraina
annaart
Bugla Bike
Kru-Kam
K4ART
producent okien aluminiowych, pvc, okna veka
Super Koło
Martombike
Meble Mazan
Kuhn biuro rachunkowe
Sląskie oblaty
Birecki photo