ZMIANA TERMINU IV edycji TOUR DE SILESIA 19 – 20 WRZEŚNIA 2020


Mamy to! Zazwyczaj tak lubimy rozpoczynać posty na tej stronie. Niestety, dziś mniej pozytywna informacja. Po przeanalizowaniu sytuacji, z którą przyszło się nam zmierzyć, zadecydowaliśmy o zmianie terminu tegorocznej edycji Tour de Silesia na 19 – 20 WRZEŚNIA 2020.

Robimy to w trosce o Wasze bezpieczeństwo. Bardzo prosimy o zrozumienie. Impreza, która liczy ponad 600 osób wymaga dużo pracy organizacyjnej. Wiele rzeczy trzeba wcześniej ustalić, zaplanować czy opłacić. Obecna sytuacja niestety na to nie pozwala. Nawet jeśli pod koniec Maja, całe to zamieszanie się zakończy, będziecie mieć inne problemy czy też sprawy do załatwienia. W związku z tym jeszcze raz serdecznie Was przepraszamy, prosimy o wybaczeni i zrozumienie. Naszym celem zawsze było stworzenie maratonu, który będzie miał niepowtarzalną atmosferę oraz wyjątkowych uczestników. Mamy nadzieję, iż to wydarzenie Nas nie złamie, a wręcz przeciwnie jeszcze bardziej zjednoczy i pozwoli nam docenić to, czego do tej pory nie zauważaliśmy.

Poniżej najważniejsze informacje:

– Nowy termin: 19-20 WRZEŚNIA 2020 r.

– Miejsce startu, trasa maratonu, świadczenia – BEZ ZMIAN

– Osoby, które z różnych przyczyn chcą zrezygnować z udziału w TdS, proszone są o wysłanie informacji na adres: tourdesilesia@gmail.com. Rezygnacja do 21 CZERWCA 2020 = 100% zwrotu wpisowego. Osoby, które do tego czasu nie zrezygnują, akceptują zmianę terminu. Po tej dacie nie zwracamy już wpisowych.

– 22 CZERWCA 2020 r, gdy będziemy znać listę osób które pozostały na listach startowych, zadecydujemy czy ponownie otwieramy zapisy. UWAGA. NIE MA MOŻLIWOŚCI ABY ODDAĆ KOMUŚ SWÓJ PAKIET STARTOWY. REZYGNUJESZ albo STARTUJESZ.

– Jeśli pod koniec Czerwca 2020, sytuacja z wirusem nadal będzie „ciężka”, wspólnie usiądziemy, jeszcze raz przeanalizujemy sytuację i damy Wam znać co i jak. Mamy jednak nadzieję, iż nie będzie to konieczne.

Na chwilę obecną to tyle. Macie pytania? Piszcie tutaj albo na maila: tourdesilesia@gmail.com J Wspólnie pokonaliśmy Pradziada! Wspólnie pokonaliśmy Łysą Horę! Wspólnie pokonamy koronawirusa i trasę IV edycji Tour de Silesia!!!

Patronat Marszałka województwa Slaskiego

PATRONI MEDIALNI

radio90
TVS
rybnik.com.pl
Nowiny.PL

WSPIERAJĄ NAS

Godów
Gminne Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Godowie
Flagowa Kraina
annaart
Bugla Bike
Kru-Kam
K4ART
producent okien aluminiowych, pvc, okna veka
Super Koło
Martombike
Meble Mazan
Kuhn biuro rachunkowe
Sląskie oblaty
Birecki photo